СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМетан і Дека


Курс Метан і Дека (Метандростенолон і Дека-дураболін) - це один з найвідоміших і найефективніших курсів "хімії". Якщо ви прийшли на цю сторінку тільки за тим, що б купити Метан або Деку, то можете далі не читати, а подивитись на рекламу інтернет магазинів.

є описи, побічні ефекти і дозування стероїдів. Для тих хто хоче дізнатися, як правильно організувати курс метану і дека присвячується інша частина цієї маленької статті.

 

Метан + Дека = Маса

 

Курс Метану і Деки має вже досить велику історію і перевірений не одним поколінням штангістів, культуристів і пауерліфтерів. Історія застосування цих двох стероїдів починається з 1960-х років. Більшість знаменитих атлетів починали саме з курсу Метану і Деки. Просто в 80-90-і роки не було такої різноманітності стероїдів, як в наш час. Не потрібно забувати, що досягнення радянських штангістів, побудовані на курсі Метану і Деки вражали весь світ. Хоча цей же світ мав доступ до куди дорожчих і крутіших препаратів. Я хочу нагадати читачеві про синоніми або аналоги цих двох анаболічних стероїдів. Метан має наступні синоніми: Анабол, Данабол, Діанобол, Метандіенон, Метанабол, Метанолон, Метаномон, Напосим і звичайно ж сам Метандростенолон.
Дека: Дека-дураболін, Нандролон-деканоат, Дека-дубол, Нандролон-Д


Курс Метан і Дека


Курс Метан-дека здатний привести вас до вражаючих результатів в рості м'язової маси і сили. Але, проте не варто розглядати курс цих анаболічних стероїдів, як щось чарівне і здатне дати вам ті результати про які ви мрієте. Немає і ще раз немає! Ви не отримаєте тих вражаючих результатів від курсу Метану і Деки, якщо не працюватимете на тренуваннях в 2-3 рази більше і інтенсивніше, ніж поза курсом. Якщо ви думаєте, що досить купити Метан і Деку, ковтати пігулки і підставляти дупу під шприц і при цьому лежати на дивані, і мріяти про масу і силу, то ви глибоко помиляєтесь - Дека і Метан вам не допоможуть. Курс у багато раз збільшує відновні здібності організму і тому з'являється можливість тренуватися не три рази в тиждень, а п'ять або навіть шість. Ви відчуєте надзвичайний прилив сил вже через 3, максимум 7 днів після початку курсу Деки і Метану. На кожному тренуванні ви зможете збільшувати робочі ваги і тим самим ще більше стимулюватимете ваші м'язи до росту. Багатьом атлетам за курс Метану і Деки вдається збільшити робочі ваги на 25-40%!

Знаменитий стероїдний гуру Деніел Дучейн говорив, приблизно так: якщо ви не в змозі набрати масу на курсі діанабола (метану) з дека-дураболіном (декою), то вам вже нічого не допоможе!
Отже, перейдемо безпосередньо до самого курсу Метану і Деки.

Початкуючі хіміки можуть обмежитися 5 тижневим курсом Метан-дека. Для цього вам треба купити всього одну пачку метану (метандростенолона), її вам вистачить рівно на курс і 5 ампул Дека (Дека-дураболіна), по 1 ампулі в тиждень. Отже, ви вливаєте в себе, шляхом внутрішньо м'язової ін'єкції 1 ампулу і через тиждень повторюєте, і так усі 5 тижнів. В той же час, ви щодня п'єте 3 рази в день по 1 пігулці метану, упродовж усього курсу. Під час усього курсу Метану і Деки, необхідно робити посилений упор на харчування. Обов'язково протеїн 400-500 грам на добу і полівітаміни. Ці дозування розраховані на атлета вагою в 70-80 кг Якщо ви важите більше, то вам необхідно збільшити дозування і купувати не одну, а дві пачки метану і 10 ампул деки, відповідно збільшити дозування в півтора-два рази. Причому упор краще робити на деку, т. ї. дозу метану залишити туж, а дозу Деки збільшити в два рази - 10 ампул на курс з 5 тижнів.

Для просунутих хіміків більше підходить 8-тижневий курс Метану і Деки : необхідно купити метан - 2 пачки і деку- 8 ампул. Метан, так само по 1 пігулці 3 рази в день, Дека по 1 ампулі в тиждень. І так усі 8 тижнів курсу.

Можна, просунутим хімікам, пробувати жорсткіший курс Метану і Деки. По 2 пігулки метану 3 рази в день і по 2 ампули Деки в тиждень. Але відкат після курсу буде теж жорсткий і вірогідність появи побічних явищ теж зростає пропорційно. Якщо дозволяють засоби і є можливість, то краще метан замінити Туранаболом.

На виході з курсу Метан-дека обов'язково треба провести відновний курс. Що складається з кломіда, провірона, гонадотропіну і Тамоксифену. Відновний курс 10 днів. Хоча, якщо ви дотримуєтеся рекомендованих дозувань, то загалом відновлюватися і не треба, просто для профілактики Тамоксифен і Провірон. Якщо ви використовували жорстку схему курсу, то відновлюватися необхідно і ще додати курс лів 52 або карсила.


Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації