СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДанабол + Нандролон Деканоат + Провірон


Данабол + Нандролон Деканоат — досить сильні і ефективні речовини, що підходять для бодібілдерів і атлетів, що мають досвід стимуляції фізичних показників з допомогою спортивного харчування та спортивної фармакології. Дані стероїди допомагають значно поліпшити свої фізичні показники під час занять і набрати якісну м'язову масу.

Зазначені препарати добре поєднуються один з одним, мінімізуючи токсичний вплив стероїдів на печінку, завдяки комбінації пероральної форми вживання з ін'єкціями. Крім зазначених препаратів в курс також входить Провірон, що допомагає уникнути затримки води в організмі та інших негативних ефектів. Даний курс стероїдів на масу дозволяє набрати до 7 кг сухої м'язової маси.

Поєднання препаратів Данабол + Дека (в даному випадку Нандролон Деканоат) є класичним поєднанням стероїдів для набору маси. Складові курсу прості для застосування і зрозумілі дії:


Данабол + Нандролон Деканоат + Провірон

1) Данабол (Danabol) – це один із самих популярних варіантів першого курсу. Простий і в той же час дієвий анаболічний стероїд, який відмінно підвищує силові показники і прискорює загальний набір м'язової маси. Результат від данабола зберігається більш ніж на 80%, а втрата 20% пояснюється злиттям набраної зайвої рідини. На сьогоднішній день данабол балкан – це кращий стероїд для анаболічного фону, тобто не на основі тестостерону. Препарат ідеально підходить для періодів набору маси.

Наперед відповідаючи на питання: «скільки можна набрати від данабола?», я скажу – від 6 до 12 кг в залежності від режиму, харчування та загального тренувального стажу атлета. Різні тематичні форуми та відгуки про данабол є наочним доказом моїх слів.

Багато хто не знають, де купити і замовити данабол поштою. Інтернет запросто вирішує цю проблему. Незважаючи на те, що метан є ефективним препаратом, досить часто можна почути про перевагу турінабола. Однак не можна забувати про те, скільки коштує данабол і скільки турінабол, який разюче дорожче. Ось чому метан залишається самим «ходовим» товаром у спортсменів.

2) Нандролон Деканоат - він же Дека, скорочено від Дека-Дураболін. По суті, даний препарат доповнює дію Данабола деякими "бонусами", крім стимулу сили, витривалості і стимуляції росту, сприяючи зміцненню кісткової тканини і суглобів. А це вкрай важливо для безболісних і мінімально травматичних тренувань. За рахунок особливостей дії і переробки в організмі Нандролон даного типу, при помірних дозах практично не викликає побічних ефектів, пов'язаних з естрогенною активністю, характерних для деяких тестостероном іншого типу.

Але, в певних випадках, при значному зниженні вироблення власного тестостерону, під час проходження курсу з ним, може виникнути зниження лібідо. Що, втім, цілком вирішуване, спостереженням за показниками тестостерону (аналізи) та корекцією дозувань, а також додаванням в курс тестостероно-вмістних препаратів. Або проходженням після-курсової терапії для відновлення зниженого лібідо. Але, при нормальних дозах, і відсутності серйозних проблем зі здоров'ям до проходження курсу, - таких проблем не повинно виникнути.

Отже, два вище названих препарати підвищують анаболічну активність, таким чином, сприяючи прискореному набору маси під час тренувань. Варто лише враховувати вище викладені особливості, і те, що заявлена цифра по набору маси оптимальна. Якщо хтось говорить про те, що навіть з допомогою прийому одного із зазначених препаратів, соло, можна набрати до 15 кг, це правда. Але з поправкою на те, що рідко коли у таких випадках вдається обійтися без ПКТ або вживання ін. речовин, що запобігають настання побічних ефектів і ефектів масштабного відкату, з втратою до 50% набраної маси/води вже в найближчий місяць після завершення курсу.

Але, навіть у разі комплексного підходу до стероїдного набору маси, не варто турбуватися, якщо в кінці курсу ви отримуєте трохи менше заявленої маси (в середньому +7 кг, але в межах 5-10 кг). Тут вже все залежить від наполегливості і правильності побудови ваших тренувань і харчування, а також правильного режиму відпочинку і роботи. Якщо в них є якийсь збій, то все "не використане" для зростання у вигляді води або жиру піде після курсу, з допомогою ПКТ або ін. способів по сушінню. В даному курсі, щоб уникнути побічної дії і навіть ПКТ, є препарат Провімед.

3) Провірон (Провімед, він же Мастеролон). Паличка-виручалочка даного курсу. Приймається не відразу, а з другого тижня, для кращого спостереження за результатами дії двох перших препаратів курсу (данабола і дека нандролон). У тому числі він додається в курс для купірування можливих побічних ефектів дії перших двох препаратів: зниження лібідо, накопичення зайвої рідини, т. п. З усім цим Провірон справляється за рахунок того, що є хоч і слабким, але інгібітором ароматази, а отже, перешкоджає перетворенню стероїдів в естрогени. У той же час він збільшує кількість вільного тестостерону, зменшує пригнічення вироблення статевих гормонів і підвищує якість сперматозоїдів, позитивно впливає на анаболічні процеси, сприяє твердості і рельєфності м'язів.

Таким чином, всі три препарати - Данабол + Нандролон Деканоат + Провірон, як курс стероїдів для набору маси новачком, - чудово доповнюють дію один одного, допомагаючи компенсувати ті чи інші недоліки дії ААС на організм. У результаті: новачок отримує шанс набрати чисту додаткову масу тіла, уникаючи негативних побічних ефектів, як дека-дік (зниження потенції і лібідо), гінекомастія (збільшення молочних залоз), підвищення тиску від затримки рідини та ін.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації