СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс прийому тестостерону


Цикл включає в себе наступні препарати:


Курс прийому тестостерону

Два останніх препарати використовуються під час після курсової відновлювальної терапії.


Особливості циклу ААС


  • Прискорює відновлення організму після інтенсивних тренувальних занять;
  • Навіть початківці зможуть тренуватися кілька разів в день;
  • Не чинить негативного впливу на зв'язки і суглоби;
  • Не токсичний для печінки;
  • Підвищується лібідо;
  • Мускулам надається рельєф;
  • Ефективно спалює зайві жири;
  • Відкат практично відсутній.

Дозування прийому тестостерону


У даний курс тестостерону входить два ефіру чоловічого гормону з різними термінами впливу на організм. Пропіонат починає працювати відразу після попадання в організм, але термін його дії малий. Таким чином, застосовувати пропіонат слід в кількості 100 міліграм один раз в два дні. Енантат є довгим ефіром і повинен прийматися один раз протягом тижня в кількості 250 міліграм.

Завдяки курсу прийому тестостерону різного терміну дії на організм, анаболічний фон протягом всього циклу знаходиться на високому рівні. Для його посилення можна включити до складу цього курсу прийому тестостерону соло м'які ААС орального використання, наприклад, метан або вінстрол. При цьому слід знизити дозу пропіонату до 50 міліграм. Дуже хороші відгуки про курс прийому тестостерону в поєднанні з туринаболом і він з повним правом може бути названий кращим.


Побічні ефекти від курсу прийому тестостерону

При дотриманні зазначених вище дозувань ААС, що входять в склад циклу, побічні ефекти повністю виключені. При їх перевищенні, можливе, зниження лібідо і поява ознак гінекомастії. Це пов'язано з посиленням ефекту ароматизації. Щоб уникнути цих неприємних симптомів, необхідно почати приймати інгібітори ароматази та знизити дозування до рекомендованих.

Так як до складу циклу входять тільки ефіри тестостерону, то ймовірність побічних ефектів знижується практично до нуля, так як курс легко піддається контролю, на відміну від, скажімо, комбінації деки і тестостерону. Тривалість циклу складає вісім тижнів.


Відновна терапія після прийому курсу тестостерону

Після курсу прийому тестостерону, втім, як і після будь-яких інших ААС, необхідно пройти після курсову відновлювальну терапію. Через наявність у складі циклу довгого ефіру чоловічого гормону, вона повинна початися через 8 чи навіть 10 днів після закінчення прийому стероїдів. За цей період енантат буде повністю виведений з організму. Використовується під час відновлювальної терапії кломід в кількості 50 міліграм щоденного прийому.

Також до початку основного анаболічного циклу слід запастися тамоксифеном. Завдяки йому істотно сповільняться процеси конвертації тестостерону в жіночі гормони. Його краще всього використовувати у середині курсу починаючи з четвертого або п'ятого тижнів. Приймається тамоксифен перед відходом до сну в кількості 10 міліграм один раз в два дні. При перших ознаках розвитку гінекомастії слід збільшити дозу препарату до 20 міліграм і почати його вживати щодня.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації