СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс оксандролон + пропіонат


Більшість початківців та досвідчених спортсменів мають невеликий відсоток підшкірних жирів. Але мало хто з них при цьому велику і рельєфну м'язову масу. З цього випливає, що курс для збільшення мускулатури був підібраний неправильно. Кращим варіантом буде поєднати одразу двох препаратів, основою яких є тестостерон і оксандролон. Ця комбінація підійде абсолютно всім.

Фахівці навіть рекомендують новачкам застосовувати оксандролон, перший курс – оптимальний вибір для організму. Якщо ваша мета в тому, щоб максимально збільшити м'язову масу і рельєф мускулатури без надлишку жирів і рідини, то цей курс для вас.

Курс оксандролон + пропіонат

З чого складається курс?


 • Тестостерону пропіонат – у двох флаконах по десять мілілітрів;
 • Оксандролон — двісті сорок таблеток.

Препарати для терапії відновлення після курсу стероїдів:


 • Анастрозол – в двадцяти таблетках;
 • Кломід – у сорока таблетках.

Який ефект ви отримаєте від курсу оксандролон соло


 1. Швидке збільшення маси м'язів;
 2. Виключення можливості появи жиру або зайвої води;
 3. Підвищення венозності і жорсткості м'язів;
 4. Після курсова терапія виключає побічні ефекти;
 5. Не буде ризику появи гінекомастії;
 6. Мінімум впливу на систему гормонів.
 7. Підвищення загального самопочуття і настрою;
 8. Збільшення лібідо;
 9. Виключення ризику втрати м'язової маси;
 10. Відсутність шкоди для здоров'я;
 11. Завдяки відновлювальній терапії виключаються "відкати"

Подробиці курсу


Тестостерон, безсумнівно, важливий для росту мускулатури, але в курсі оксандролон - пропіонат ми акцентуємо саме на оксандролоні. Він вважається одним з найбільш слабких стероїдних препаратів, але завдяки його ступені очищення можна нарощувати на ньому обсяги, причому виключно маси, а не жирів. Деякі вважають, що оксандролон може підійти тільки починаючим спортсменам та дівчатам, але це зовсім неправда. Комбінація з пропіонатом дає можливість позбавлятися від жиру і нарощувати рельєфну мускулатуру.

Кількість препаратів мінімально і це виключає можливість побочки. Курс оксандролон соло не з дешевих, але при цьому він найбільш якісний і дієвий. А комбінуючи його з тестостероном, ми досягаємо підвищення андрогенного і анаболічного фону організму, це допомагає швидко нарощувати мускулатуру. Варто уточнити, що оксандролон не затримує рідину і спалює жири. Цей курс — сучасна класика ідеального сухого набору м'язів. Тому його ціна повністю виправдана.


Рекомендації щодо прийому препаратів під час курсу

Ін'єкції тестостерону потрібно ставити раз через день по одному міллілітру. Оксандролон приймають з початку курсу по шість таблеток в день по три вранці і ввечері, можна спробувати таку систему: по дві таблетки три рази в день, проміжки повинні бути рівними. Методику вибираєте самі. Оксандролон приймайте до прийому їжі, але якщо є проблеми зі шлунком, то після їжі. У першому випадку засвоєння проходить набагато швидше. Курс триває шість тижнів. Після курсу оксандролону переходьте на відновлювальну терапію.


Як приймати препарати після курсової терапії?

Анастрозол — на третьому або четвертому тижні курсу, він придушить ароматизацію і можливість виникнення гіно від тестостерону пропіонату. Приймати треба по одній таблетці перед сном раз в три дні. Кломід — після курсу стероїдів через два-три дні після завершення курсу. Почніть з двох або трьох таблеток в день і протягом двох тижнів переходьте на половину таблетки. Курс відновлення проводите не більше двох тижнів. Терапія є абсолютно безпечною для організму.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації