СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс анаболіків на суху масу


Практично всі спортсмени ставлять перед собою мету створити підтягнуту розвинену мускулатуру і красиве рельєфне тіло.

Для досягнення поставленої мети, атлетові доводиться чимало тренуватися і прикладати масу зусиль. Прекрасним закріплючим засобом для сушіння тіла є спеціальні стероїди, вони дозволяють досягти помітних результатів.

Тому ті, стероїди для сухої м'язової маси це досить популярні засоби у атлетичній сфері.

У тому випадку, коли атлети нехтують стероїдами для сушіння, їх м'язи мають невеликі розміри, а найчастіше їх перекриває жировий прошарок.

Анабліки для сушіння, в принципі, не несуть за собою якоїсь небезпеки для людського здоров'я, так як більша частина з них не токсична.

Курс анаболіків на суху масу, є дуже значущою умовою, якщо спортсмен бажає, щоб його тіло було ідеальним і приковувало до себе захоплені погляди оточуючих.


Вибираємо препарати


Як відомо, що один стероїд другому стероїду різний. Кожен з них може відрізнятися один від одного не тільки андрогенними і анаболічними властивостями, але і здатністю запускати розпад жирових накопичень.

Класика жанру — станозолол і оксандролон. Вони мають дуже низький анаболічний індекс. Їх дія спрямована на спалювання жиру, а не на збільшення обсягу м'язової маси.

Для додаткового збільшення об'єму м'язів застосовують тестостерон, метенолон, болденон, фінаплекс, дростанолон. Останнім часом, багато атлетів стали вдаватися до гормону росту і пептидів (Іпаморелін, HGH frag 176-191).


Склад курсу


Курс анаболіків на суху масу виглядає наступним чином:


Тестостерон Пропіонат – 20 ампул;

Станозолол – 120 таблеток;

Кломід (Кломіфен цитрат) – 40 таблеток;

Тамоксифен – 20 таблеток;

Анастразол – 20 таблеток.


Кому підходить курс анаболіків на суху масу


Даний курс можуть використовувати лише ті спортсмени, які не з чуток знайомі зі спортивною фармакологією. Небажано використовувати його людям, які не досягли двадцяти років.

Насправді, визначення «курс на суху м'язову масу» можна сприймати, як умовне. Представлений масо набірний курс при дотриманні правильної дієти і посилених тренуваннях дозволить отримати бажаний результат.

Тривалість курсу становить шість тижнів і три тижні ПКТ.


Яким чином приймають курс


Testosteron Propionat (Тестостерон Пропіонат) (внутрішньом'язова ін'єкція) ставитися через день по одній ампулі.

Anastrozol (Анастразол) приймається через день по пів таблетки на ніч (в перший тиждень), далі по цілій таблетці, також через день.

Stanozolol (Станозолол) щодня по чотири таблетки через кожні чотири години.

Після курсова терапія: Тамоксифен – одна таблетка в день (по 0.5 в ранковий і вечірній час).

Комід необхідно застосовувати протягом семи днів – по чотири таблетки на день (2 вранці, 2 ввечері). Потім ще шість днів, але вже по дві таблетки на день.

Застосовуючи стероїдний курс, слід враховувати, що він має на увазі: посилені тренування (три – чотири рази в тиждень), міцний і повноцінний сон і відпочинок, скориговане харчування. Крім цього, не можна нехтувати прийомом харчових добавок, комплексного протеїну, вітамінно-мінеральних комплексів, амінокислот, так як завдяки ним можна значно посилити прогрес і зменшити відкат.

Для очищення організму від токсинів, відновлення шлунково-кишкового тракту, роботи і функцій печінки рекомендується приймати порошок Розторопші. Дозування: одна чайна ложка перед сном протягом усього курсу та ще цілий місяць після його закінчення.


Огляд кожного препарату.

Тестостерон пропіонат є основним, саме на ньому побудований весь курс. Період активності не тривалий і становить приблизно три дні. Його дія активізується протягом дня після введення ін'єкції. Цей стероїд займає лідируючі місця по застосуванню, з метою набрати суху м'язову масу.

Він, на відміну від інших стероїдів, практично не затримує воду, тому приріст м'язової маси буде невеликим, але зате маса буде «якісною». Цікавий цей стероїд ще й тим, що він практично не токсичний для печінки. Тестостерон, в якомусь сенсі, сприяє спалюванню жиру. М'язи стають пружними і рельєфними.

Станозолол вважається одним з найбільш ефективних таблетованих стероїдів, призначених для набору сухої маси. Він не затримує рідину в організмі. У комбінації з тестостероном, показує прекрасні результати. Тіло набуває рельєфності, розмальованості, поліпшуються силові показники. При застосуванні даного стероїду рекомендується додатково використовувати жироспалювачі.

Анастрозол є представником інгібіторів, які необхідні навіть при застосуванні малих доз тестостерону, оскільки його рівень ароматизації досить високий. Застосовуються дози анастрозолу дозволяють підтримати оптимальний рівень естрогенів і додатково поліпшити мускулатуру, а також прискорити відновлення організму.

Тамоксифен – це основний препарат необхідний для проведення після курсової терапії. Даний препарат може бути замінений на кломіфен або торемифен. Його призначення – боротьба з надлишком естрогену, що виникає на фоні прийому ароматичних препаратів.


Підбір стероїдів під тип тіло будови

До першої категорії спортсменів відносяться такі люди, які не схильні до набрання ваги. Їх тіло вже на початковому етапі жилаве і мускулисте. Стероїди на суху масу тіла, в даному випадку, подіють оперативно, а скомбінувавши препарати для збільшення обсягів, спортсмен в найближчому майбутньому зможе відчути позитивні результати.

Друга категорія складається із спортсменів, чиє тіло спочатку має деяким обсягом. Вони легко досягають необхідних результатів, при використанні курсу на суху масу. Використовувані стероїди будуть коштувати на порядок дорожче, ніж їх аналоги.

Якщо міркувати про ефективність курсу, то варто розуміти, що приріст м'язів буде помітний не відразу, а поступово, але при цьому досягнутий результат зберігається на тривалий час, навіть після того, коли курси на сушку м'язової маси будуть завершені.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації