СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКращі мазі для спортсменів


Щоб спортсмену після травм або захворювань опорно-рухового апарату швидко відновитися широко застосовуються розігріваючі, протизапальні, знеболюючі мазі, креми і гелі. Їх вплив на організм різний в залежності від інгредієнтів, які входять до їх складу. Деякі мазі викликають гіперемію тканин, до таких відносяться ефкамон, фіналгон та інші, одні знімають набряк і запалення до таких відносяться лазонил, хірудоід та інші. Набряки виникають після травми або біль після поразки судин, збільшення проникності капілярів і гіпоксія тканин. Застосування деяких мазей, кремів або гелів направлено на знеболювання або зняття набряку або гематоми, знімають подразнення, а так само покращують мікро циркуляцію, стимулюють ріст тканин.

мазь

При гострих травмах рекомендується приймати мазі, які мають протизапальну або аналгезуючу дію. Коли травма свіжа, мазі втирати не рекомендується, так, як можна отримати гіперемію тканин, тому потрібно використовувати гелі. Вони швидко всмоктуються в м'язи і роблять охолоджуючу дію. Під час реабілітації після травм потрібно застосовувати креми та мазі, які покращують кровообіг в тканинах. А при хронічних захворюваннях потрібно застосовувати препарати, які мають протизапальну дію.

При ударах, радикуліті, артриті та багатьох інших добре застосовувати мазь вирапіу вона містить 0,15 мг, бджолиної отрути в 1 грамі.

При таких захворюваннях так само добре підійде мазь віпросал. Вона містить камфору, отруту гюрзи, ялицеве масло, гліцерин та ін.

При артриті, ушкодження сумково - зв'язкового апарату, а так само ударах відмінно підійде мазь віпратокс. Вона містить отруту різних змій, камфору, метилсаліцилат.

Хорошою протизапальною і знеболюючою властивістю володіє метилсаліцилат. Вона застосовується в суміші з хлороформом, а так само жирними маслами і в чистому вигляді при радикуліті, міозиті.

мазь бом-бенге

Анальгезируюча емульсія - навталгін містить анальгін, емульгатор, метилсаліцилат і інші компоненти. Мазь Бом - Бенге містить: метилсаліцилат, ментол, вазелін.

До складу рідини - камфоціна входить олія рицинова, олія терпентинова очищена, саліцилова кислота, настоянка перцю, камфора.

Капситрин містить у собі настоянку стручкового перцю, мило зелене, настоянку звіробою, спирт етиловий 60%, розчин аміаку -20%.

При ударах, розтягненнях, міозиті добре застосовувати лідокаїн до складу, якого входить лідокаїн та інші компоненти.

При пошкодженні сумочно - зв'язкового апарату суглобів, люмбаго, ударах рекомендується використовувати нео - капсидерм до складу якого входить камфора, інші масла та інші компоненти. Мазь накладається на болючу поверхню, а потім масажують.

Якщо робити масаж з кремом рихтофіт, то можна позбавитися від міалгії, судоми м'язів, ударів, розтягнення. Вона сприяє розслабленню м'язів, прискорює загоєння невеликих пошкоджень і запалень.

При масажі добре використовувати масажне масло "Весіма", до складу якої входять різні рослинні інгредієнти. А саме масло "Весіма" буває різних видів: Е, М, К, Н, У, І. Кожен з цих видів застосовується за різними напрямами (знеболювання, при захворюваннях, травмах).

Аналгетичном ефектом володіє перклузон, який містить клофекзаїд гідрохларида, клофезон. При ударах, тромбофлебіті, розтягуванні перклузон потрібно наносити на ушкоджені ділянки тіла, після чого обов'язково фіксувати пов'язкою.

Це далеко не весь список мазей, гелів, які спортсмени можуть використовувати при різних травмах його можна продовжувати і далі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації