СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКороткий курс на якісну масу


Цей класичний курс дуже популярний серед атлетів, так як він допомагає в короткий проміжок часу набрати якісну м'язову масу. Курс володіє численними перевагами, завдяки чому його можна цілком назвати найкращим курсом серед тих, які призначені для збільшення м'язової маси всього лише за шість тижнів. Такого результату можна досягти з допомогою цього ефективного і безпечного комплексу. Анаболічний комплекс короткого курсу заснований на комбінації відомих і корисних препаратів, які мають досить високий анаболічний індекс. Для того, щоб грамотно і ефективно скласти комплекс короткого курсу, були зібрані думки професійних атлетів, які вже досягли великих вершин в галузі спорту. Були враховані також думки американських фармакологів.


Особливостями цього курсу є:

  • ріст м'язової маси;
  • збільшення кількості тестостерону в крові;
  • збільшення витривалості і сили.

Переваги короткого анаболічного курсу


Які ж особливості цього анаболічного курсу і що він дає? Зазначимо, що з допомогою прекрасного поєднання стероїдів можна істотно знизити ризик появи негативних андрогенних ефектів, у тому числі і знижується ризик появи естрогенних побічних ефектів. Все це призводить до того, що поліпшується загальний стан організму спортсмена. Анаболічний курс стає більш ефективним, завдяки препаратам, які підсилюють дію один одного. Основними перевагами короткого курсу є:


  • збільшення сили, реакції і витривалості;
  • ріст маси м'язів;
  • підвищення тонусу;
  • поліпшення настрою.

Для кого призначений комбінований курс?


Купити курс стероїдів можуть атлети старше 24 років. Справа в тому, що чоловікам молодшого віку стероїди можуть пошкодити, так як вони мають нестійкий гормональний фон. Для збільшення маси м'язів ці стероїди відмінно підходять для тих, хто має ектоморфний або нормальний тип тілобудови. Застосовувати курс можуть також ті атлети, у яких відсутні протипоказання до застосування подібних препаратів.

Короткий анаболічний курс підходить як для професійних, досвідчених спортсменів, так і для початківців атлетів. Проте новачки повинні на підбір дозування звернути ретельну увагу. Цей курс не підходить жінкам, так як в ньому міститься досить високий андрогенний ефект.


Тривалість короткого курсу


Як правило, цілий курс триває шість тижнів. Однак іноді призначають застосування препарату на більш довгий термін, а ось прийом Тамоксифену починається на 8 або 9 тижні, але в різних дозах. Дозування потрібно дотримуватися дуже суворо, щоб не зіткнуться з серйозними проблемами. Препарати застосовуються у відповідності з інструкцією.


Короткий курс на якісну масу

Стероїдний курс бажано застосовувати з Туринаболом, так як цей препарат дозволяє зменшувати потужний вплив тестостерону пропіонату. Він допомагає також ефективно зменшити небажані токсичні впливи на печінку. Препарат необхідно застосовувати на день два рази.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації