СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтанозолол + Сустанон


Кожному спортсменові хочеться мати великі м'язи з виразним рельєфом і жорсткої мускулатурою. Такий ефект досягається спеціальною сушкою, яка полягає в розщепленні жирів і виведення з організму зайвої рідини. Якщо ви бажаєте отримати мускулатуру культуриста, знайте, що звичайними тренуваннями цього не домогтися. Для цього існують курси стероїдів. Пропонуємо вашій увазі курс прийому станозолол і сутанона. Ці препарати допоможуть вам досягти потрібної мети. Склад курсу:Склад після курсової терапії:Ефекти від прийому курсу


1. Втрата жирів і зайвої рідини без зменшення м'язової маси;

2. Красивий прояв вен на м'язах;

3. М'язи стануть відчутно жорсткішими;

4. Невеликий набір «сухих» м'язів;

5. Збільшення сили;

6. Швидке відновлення після навантажень;

7. Чудовий пампінг під час вправ;

8. Виняток «відкатів» за рахунок правильної відновлювальної терапії.


Докладна інформація про курс


Курс сустанон-станозолол з першого погляду здається великим адже там є ще і метан. Але тут нема чого побоюватися, основним стероїдним препаратом тут є вінстрол в таблетках. Він і забезпечує спалювання жиру. Часто спортсмени використовують для сушіння тільки його, але це не практично. Тому що без підвищення андрогенного рівня можна втратити більшість мускулатури.

З цієї причини потрібно додавати в курс тестостерон, в нашому курсі це сустанон – довгі змішані ефіри тестостерону. У цих ефірів різний період напіврозпаду, що дозволяє препарату подіяти відразу і бути активним довгий час. Метан виступає в якості анаболічного фону. Він дозволяє уникнути сухості в суглобах і м'язах, так як має властивість тримати воду. Якщо приймати цей препарат соло, то буде з'являтися зайва рідина, але додавання станозололу в курс вирішує цю проблему і спортсмен помітить, лише збільшення сили і швидкий ріст м'язів. Уколи сустанону не дають втрачати масу м'язів, але активно спалюють жири.

Курс прийому станозололу спільно з метаном і сустаноном дозволяє швидко домогтися потрібного рельєфу без втрати мускулатури. Це одна з кращих методик сушіння і якісного набору сухої маси без зайвої рідини і жиру. Далі будуть наведені рекомендації по застосуванню препаратів.


Спосіб застосування фармакології

Сустанон потрібно застосовувати по одній ампулі в тиждень і цього буде цілком достатньо. Данабол (метан) і станозолол можна застосовувати за декількома методиками. Багато спортсменів спочатку застосовують данабол (перші три-чотири тижні по чотири таблетки на день вранці і ввечері), потім починають прийом станозололу (приймати по тому ж принципу що і метан). Але можна застосовувати їх і в один час, якщо зменшити дозування до двох таблеток кожного препарату на день. Вибирати метод можете на свій розсуд. Можна змінювати дозування самостійно, але потрібно робити це розумно. Курс триває шість-сім тижнів.


Терапія відновлення після курсу

1. Кломід слід пити через десять-дванадцять днів після останньої ін'єкції сустанону по чотири таблетки на день, поступово знижуючи дозу. Якщо в кінці курсу у вас залишився, лише станозолол і данабол, почніть після курсове відновлення через два-три дні після того, як вони закінчаться. Приймати кломід потрібно близько двох тижнів.

2. Анастрозол п'ється з середини курсу до кінця по одній таблетці перед сном. Він блокує зміну чоловічих гормонів жіночими гормонами.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації