СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКращий ізолят сироваткового протеїну


Цей тип спортивного харчування являє собою повністю очищений концентрат, котрий більш ніж на 85% складається з білка. Він не має у своєму складі жирів, вуглеводів і холестерину або включає мінімальну їх кількість, тому оптимально підходить спортсменам, охочим наростити і зміцнити м'язову масу.

У цій статті ми наведемо рейтинг кращого ізоляту сироваткового протеїну виробництва найбільш відомих і перевірених марок.

Iso-100 від Dymatize — ця добавка користується величезним попитом на ринку спортивного харчування. Даний ізолят сироваткового протеїну не тільки практично не має побічних ефектів і володіє мінімальним часом засвоєння в організмі, але і відрізняється чудовими смаковими якостями. В одній порції міститься 29 грамів чистого протеїну, що еквівалентно 25 грам білка.

Iso Sensation від Ultimate Nutrition також являє собою спортивне харчування преміальної якості. У його складі міститься безліч необхідних організму амінокислот і всього 1 грам вуглеводів. В одній порції вагою 33 грами міститься 30 грамів білка.

Zero Carb від VPX відноситься до категорії якісних спортивних добавок з порівняно невисокою вартістю. Концентрат не має у своєму складі жирів і вуглеводів. В одній порції вагою 24,5 грама міститься 20 грамів білка.

Varcil R2 від Nanox. Ця спортивна добавка стала доступна українським спортсменам порівняно недавно, але вже встигла завоювати безліч позитивних відгуків завдяки прийнятній ціні і відмінній якості. Протеїн швидко розчиняється у воді чи інших напоях і миттєво засвоюється організмом. Порція розміром 28 грамів дасть атлету 25 грам високоякісного білка.

Syntha-6 Isolate від BSN являє собою якісну спортивний добавку, у складі якої окрім очищеного білка міститься мінімальна кількість жирів (1,5 грама) і вуглеводів (7 грамів). Серед достоїнств цього протеїну можна відзначити високу розчинність і засвоюваність, максимальну ефективність і доступну вартість. В одній порції вагою 38 грамів міститься 25 грамів білка.

Замовити ізолят сироваткового протеїну можна в майже в будь-якому інтернет-магазині спортивного харчування, єдине на, що потрібно звернути увагу – це на популярність і надійність магазину. Купляти в буд-якому я б не рекомендував, так, як зараз не добросовісні магазини продають підробки.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації