СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнаполон + Данабол + Сустанон


Курс анаполона, сустанону і данабола є сильним варіантом для набору м'язової маси. Його можна використовувати новачкам, але зважаючи на досить сильного ефекту його все частіше застосовують більш досвідчені атлети на 2-3-й курс. Такий набір препаратів дозволяє в найкоротші терміни набирати масу, причому не тільки суху м'язову. Відкладається вода, що приховує рельєфність мускулатури, але в той же час полегшує тренування і збільшує витривалість за рахунок вираженого накопичення глікогену.

Якщо твоя мета – кубики преса і видима рельєфність, то даний курс не для тебе. На сустаноні, данаболі і анаполоні атлети набирають, причому досить швидко. Це свого роду масо набірний курс, після якого слід придбати курс на сушку. Таким чином ти зможеш набрати колосальні м'язові обсяги і зробити їх видимими. Цей варіант відмінно підходить людям, яких не влаштовує повільний набір на турінаболі або вінстролі, коли маса зростає суто за рахунок м'яса, що вимагає досить великого проміжку часу.


Складові курсу:


Сустанон – 6 ампул;
Анаполон – 40 таблеток (2 блістери);
Данабол – 100 таблеток (5 блістерів);


ПКТ:


Анастрозол – 20 таблеток;
Кломід – 40 таблеток (2 блістери).


Ефекти курсу Анаполон + Сустанон + Данабол:


Швидкий набір маси;
Колосальне підвищення сили;
Швидке відновлення між тренуваннями;
Збільшення м'язових об'ємів за рахунок припливу рідини;
Підвищення життєвого тонусу;
Збільшення лібідо;
Посилення ерекції;
Мінімальний феномен відкату (зливається тільки вода);
Ідеальний варіант для швидкого набору маси.


Детальніше про курс


Sustanone – це суміш ефірів тестостерону. В даному курсі такий препарат можна вважати основним. Андрогенний індекс дозволяє рецепторам тестостерону краще працювати, внаслідок чого ти помітиш підвищення сили і відповідний набір м'язової маси, і все це на тлі гарного настрою. Однак тестостерон досить слабкий з точки зору анаболічного індексу.

Саме тому курс доповнено анаполоном – самим сильним анаболічним препаратом. Його головна особливість полягає в швидкому ефекті. Атлет відчуває наповненість м'язів і пампінг на тренуваннях буквально з першого прийому анаполону. Варто відзначити, що даний препарат відмінно комбінується з тестостероном, проявляючи взаємний синергізм.

Danabol – це менш слабка версія анаполона. Препарат включено в курс, щоб плавно знизити анаболічну дію і почати зливати воду вже під кінець курсу, а не після нього. В основній частині курсу Данабол просто не використовується, так що його не слід розглядати, як важливу складову «компоту» препаратів.

Основний ефект досягається за рахунок комбінування ефірів тестостерону і анаполона. На них ти будеш почувати себе набагато краще. Силові будуть рости з кожним тренуванням, а відображення в дзеркалі збільшуватися буквально на очах. Потім, щоб не перевантажувати гормональну систему ти плавно перейдеш на Данабол і повільно закінчиш курс з мінімальною втратою набраних обсягів, хіба що тільки за рахунок рідини.


Як приймати курс Анаполон + Сустанон + Данабол


Сустанон ставте раз у тиждень, по 1 ампулі. Що стосується оральних препаратів, то рекомендую поетапну схему. Перші 2-3 тижні приймайте Anapolon по 2 таблетки на день (1 вранці, 1 ввечері). Після того, як даний препарат закінчиться, переходь на метан. Його приймай по 4 таблетки на добу. Поділи їх на 2 рівних прийоми вранці і ввечері.

Спочатку Анаполон дасть швидкий та відчутний ефект, який буде тривати виходячи з інерцією, навіть коли таблетки закінчаться. В цей час ти підключиш Данабол і зможеш плавно зменшити навантаження на гормоналку без втрати набраної маси. З Данаболу зіллється невелика кількість рідини, що в деяких випадках може подарувати рельєфність мускулатури.

Тривалість курсу 6-7 тижнів. Через 10 днів треба почати ПКТ, препарати для якої входять у комплект готового курсу.


ПКТ після анаполона, сустанону і данабола

Anastrozol почніть використовувати на 3-4 тижні курсу для придушення ароматизації і можливого гіно із-за тестостерону. Clomed потрібен тільки для ПКТ. Приймай його від 10 до 14 днів. Зазначу, що незважаючи на сильні препарати, ПКТ протікає досить легко. Багато в чому це пов'язано з заміною Анаполона Данаболом, внаслідок чого організм заздалегідь починає відновлення. З цим пов'язаний мінімальний феномен відкату такого готового курсу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації