СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс метану


Метан, повна і офіційна назва Метандростенолон, найпопулярніший і широко відоміший анаболічний стероїдний препарат. Метан знаменитий тим, що ефективно стимулює процес синтезу протеїну в організмі і підвищує азотистий баланс в організмі. Саме ці властивості Метану і забезпечують ріст м'язової маси більше 1 кг в тиждень.

І усе б було добре, але...
Метан має ряд серйозних недоліків у вигляді побічних ефектів негативно діючих на організм спортсмена. Зокрема, Метан токсичний для печінки і застосування метану у великих дозах і тривалий час, украй негативно відіб'ється на печінці. Більше того Метан здатний затримувати воду в організмі, а це може привести до підвищення артеріального тиску. А ще, після тривалого курсу Метану, можливі тимчасові проблеми з потенцією і якщо не проводити курс відновної терапії, то доведеться уникати інтимних стосунків пару місяців, щоб не ганьбитися. Хоча є такі нешкідливі і украй ефективні препарати, як сиаліс або камагра, які допоможуть уникнути ганьби. У медичній практиці добова доза метану 10-30 міліграм/добу, максимальна 50 міліграм. Метан діє короткий час, у відмінності від ін'єкційних стероїдів, всього 4 години і тому добова доза метану необхідно розділити на 3 частини. Ефективніше розсмоктувати пігулки під мовою, так вони швидше потраплять в кров і менше піддадуться руйнуванню шлунковим соком.

Застосовувати Метан не з лікувальною метою слід не раніше, ніж з 21 року, коли закриються зони росту скелета, інакше, інакше метан їх закриє сам завчасно. Загальна рекомендація не перевищувати дозування Метану в 30 міліграм/добу. І ще. Часто можна почути негативні відгуки про курс метану, типу: набереш за курс метану 10 кг маси, а збережеться після відкату, тільки 2 кг Це розмови дилетантів і профанів. Такі люди ковтають метан без всякої схеми і абсолютно ігнорують (по незнанню) відновний курс. При дотриманні правильного курсу метану і обов'язкової відновної (зберігальної) терапії до 80% набраного на курсі збережеться. В основному, ви втратите тільки воду, а не м'язи.


Курс метану, варіант 1


Починається курс з 10 міліграмом Метану в добу, двічі по 5 міліграм
На 2-3 день курсу, дозування Метану збільшується удвічі - 20 міліграм/добу, по 10 міліграм 2 рази
Одночасно починається профілактичний курс: нольвадекс 10 міліграм/добу або кломид
З 6 дня курсу метану, його дозування збільшується до 30 міліграма/добу (3 рівні прийоми, по 10 міліграм).

Через 2 дні починається зниження дозування метану, в течії тижня до нуля. Курс нольвадекса триває ще 2 тижні.

Це найбезпечніший варіант курсу метану, але і самий малоефективний. Такий курс метану рекомендується проводити новачкам, щоб упізнати реакцію організму на стероїди. Тому, якщо це ваш перший курс, ви повинні стежити за артеріальним тиском і якщо воно підвищується, то понизити дозу метану або відмінити його повністю.


Курс метану, варіант 2


Метан в дозуванні 15 міліграм/добу, по 5 мгх 3 рази - 6 тижнів. Приймати метан треба не пізніше 18 годин, так він менше впливає на рівень власного тестостерона.

На 5 тижні курсу метану, почніть прийом артишока по 100 міліграм/добу. Купити артишок можна у будь-якій аптеці. Це необхідно для збільшення відтоку жовчі і поліпшення функціонування печінки. На 7 тижні курсу метану, починайте пити Лив 52 3 таблиці/доба і продовжуйте курс артишока.

З 7 тижня курс метану закінчується і починається відновний курс, для відновлення гормональної системи і збереження результатів. Сюди входять: экдистерон, трибестан і DHEA.

Экдистерон - стероїд рослинного походження, він допоможе синтезувати білок в тканинах на тлі відміни метану. Трибестан простимулює вироблення ендогенного тестостерона і підвищить лібідо. Дегидроепіандростерон допоможе ефективно боротися з руйнівною дією кортизолу, що дозволить, в якійсь мірі зберегти набрану м'язову масу. Звичайно, набрана вода на курсі метану, зіллється.


Курс Метану - радянська школа важкої атлетики


Курс особливо ефективний для силових видів спорту, а так само і у бодібілдінгу.
Радянські штангісти були найсильнішими у світі упродовж багатьох років, а це вже означає багато. Накопичений найбагатший досвід у використанні анаболічних стероїдів і метану зокрема. Метан (метандростенолон) був препаратом номер один. Його ще називали "хліб штангіста"
Курс метану тривав майже увесь рік, незалежно від інших стероїдних курсів і тільки 2 літні місяці перерва!

Принципове дозування метану 5 міліграм (1 пігулка) на 10 кг власної ваги штангіста в добу. Це мається на увазі максимальне дозування метану на курсі!.

Починається курс з 15 міліграмом (3 таблиці), якщо ваша вага вище 80 кг (з 10 міліграмом, якщо вага нижча). =>10 днів.


П'ять днів відпочинок


Додається 5 міліграм до добової дози курсу метану і ще 10 днів п'ємо метан.


П'ять днів відпочинок


Додається ще 5 міліграм і ще 10 днів.

Так робиться до тих пір, поки не буде досягнуте максимальне добове дозування для ваги штангіста. Надалі курс метану триває на максимальному дозуванні в пропорції 10 днів прийом: 5 днів перерва, стільки часу, на скільки запланований курс метану.

Після завершення курсу один місяць перерва і новий курс метану.


Розглянемо цей супер ефективний курс метану на конкретному прикладі.
Допустима вага нашого атлета 80 кг:


1). 15 міліграм - 10 днів
2). 0 міліграм - 5 днів => 1 місяць
3). 20 міліграм - 10 днів
4). 0 міліграм - 5 днів
5). 25 міліграм - 10 днів
6). 0 міліграм - 5 днів => 2 місяць
7). 30 міліграм - 10 днів
8). 0 міліграм - 5 днів
9). 35 міліграм - 10 днів
10). 0 міліграм - 5 днів => 3 місяць
11). 40 міліграм - 10 днів
12). 0 міліграм - 5 днів
13). 40 міліграм - 10 днів
14). 0 міліграм - 5 днів => 4 місяць
15). 40 міліграм - 10 днів
16). 0 міліграм - 5 днів


І так далі до закінченні курсу. Потім місяць перерва і знову курс метану. Разом, на найменший, трьох місячний курс метану, вам знадобиться 4 пачки метану. Купити метан (Danabol) ви можете в інтернет магазині стероїдів.

Упродовж усього курсу метану, необхідно приймати ліки для поліпшення стану печінки : лів 52, карсил, легалон,ессенціале форте. Бажано вибрати один препарат для печінки і комбінувати його з ессенціале форте.

Обов'язковий прийом полівітамінів у великих дозах. Не витрачайтеся на дорогі імпортні. Наші вітчизняні ні чим не гірші, а іноді навіть і кращі. Особливо такі, як ундевіт, декамевіт, комплевіт і тому подібне.

Якщо ви комбінуєте курс метану з іншими стероїдами, то метан краще приймати за наступною схемою: курс ділиться на 15 денних проміжків прийому метану і 5 денних вікон відпочинку. 15 днів прийому : 1 день 5 міліграм, 2 день 10 міліграм, 3 день 15 міліграм, 4 день 10 міліграм, 5 день 5 міліграм, 6 день 10 міліграм, 7 день 15 міліграм, 8 день 10 міліграм, 9 день 5 міліграм, 10 день 10 міліграм, 11 день 15 міліграм, 12 день 10 міліграм, 13 день 5 міліграм, 14 день 10 міліграм, 15 день 15 міліграм. П'ять днів перерва і знову 15 денний курс метану з чимось іншим. Курс тривати 10 місяців в році, з двома літніми місяцями перерви. В середньому, в день виходить дозування 10 міліграм. Це невелике дозування, але дуже ефективна. (опис курсу метану по радянській школі узятий з книги Муравьева В. Л. "Пауерліфтинг - шлях до сили"

Курс метану по радянській школі важкої атлетики, я вважаю найефективнішим з усіх курсів метану. Вплив такого курсу метану на здоров'ї? Частенько доводиться чути про смерть того або іншого західного або нашого бодібілдера від стероїдів. Але ви, що-небудь подібне чули про смерть або серйозні проблеми із здоров'ям радянських або нинішніх російських штангістів? Я особисто не знаю. Багато легендарних штангістів радянського періоду живі і є здоровими по нині.

Головне і це дуже важливо, що б курси метану проводилися по науці і з обов'язковим відновленням після курсу, обов'язковим захистом під час курсу.

Стероїди небезпечні для здоров'я, а горілка і наркотики в рази небезпечніше.Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації