СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс на масу для новачків


Кожен атлет, який збирається почати свою кар'єру в спорті, мріє про те, щоб швидко набрати м'язову масу. Так як гормональна система новачка поки що не знайома зі стероїдами, вона легко піддається впливу курсу. Як показує статистика, новачкам більш ефективно вдається набрати м'язову масу, ніж тим, хто вже довгі роки займається спортом. Представлений курс на масу для новачків можна вважати найкращим курсом для всіх новоспечених спортсменів.


Переваги курсу на масу для новачків


Цей стероїдний курс на масу для новачків має численні переваги та особливості. За допомогою даного курсу можна активно збільшувати м'язову масу, силу, витривалість, силові і швидкісні показники, а також енергійність і бадьорість. Комбінований курс допомагає підвищувати тонус м'язів, які швидко відновлюються. Головними перевагами курсу на масу для новачків є:


  • збільшення сили;
  • збільшення енергії;
  • безпека;
  • швидкий набір м'язової маси.

Для кого призначений даний курс ?


Придбати курс стероїдів можуть чоловіки-атлети, які мають худорляву і середню статуру. Курс відмінно підходить також тим, хто має ознаки дистрофії. Комбінованим курсом можуть користуватися:


  • чоловіки-атлети старше 23 років;
  • чоловіки-атлети, які займаються бодібілдингом;
  • чоловіки-атлети, хто бажає збільшити свої фізичні показники.

Курс суворо заборонено дітям, жінкам, підліткам, а також тим, хто має високу чутливість до компонентів та препаратів, які містяться у складі комбінованого курсу. Під час застосування препаратів слід строго дотримуватися дозування і контролювати тривалість.


Тривалість курсу на масу для новачків


Новачки-спортсмени, щоб отримати ефективний результат, повинні застосовувати цей курс 11 тижнів. На цьому курсі прийом Тамоксифену починається на 13 тижні. Цей препарат допомагає захищати атлета від всяких негативних ефектів і робить застосування курсу більш ефективним і безпечним.


Курс на масу для новачків

ПТК після анаболічного курсу на масу

Як ПТК можна просто застосовувати Тамоксифен. Саме цей препарат зможе захищати від негативних впливів, які пов'язані з перетворенням андрогенів в естрадіол. Атлети повинні враховувати контроль своїх фізичних показників. Вони повинні регулярно здати аналізи при застосуванні курсу. Під час курсу бажано:


  • пити амінокислоти;
  • дотримуватися дієти і калорійність харчування;
  • курс на масу проводити під час тренувань, так як потрібні фізичні навантаження.

Переваги та особливості курсу на масу для новачків

Стероїдні курси для новачків містять перевірені комплекси, які дають можливість досягти всіх своїх цілей. Цей курс для новачків не тільки ефективно діє і допомагає досягти бажаних результатів, але і абсолютно нешкідливий для здоров'я. Курс є раціональним комбінуванням андрогенних препаратів з анаболіками. Ці препарати на сьогодні вважаються найкращими і майже не мають аналогічних варіантів. Курс містить найбільш безпечні інгібітори ароматази, всі препарати проходять сувору перевірку від виробників. При складанні курсу були враховані думки та відгуки досвідчених експертів та атлетів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації