СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс метану для початківців


Одній з найпоширеніших помилок початківців бодібілдерів, можна рахувати те, що в гарячковій гонитві за ростом м'язової маси, вони відразу сідають на курс важких стероїдів, так звану важку артилерію "хімії". Це груба помилка!

Таким чином неофіт позбавляє себе можливості отримати велику і базову частину того, що можуть дати стероїди в побудові м'язової маси. У цій справі, як ніде, потрібна послідовність. Не секрет, що рецептори з часом втрачають чутливість до стероїдів і потрібні усе більш потужні засоби. А уявіть, що буде, якщо почати з найпотужніших? Хоча метандростенолон і не можна назвати слабаком у світі стероїдів, але починати краще всього, саме з нього. Упізнати реакцію організму на метандростенолон (метан), а це означає упізнати реакцію організму взагалі на стероїди. Перевірити свій організм на легших стероїдах. Будь-які стероїди мають ряд побічних ефектів і починати з важких, а значить з не безпечніших для здоров'я - невиправданий ризик, у кращому разі ви заб'єте свої рецептори, а в гіршому зіпсуєте здоров'я. Тому свій найперший курс, я рекомендую почати саме з метану (метандростенолона). Курс метану навчить вас так само виходити з курсу, а це набагато важливіше ніж сам курс. Я не писатиму про властивості і ефекти метану, а так само про побічні ефекти пов'язаних з курсом метану, про це є окрема стаття на тему : метандростенолон плюси і мінуси.

Взагалі, не дивлячись на те, що метан, досить сильно затримує воду, а по андрогенній активності слабкіший за тестостерон в 100 разів, при грамотному курсі і виході з нього, можна набрати на курсі метану близько 10 кг маси, а втрати після курсу всього 2 кг, так званий відкат.
Поговоримо про способи прийому метану або, кажучи професійно, про курси метану (метандростенолона).

Курс метану для початківців - ідеальний курс для набору м'язової маси. У основі курсу тільки один стероїд - метандростенолон, він же метан на сленгу культуристів, штангістів і пауерліфтерів. Дозування метану розраховані на атлета 60-80 кг ваги, якщо ви важите більше, то і дозування треба пропорційно збільшити.

Перші два тижні ви п'єте метан (метандростенолон) по 15 міліграм (3 пігулки) в день. Пити стероїд треба три рази в день, за 20-30 хвилин до їди, а ще краще розсмоктувати метан під язиком. У комплексі з метаном, для забезпечення адекватної кількості білку, потрібний протеїн у кількості 400 грам/добу. Ну і звичайно полівітаміни.

Третій і четвертий тижні курсу метану, ви повинні збільшити дозування метандростенолона до 20 міліграм/добу (краще вживати 4 рази в добу, а значить і приймати їжу стільки ж). Дозування протеїну те ж, воно не змінне упродовж усього курсу метану і по цьому, я надалі про протеїн і полівітаміни не нагадуватиму.

П'ятий тиждень курсу - збільште дозування метану до 25 міліграм на добу і додайте до метану в комплекс артишок (100 міліграм на добу).

Шостий тиждень, тепер ви повинні понизити дозування метану до 15 міліграма на добу, а дозу артишока збільшити до 300 міліграм на добу.
На цьому курс метану (метандростенолона) закінчується і починається курс виходу з курсу:

Сьомий тиждень - метану немає, а є трибестан, яким треба заздалегідь запастися і пити його 1500 міліграм/доба + екдістерон 200 міліграм/доба + DHEA 200 міліграм/доба + артишок 600 міліграм/доба + лів 52 по 3 пігулки в добу і звичайно, не забуваємо про протеїн і полівітаміни.
Восьмий тиждень виходу з курсу метану : все те ж саме, як і в попередній тиждень, тільки лів 52 треба збільшити до 6 пігулок в день.

Дев'ятий тиждень - зменшуємо дозування екдістерона (100мг/доба), трибестана (1000 міліграм/добу), DHEA зовсім не п'ємо, артишок збільшуємо до 900 міліграма в добу, а лів 52 залишаємо на колишньому дозуванні (6 пігулок в день)

Екдістерон - препарат отримуваний з левзеї. Анаболік рослинного походження, що не має гормональної активності і з непоганою анаболічною дією у великих дозуваннях ( понад 200 міліграма/добу).

Трибестан - рослинний засіб що підвищує вироблення власного тестостерона.
DHEA - дегідроеліандростерон, засіб зміцнюючий здоров'я і покращуючий стан багатьох органів і шкіри, нейтралізуюча дія кортизолу (ворога-руйнівника м'язів). Препарат в комплексі з трибестаном збільшує виробництво власного тестостерона.
Ну, а лів 52 і артишок, це засоби для очищення і відновлення печінки і відтоку жовчі.

Саме такий курс метану , найбільш раціональний і ефективний для початківців. Перші тижні метан тільки починає "чіпляти", потім необхідно підкинути дрів в топку, ну а припиняти курс метану, як і будь-яких стероїдів, ні в якому разі не можна - дістанете обвал маси, різким проявом побічних ефектів, таких, як гінекомастія і взагалі стресом для усього організму. Раджу для відновлення вироблення власного тестостерона використовувати метод описаний в статті відновлення потенції після курсу.

Чого чекати від такого курсу метану для початківців? Звичайно надбавку маси тіла на 5-8 кг на протязі 2 місяців після курсу метану, 2-3 кг маси неминуче піде - це закономірно, хоч би тому, що вода зіллється. При безконтрольному прийомі метану, можна набрати до 10 кг маси тіла і втратити потім, майже усе.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації