СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКомпресійна білизна


Сьогодні компресійна білизна часто використовується спортсменами при заняттях зимовими видами спорту або для активного відпочинку на природі в осінньо-зимовий період.

Компресійна білизна забезпечує заданий тиск на поверхню тіла спортсмена, що створює додатковий приплив крові і кисню до м'язів. Крім того, істотно поліпшується пропріоцепція спортсмена, тобто відчуття мозком руху тіла, координація рухів, внаслідок чого підвищується і ефективність тренувань.


Технологічні особливості


Компресійна білизна покликана захистити спортсмена від:

компресійна білизна


Ушкоджень м'яких тканин тіла під час падінь;
Накопичення молочної кислоти під час тренувань, що призводить до м'язової болі;
Прискореного розвитку м'язових травм.


Структура тканини і її тиск забезпечує прискорення метаболізму, а значить, і якнайшвидше виведення з м'язів спортсмена молочної кислоти та інших продуктів метаболізму організму, що сприяє відновленню. Надає компресійна білизна і мікромасажну дію, що сприяє швидкій та якісній релаксації.

Тиск тканини на поверхню тіла спортсмена забезпечується за рахунок високої пружності самої тканини. Така пружність досягається за рахунок використання еластичних матеріалів. В каталозі інтернет магазина спортивного одягу можна знайти предмети спортивної білизни з різним рівнем тиску, який забезпечується великим або меншим вмістом еластичних матеріалів. Висока якість сучасних матеріалів забезпечує те, що еластичність білизни в процесі носіння і від прання менша не стає. Особливо треба відзначити те, що компресійна білизна має додатковий ступінь захисту від ультрафіолету, що особливо важливо при заняттях гірськими лижами. Розробляється компресійна білизна для заняття різними видами спорту, деякі моделі мають захисні вставки.


Особливості у використанні


Компресійна білизна зшита так, що всі особливості анатомічної будови людини виявляються врахованими. В асортименті продукції є і жіночі топи, і чоловічі футболки, вироби з коротким і довгим рукавом, чоловічі та жіночі шорти. При носінні компресійної білизни необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів. Насамперед, треба враховувати, що при її використанні м'язи розігріваються. Знімати білизну потрібно, особливо після занять спортом не на свіжому повітрі, а тільки в теплому приміщенні, щоб не допустити переохолодження.

Тиск, який компресійна білизна чинить на тіло, не тільки благотворно впливає на м'язи, але і сприяє зниженню ваги, виведенню зайвої води з організму. Цей аспект потрібно враховувати, не допускаючи зневоднення організму під час тренувань.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації