СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКінезіо тейп


Більшість з нас, хто спостерігав за виступами спортсменів на Олімпійських іграх, часто помічали красиві різнокольорові пластирі, якими обклеєні різні ділянки їх тіл. Дані еластичні стрічки з бавовни, виконані на клейовій основі, називаються кінезіо тейп.

Кінезіо тейпи знижують больові відчуття в м'язовій тканині організму, зміцнюють сухожилля і суглоби. Це винахід, розроблений в Японії, володіє прекрасним терапевтичним ефектом, що сприяє відновленню м'язів після травм, а також позитивно впливає і підтримує м'язовий тонус спортсменів під час тренувань і виступів на змаганнях. При цьому дані ефекти досягаються без застосування яких-небудь мазей та таблеток!

кінезіо тейп, зніме біль без застосування мазей та таблеток

Під час використання кінезіо тейпа:


Знижуються спазми, біль і втома в м'язах тіла;
Зменшуються набряки, запалення і пухлини;
Поліпшується кровообіг і лімфотік;
М'язовий тонус підтримується на необхідному рівні, причому амплітуда руху абсолютно не обмежується;
Травмовані м'язи в меншій мірі скорочуються;
Виключається можливість розтягнень м'язів;
Прискорюється процес відновлення м'яких тканин організму;
Відновлюється гнучкість і рухливість всього організму.


При використанні кінезіо тейпів позитивний ефект досягається вже через півгодини після його накладення на тіло людини і діє 24 години протягом 5-7 днів.

Ще однією особливістю, якою володіє кінезіо тейп, це його не тільки еластична, але і дуже тонка легка основа, завдяки якій не відбувається зайвого передавлення м'язів і кровоносних судин, як це часто відбувається під час накладання звичайних медичних бинтових пов'язок.

Крім того, завдяки бавовняній основі самих пластирів, вони не заважають регулярному надходженню повітря для м'язів і відведення з них випарів. Цей еластичний пластир можна носити, не знімаючи протягом 5 діб, а також приймати з ним душ і плавати в басейні.


Методи накладання кінезіо тейпа


Кінезіотейпіруванння спортсменів – це накладення кінезіо тейпа на їх мускулатуру для підтримки і зміцнення суглобів, зв'язок і м'язової тканини.


Порядок кінезіотейпірування :


Повністю шкіра знежирюється від різних кремів і мазей;
Обстригається і збривається волосяний покрив на місці нанесення;
Ножицями обрізають кути пластиру, щоб він не чіплявся за одяг;
Стрічку пластиру не слід сильно розтягувати в процесі нанесення на шкіру;
Для того щоб пластир добре зміцнився на шкірі, тейпування проводять за 45 хвилин до занять спортом або прийняття душу;
Коли пластир завдано, його акуратно розгладжують, щоб активувати дію клею, який починає реагувати на температуру шкіри.


Кінезіотейпи методи наложення

Для кращого ефекту кінезіотепи необхідно наносити на м'язи, які знаходяться в розтягнутому положенні. Наклеюючи пластир від близького кінця м'язи (проксимального) до дальнього кінця (дистальному), слід не поспішати і уважно виконувати всі інструкції кінезіотейпірування. Для нанесення пластиру у лікувальних чи реабілітаційних цілях (в протилежному напрямку – від далекого до ближнього кінця м'язів), краще всього привернути медичний персонал або людину, яка добре знає анатомію людського тіла.


Де купити кінезіо тейп

Кінезіо тейпи випускаються різними провідними виробниками. Практично всі з них володіють однаковими властивостями:


Виконані з 100% бавовни;
Мають високий рівень еластичності від 120 до 140%;
Вироби оснащені гіпоалергенним клеєм;
Їх можна носити не знімаючи від 3 до 5 діб;
У них можна купатися, плавати і приймати душ.


Кінезіо тейп купити можна в інтернет-магазині прямо зараз за доступною ціною будь-якому покупцеві. Там представлений величезний вибір даних виробів низькими цінами від провідних виробників кінезіотейпів.

М’язи, які знаходяться в розтягнутому положенні. Наклеюючи пластир від близького кінця м'язи (проксимального) до дальнього кінця (дистальному), слід не поспішати і уважно виконувати всі інструкції кінезіотейпірування. Для нанесення пластиру у лікувальних чи реабілітаційних цілях (в протилежному напрямку – від далекого до ближнього кінця м'язів), краще всього привернути медичний персонал або людини, яка добре знає анатомію людського тіла.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації