СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс анаполона


Курс Анаполона призначений в першу чергу для досвідчених атлетів для максимально швидкого росту їх м'язової маси і силової потуги в усіх багато суглобних, базових вправах.

Культурист, який приймає курс Анаполона, відчуває і спостерігає дуже велике і швидке закачування крові і кисню до м'язових клітин, які беруть участь при виконанні важких вправ зі штангою або гантелями.

При швидкій доставці кисню та крові до ваших м'язів ви будете відчувати дуже великий приплив фізичної сили, м'язи стануть більш витривалими і зможуть справлятися на тренуванні з більш важкими вагами.

анаполон

Ставити анаполон курс краще завжди, коли ваша головна мета це максимальний ріст і збільшення вашої мускулатури в короткий період часу. Завдяки цьому самому сильному орального стероїду можна з легкістю збільшувати і збільшувати обсяги ваших м'язів не менше 10 кілограм за один цикл.

Ціна на анаполон відповідає якості цього орального препарату. Вона не найвища, якщо проаналізувати всі оральні стероїди. Новачки повинні уникати курсу анаполону так, як він є одним з найсильніших з усіх існуючих оральних стероїдів. Його потрібно замінити оральним турінаболом або одним з видів метандієнона.

Анаполон курс ви завжди повинні починати з мінімальної дози цього анаболічного стероїду. Краще з 0,5 таблетки 25 мг. діючої речовини оксиметалон.

По 25 мг. ми вам радимо пропити 4-6 днів поспіль, щоб ваш організм зміг налаштуватися і звикнути до прийому самого сильного стероїду оральної групи.

Через 6 днів ви можете збільшити дозування в двоє це 50 мг. оксиметалона рівно одна таблетка в день. На такому дозуванні ви можете сидіти до кінця вашого курсу.

Але є атлети, які курс звикли проходити з середнім дозуванням це 2 таблетки в день рівно 100 мг. діючої речовини. До такого дозування вони підходять плавно протягом 1-2 тижнів. Щоб занадто сильно не навантажити гормональну систему і весь організм в цілому.

Коли ви приймаєте курс анаполону, ви повинні паралельно пити найсильніший вид анти естрогену це:

провірон

- провірон ПКТ. Цей препарат відноситься до після курсової терапії, але його потрібно пити безпосередньо на самому курсі. Цим ви зможете застрахувати себе від сильної ароматизації молекул даного стероїду. І вас дуже сильно не буде заливати водою і не відбудеться відкладення підшкірного жиру.

Анаполон курс повинен завжди бути застрахований застосуванням провірона дозування анти естрогену не повинно бути менше ніж 50 мг. в день. Таким чином, ви зможете зробити набір вашої мускулатури більш якісним і рельєфним. З мінімальною кількістю води в м'язовій масі.

Найголовніше, що провірон вам допоможе запобігти можливе сильне збільшення артеріального тиску і ви зможете повністю уникнути появу гінекомастії, яка часто зустрічається під час курсу, за його найсильнішої ароматизації.

Спільно з анаполоном можуть застосовуватися якісні ін'єкційні стероїди, які будуть сприяти більш сухому та якісному зростанню м'язової маси без жиру і рідини.

Один з кращих таких ін'єкційних анаболіків це:

вінстрол

- вінстрол депот Іспанія

Цей ін'єкційний стероїд благотворно діє на курс. Він значно пригнічує і скорочує ароматизацію оксиметалона і знижує відсоток затримки води в організмі.

Вінстрол депот Іспанія спільно з провіроном зроблять результат на такому циклі більш сухим і твердим, м'язова маса буде не водянистою, а повністю мускулистою, без видимих жирових на ній відкладень.

Анаполон курс треба завжди супроводжувати якісними анаболічними стероїдами і препаратами після курсової терапії, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю від дуже сильного циклу і зробити результат більш ефектним і якісним.

Опис анаполона говорить сам за себе. Що це дійсно один з найбільш потужних стероїдів оральної групи. Його прийом повинен бути не частіше ніж один раз в році. Але результат вас неодмінно вразить своїми високими показниками.

Атлет, який для себе вибрав і зважився пройти анаполон курс повинен завжди підстрахувати цей прийом супроводжуючими більш легкими препаратами. В такому випадку ефект від такого циклу буде більш показовим і якісним.

Коли ви закінчили курс вам потрібно подбати про якнайшвидше відновлення вашої гормональної системи і вашого природного тестостерону в організмі.

Для цього найкраще підійде препарат кломід, він справляється після курсу анаполон з усіма покладеними завданнями на ваше відновлення. Ви так само зможете краще зберегти набрану м'язову масу завдяки кломіду.

Щоб катаболізм м'язових волокон не виник у вас з високою силою, потрібно anapolon курс закінчувати прийомом кленбутерола цей нестероїдний препарат запобігає руйнування м'язової тканини і максимально допоможе вам зберегти вашу м'язову структуру клітини.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації