СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс анаболічних стероїдів на масу


Найбільш часто спортивна фармакологія спрямована на збільшення м'язової маси. Більшість спортсменів, що бажають придбати стероїди, цікавлять оптимальні курси анаболічних стероїдів на масу. Наведений нижче курс з однаковим успіхом можуть використовувати як досвідчені атлети, так і новачки.


Склад анаболічних стероїдного курсу на массу:Склад після курсової терапії:Тривалість курсу: шість тижнів, терапія відновлення починається через два тижні після останнього уколу енантату, її тривалість близько двох-трьох тижнів.


Для кого цей курс?


Важливим достоїнством даного анаболічного курсу стероїдів для набору м'язової маси є те, що він підійде всім спортсменам і початківцям і досвідченим. Ефіри тестостерону виявляють прогрес незалежно від рівня досвіду. Є й такі додаткові ефекти, як: ріст лібідо, поліпшення настрою, зниження порогу втоми. Не рекомендується цей курс тільки жіночій статті, з причини наявності чоловічих гормонів.


Ефективність анаболічного курсу масу


1. Зміцниться ваш суглобово-зв'язковий апарат;

2. Підвищиться витривалість; 3. Ви досягнете бажаного рельєфу мускулатури;

4. Швидко збільшиться маса м'язів;

5. Зросте лібідо;

6. Підвищиться здатність відновлюватися після тренувань;

7. Зросте сила;

8. Після курсова терапія збереже більше дев'яноста відсотків придбаної маси;

9. Побічні ефекти вас не потурбують із-за правильного підбору препаратів і їх дозування, а також завдяки терапії відновлення.


Особливості цього курсу на масу


Кожному хіміку відомо, що головний препарат курсу анаболічних стероїдів на масу - тестостерон. Завдяки цьому гормону маса м'язів зростає стабільно і довго, при цьому без втрат в м'язах після завершення курсу. Таблетки і ампули необхідні як загальний анаболічний фон, для зниження андрогенної активності.

Також потрібен станозолол для зменшення накопичення організмом рідини. Для чого вам самим ретельно підбирати препарати, якщо є готові курси анаболічних стероїдів на масу? У запропонованому нами курсі всі препарати ідеально поєднуються між собою, доповнюючи один одного. Їх обсяг застосування максимально зменшено, щоб не викликати перевантаження організму, але при цьому ви досягнете потрібного результату. Цей курс допоможе вам майже повністю виключити побічні ефекти.


Рекомендації по застосуванню фармакології

  • Тестостерон енантат – по одному міллілітру в тиждень;
  • Метан (перші 25 днів) – по чотири таблетки на день через кожні чотири-п'ять годин;
  • Станозолол (після закінчення метану) – за тим же принципом, як метан.

Після курсова терапія:

  • Анастразол (з п'ятого тижня курсу) – одна таблетка на два дні перед сном;
  • Кломід – по чотири таблетки на день під час першого тижня відновної терапії (по дві вранці і перед сном), після цього тижня по одній-дві таблетки на добу;
  • Тамоксифен (якщо не підійшов кломід) – за десять міліграмів вранці і на ніч щодня. На другому тижні застосування знизьте дозування до одного застосування вранці по десять мг в день.

Опис анаболічного курсу на масу

Оптимальний курс стероїдів на масу головним чином повинен ґрунтуватися на тестостерон, а точніше на його ефірах. В основу нашого курсу ми взяли енантат у нього тривалий період напіврозпаду, це означає, що ін'єкції потрібно буде здійснювати нечасто.

При цьому рівень гормонів буде залишатися рівним. Метан потрібно використовувати з самого раннього етапу курсу, він використовується як анаболічний фон і допомагає досягти синергічного ефекту. Укупі з тестостероном він зробить вас сильнішим і витривалішим. Метан трохи збирає рідину, це дозволить уникнути сухості в зв'язках і суглобах. Станозолол використовується після метану і зменшує накопичену в організмі воду.

Він покращує рельєф м'язів в кінці курсу. Цей препарат досить "легкий", щоб полегшити подальшу відновлювальну терапію. Щоб уникнути в кінці курсу побічних ефектів і феномена "відкату" необхідний анастразол. Щоб утримати масу потрібні антиестрогени: тамоксифен або кломід, дивлячись який препарат краще засвоюється вашим організмом.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації