СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Курс анаполон + сустанон


Курс анаполон + сустанон

Цикл включає в себе наступні препарати:


 • Сустанон – 6 ампул;
 • Анаполон – 40 таб.
 • Данабол – 100 піг.
 • Кломід – 20 табл.
 • Анастрозол – 40 табл.

Ефекти циклу ААС


 • Істотне прискорення набору маси;
 • Значне збільшення показників витривалості та сили;
 • Організм швидше відновлюється після тренінгу;
 • Підвищується лібідо і ерекція;
 • Мінімальний відкат;
 • Кращий вибір для набору маси.

Опис препаратів


До складу сустанону входить чотири ефіри чоловічого гормону і в цьому анаболічному курсі він виконує роль основного стероїду. Завдяки високим андрогенним властивостям препарату, курс сустанону здатний істотно підвищити показники сили спортсмена. Але анаболічна активність препарату досить низька, що і стало причиною введення в склад циклу анаполону.

Як вже говорилося вище, соло курс сустанону не сприяє значному прискоренню росту маси м'язових тканин. Зате комбінований курс анаполону і сустанону саме для цього і призначений. Завдяки анаполону досягається максимально швидкий ефект і атлет вже з самого початку циклу відчуває збільшення обсягу м'язів. Також слід зазначити, що поєднання цих стероїдів дає синергетичний ефект.

Данабол – більш м'який аналог анаполону. Його основне завдання полягає в плавному зниженні анаболічного фону у фінальній стадії циклу та виведення з організму надлишкової рідини.

Весь цикл заснований на взаємодії сустанону і анаполону. Сила буде зростати з кожним новим тренінгом.


Дозування препаратів


Сустанон використовується за стандартною схемою в кількості однієї ампули протягом тижня. Оральні препарати краще вживати за ступеневою схемою. Протягом перших двох або трьох тижнів курсу анаполона, препарат приймається щодня по дві таблетки в ранкові і вечірні години. Після закінчення прийому анаполону слід перейти на данабол, вживаючи по 4 таблетки протягом дня. Найкраще цю дозу розділити на два прийоми.

Анаполон дає швидкий ефект, що триває навіть після припинення прийому препарату. У цей момент в роботу вступає данабол, знижуючи навантаження на гормональну систему і зберігаючи при цьому набрану масу. Цикл триває протягом 6 або 7 тижнів.


Відновна терапія

Відновна терапія починається на 10 день після курсу сустанону та інших ААС, що входять до його складу. У цей період використовується кломід за стандартною схемою. А ось анастрозол слід приймати вже на третій або четвертій тижнях циклу. У висновку хочеться сказати, що відновлення проходить легко, незважаючи на наявність у складі курсу потужних стероїдів.




Інші статті по темі :








Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації