СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕNeoLabs


Міжнародна виробнича компанія біофармацептичного напрямку. Саме виробництво засноване в 2007 році, знаходиться в Китаї, але працює у відповідності з міжнародними сертифікатами GMP контролю якості та безпеки випуску препаратів. Переважна кількість продуктів направлено на оздоровлення та відновлювальну терапію. І лише малий відсоток фармацевтичних препаратів призначені для стимуляції – стероїди, гормони росту та ін.

З 2010 року в Тайвані почала роботу філія, основним напрямком роботи якого є спортивна фармакологія.

neolabs

NeoLabs продукція


Конкурентоспроможність достатньо недорогих препаратів пов'язана з великими обсягами виробництва, недорогою робочою силою, добре налагодженою стабільністю виробничих процесів та постійними дослідженнями удосконалення та зменшення собівартості продукції.

Основним напрямком спортивної фармакології є виготовлення препаратів на основі гормонів росту. Постійне вдосконалення методів і технологій дозволяє Neo Labs залишатися конкурентними на ринку фармакології, в тому числі і спортивної.

Компанія NeoLabs приділяє велику увагу суворому контролю сировини, котра надходить у роботу і суворого моніторингу відповідності всіх етапів очищення, підготовки і переробки. Контролю також піддається вся продукція на виході. Кожна упаковка номерується спеціальним кодом, за допомогою якого можна перевірити оригінальність препаратів – оскільки на ринку існують підробки.
Основні форми упаковок – блістери з таблетками і ін'єкційні ампули.


Відгуки про NeoLabs


Завдяки масовості виробництва менш ніж за 10 років свого існування компанія стала досить популярною серед спортсменів. Тому відгуки про препарати можна легко знайти. Як і у всіх є негативні — про пробкові проблеми, про те, що препарат не діє так, як хотілося б, що концентрація діючої речовини менше заявленої. Але таких відгуків пару відсотків.

А в більшості своїй є досить активний обмін позитивними думками. До речі, до позитивних характеристик препаратів NeoLabs входить їх невелика вартість, адекватна ціна- якість і передбачуваність ефективності і можливих проблем.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації