СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс на сушку для новачків


Для певної категорії спортсменів, курс, спрямований на сушку, є єдиним способом для того, щоб їх м'язова маса була потрібної жорсткості, а також приваблива і красива з естетичної точки зору. Адже, як відомо наявність на м'язах виступаючих вен – це предмет прагнень практично всіх спортсменів, які пов'язали своє життя з бодібілдингом. Багато років в середовищі даного виду спорту існувала думка, що неможливо знайти оптимальний курс для сушіння, який відразу ж підійшов би бодібілдерам – новачкам.

Цей аспект пояснюється тим, що у кожного спортсмена свої унікальні індивідуальні характеристики. Однак у даній статті пропонується курс на сушку для новачків, який відрізняється максимальною безпекою і великою ефективністю, реально допомагає досягти бажаного результату. Цей курс на сушку для новачків по праву отримав високі оцінки в середовищі, як українських атлетів, так і західних, і заслужено визнаний кращим курсом для новачків.


Сторони переваг курсу на сушку для новачків


Сам по собі процес заняття сушкою – трудомістке і непросте заняття. Остаточний результат залежить не тільки від прийому майбутнім атлетом стероїдів, але також від якості тренувань, складу спеціальної дієти для спортсменів і калорійного складу, вживаної їжі. Даний курс має кілька переважних відмінностей, завдяки яким вигідно виглядає на тлі аналогів:


 • можливість спалювання зайвих жирових відкладень в районі поясу і боків;
 • ефективне зняття втоми і відновлення м'язів після тренувань;
 • швидке утворення красивого венозного малюнку;
 • скорочення часу для тренувань, що проводяться у спортивному залі;
 • підтримка тіла спортсмена в тонусі.

Також в якості переваг даного курсу можна відзначити:


 • отримання значного потужного рельєфу підвищеної твердості;
 • постійний ріст показників сили і витривалості;
 • тривалість збереження венозного малюнку.

Кому можна використовувати даний курс на сушку


Запропонований курс був розроблений спеціально для спортсменів – новачків, статура яких помірна та у яких відсутні зайві жирові відкладення. Для того щоб купити курс стероїдів, атлет в першу чергу повинен зробити наступне:

 • інтенсивно проводити заняття з бодібілдингу і бажано займатися іншими видами спорту;
 • поставити собі мету – що бажає отримати твердий рельєф і венозний малюнок;
 • за віковими критеріями повинен бути не молодше 25 років.

Тривалість курсу на сушку


Термін тривалості даного курсу на сушку для новачків становить 6 тижнів. Протягом восьми – десяти тижнів необхідно приймати препарат Тамоксифен.


Курс на сушку для новачків

Додаткова інформація за курсом


Рекомендується приймати анаболічний препарат Вінстрол, який відрізняється підвищеним рівнем безпеки і одночасно можливістю збільшення венозного малюнку і жорсткості рельєфної поверхні тіла атлета. Варто також відзначити, що зв'язка інгібітор + тестостерон носить обов'язковий характер.


Терапевтичні дії після закінчення курсу прийомудля сушки

Після завершення процесу прийому вищезазначеного курсу обов'язково потрібно періодично здавати кров на предмет контролю рівня гормонів, а також естрогенів зважаючи на те, що сам по собі тестостерон має ароматизуючу властивість. Також необхідно дотримувати наступні рекомендації:

 • дотримання спеціалізованої дієти;
 • контроль аналізів спортсмена і маси його тіла;
 • вживання амінокислот і гейнерів;
 • для проходження якісного стероїдного курсу повинні обов'язково бути присутнім гормони росту і чітко спланований комплекс тренувань.

Дані індивідуальні курси для сушіння є кращими курсами, які для процесу схуднення використовують в своєму складі стероїди.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації