СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКігтропін


Кігтропін (Kigtropin) - це рекомбінантний гормон росту (HGH), соматотропін, що проводиться однією з найбільших китайських фармакологічних компаній – Kigtropin Biotechnology CO Ltd (компанія займається розробкою і випуском продуктів біотехнології та генної інженерії). До складу речовини входить 191 послідовно з'єднана в ланцюжок амінокислота. Препарат, що випускається китайським виробником з 2005-го року, відповідає всім міжнародним стандартам якості виробництва GMP.

На даний момент препарат Кігтропін входить до числа найпопулярніших і найефективніших засобів, що беруть за основу гормону росту, і стоїть нарівні з такими препаратами, як Hygetropin і Jintropin. Одна ампула об'ємом в 10UI (UI – міжнародна одиниця виміру) містить рівно 3.7 мг ГР (гормону росту), проявляє анаболічні та інші позитивні ефекти в організмі людини.


Що таке Kigtropin 10IU: опис і властивості препарату


Кігтропін 10

Функціонально цей препарат є потужним фармакологічним засобом, що чинить вплив на множинні системи людського організму. Так, препарат Kingtropin здатний стимулювати соматичний і лінійний скелетний розвиток організму, що є вкрай корисним, як в дитячому віці (в період дорослішання), так і в момент повного формування організму. Також гормон Кігтропін надає прискорюючий вплив на метаболізм внутрішніх органів. У дослідженнях доведено, що правильна, відповідна рекомендація, дозування Kigtropin здатна викликати ліполіз (процес спалювання жирів).

А це означає, що препарат може використовуватися ще й в якості жироспалювача. Крім того, в ін'єкціях він забезпечує більш стабільну роботу надниркових, щитовидної, вилочкової та інших залоз, а також стимулює активне зростання нових м'язових тканин. Виділяється в активності препарату і ряд інших позитивних ефектів. Зокрема Кігтропін (10 ОД) має значний вплив на швидкість і якість метаболізму білків, вуглеводів і жирів в організмі людини. Забезпечує більш потужне продукування колагену в цілому ряді тканин (кістки, шкіра, волосся тощо). Властивості забезпечують прискорення розщеплення вуглеводних харчових елементів до глюкози. Плюс, гормон своїм ефектом подовжує термін життя амінокислот (зменшує кількість ферментів, що відповідають за розпад амінокислот).

У цілому, численні позитивні ефекти Kigtropin зарекомендували цей препарат для застосування в наступних цілях:


• Для анаболічних і спортивних цілей. Ін'єкції Кігтропін сприяють більш швидкому набору м'язової маси, поліпшення показників сили, швидкості та витривалості;

• Для протистояння затримці росту у підлітків і дітей, які зіткнулися з дефіцитом гормону росту в організмі. У тому числі він бореться з дефіцитом ГР, причиною для виникнення якого став синдром Шерешевського-Тернера або ниркова недостатність;

• Для спалювання підшкірного жиру і відсоткового зменшення концентрації жирів в організмі (препарат Кігтропін 10IU особливо ефективно бореться з жирами, які відкладаються в районі черевної порожнини);

• Для омолодження організму. Терапевтична дія продукту забезпечує поліпшення якостей шкіри і волосся, а також забезпечує відновлення більшості тканин організму в періоди інтенсивного фізичного чи психологічного навантаження;

• Для нормалізації роботи серця і в цілому для поліпшення серцево-судинної діяльності;

• Для стимуляції розумової діяльності і підвищення розумових здібностей. У недавніх дослідженнях було доведено, що ін'єкції цієї речовини сприяють поліпшенню пам'яті, як у дітей, так і дорослих, а також підвищують ментальну активність;

• Для підвищення захисних властивостей організму, стимуляції імунітету. І гормон росту, і Kigtropin, як його варіація, для прояву максимального впливу вимагають дотримання правильної висококалорійної дієти. Атлет повинен харчуватися від 5 до 6 разів на день і вживати рідини в обсязі, що не перевищує 3 літрів протягом доби (з урахуванням рідин, що надходять в організм разом з їжею).

Важливо: порції їжі під час дієти, коли вживається препарат, повинні бути рівномірними, оскільки коливання порцій може призвести до профіциту, що в свою чергу відіб'ється у відсотковому збільшення підшкірного жиру.


Побічні ефекти Kigtropin


Побічні ефекти Kigtropin нечисленні і рідкісні. У більшості випадків негативна дія препарату проявляється при завищенні дозувань. Так, занадто часті або занадто високі дози, в яких буде вживатися ця речовина в ін'єкціях, можуть викликати тунельний синдром (оніміння кінцівок), можуть призвести до утримання води в організмі, до гіперглікемії (підвищений вміст глюкози в організмі і до підвищеного артеріального тиску. Застосування такого гормону жінками в спортивних цілях є погано вивченим питанням. Відомо, що препарат активно використовуються жінками в терапевтичних та медичних цілях.

Проте, важко сказати, наскільки потужними будуть побічні дії Kigtropin, якщо жінка буде вживати препарат для росту і розвитку м'язів, для підвищення сили і витривалості (дозування препарату, що застосовуються у спорті, приблизно в 2 рази вище, ніж ті, що використовуються в медицині, так і негативний вплив на жіночий організм може опинитися в 2 рази потужніший). Зберігання такого фарм засобу здійснюється в закритому від попадання сонячних променів місці. Найвигідніше зберігати препарат у холодильнику, де температура коливається між 2 і 8 градусами за Цельсієм. У такому середовищі цілісний, не розведений гормон не втратить своєї ефективності, як мінімум, протягом 12 місяців.


Максимально ефективне застосування Кігтропін 10 ОД.


Курс цього препарату не зажадає від Вас якихось особливих знань в медицині, однак, безпеку і стерильність під час розведення і введення препарату в кожному випадку потрібно дотримуватися. Атлет, перед тим, як приймати Кігтропін, повинен чітко знати, у яких кількостях, як і куди його потрібно колоти, якою має бути максимальна тривалість курсу, які дозування препарату потрібно використовувати і як відбувається процес розведення?


Як розводити Kigtropin?


Тут все просто.

По-перше, переконайтеся, що температура флакона з препаратом відповідає кімнатним показниками.

По-друге, слід протерти кришку флакона спиртом, для дезінфекції.

По-третє, повільно і плавно потрібно ввести "розчинник" у флакон препарату: рідина для ін'єкцій має рівномірно стікати по стінках флакона.

По-четверте, почекайте, поки препарат розчиниться; не збовтуйте вміст флакона і не струшуйте флакон. Вибір розчинника для ін'єкцій, на яких буде ґрунтуватися ваш курс Кігтропіна, - відповідальне рішення. Розчиняти препарат можна трьома видами речовин – фіз. розчином, бактерицидною водою та водою для ін'єкцій.

Якщо не знаєте, як розводити Кігтропін або не можете визначитися у виборі рідини для ін'єкцій, прислухайтеся до нашої поради: краще всього використовувати бактерицидну воду. Тільки з нею активність розведеного препарату зберігається протягом трьох тижнів. До того ж, бактерицидна вода містить бензоловий спирт, який вбиває будь-які бактерії.

Якщо застосування застосовувати на воді для ін'єкцій (стерильна рідина без кольору, запаху і смаку, що продається в аптеках) або на фіз. розчині (0.9 натрій хлорид), то розведений препарат залишиться дієвим максимум протягом 5 днів. У будь-якому випадку, щоб Ви не вибрали, зберігати розчинений гормон потрібно в камері холодильника при температурі не менше 2 і не більше 6 градусів за Цельсієм (не заморожувати).


Куди і як колоти Kigtropin?


В цьому також немає нічого складного. Ін'єкції препарату робляться підшкірно, наприклад, в область живота (потрібно потрапити в прошарок між м'язами живота і шкірою). Для зручності дозування препарату використовуйте інсулінові шприци з чітким поділом на 100 одиниць. Курс Kigtropin ділиться на дві схеми. Перша схема застосовується для терапевтичних і лікувальних цілей, наприклад, для профілактики дефіциту ГР. Друга схема – схема досягнення анаболічної активності препарату, і, як наслідок, набору м'язової маси, сили і витривалості.


Терапевтичний (лікувальний) курс :


• 2-3 ОД. препарату на добу (в районі 15 ОД. в тиждень);
• Або 1.5 – 2.0 ОД. препарату на добу для чоловіків і жінок старше середнього віку.


Дози Кігтропін, що застосовуються в анаболічних цілях, значно вище. Зазвичай "спортивний" курс препарату починається з дозувань у 5 ОД., ставляться 1 раз на добу (велика частота ін'єкцій не принесе користі). Потім, на другий-третій тиждень прийом дещо змінюється – дозування препарату збільшується до 10 ОД. у добу, але тільки в тому випадку, якщо протягом першого тижня не спостерігалося побічних ефектів. Якщо негативна дія препарату проявилася, то курс слід продовжити з дозуванням в 5 ОД.


У підсумку, оптимальний курс Кігтропін (10 ОД), застосовуваний в бодібілдінгу (у спорті), виглядає наступним чином:


• 1 тиждень – 5 ОД. препарату;
• Починаючи з 2-3 тижня і до кінця курсу) – 5-10 ОД. препарату (5 ОД., якщо виникли незначні побічні ефекти, 10 ОД., якщо побічних ефектів не спостерігалося).


Якщо на першому тижні виникли серйозні побічні дії, то прийом, можливо, слід припинити. Максимальна тривалість курсу – 6 місяців, мінімальна – 3 місяці. Після курсу слід зробити перерву в прийомі препарату, що триває, як мінімум, кілька тижнів.


Відгуки про Kigtropin 10IU в бодібілдингу та інших важких видах спорту

Знайти думки про цей препарат в інтернету не так і легко, оскільки на вітчизняному ринку фармакології він тільки починає набирати популярність. Однак, зарубіжні атлети вже не перший рік використовують цей препарат, що містить гормон росту, залишаючи виключно позитивні відгуки про нього, його ефективності і якості. В цілому, за кордоном препарат користується неймовірною популярністю, як з причини оптимального поєднання якості, ефективності та ціни, так і з причини величезної кількості позитивних ефектів. Як кажуть відгуки про Кігтропін, препарат може використовуватися і в медицині, і в спорті. Він надає терапевтичну, лікувальну і стимулюючу дію на множинні системи організму.

Атлети, котрі залишають свої висловлювання, відзначають, що цей препарат допоможе набрати м'язову масу, позбутися від скупчення жирів і просто підвищити силу, витривалість і швидкість. Ті ж люди, що залишають думки про цей засібі і використовують його в медичних цілях, говорять про нього, як про одного з ефективних препаратів, які допомагають протистояти дефіциту гормону росту. Подобається покупцям і практично повна нешкідливість препарату.

Прочитавши відгуки про Кігтропин, можна помітити, що при дотриманні рекомендацій до застосування препарат не викликає побічних ефектів. Велика їх частина виявляється тільки, якщо вживати гормон занадто часто або в занадто великих кількостях.


Де можна купити Кігтропін надійно, швидко і з гарантіями?

Купити цей препарат неважко. Так, його можна знайти на полицях магазину наших рекламодавців. Більше того, купити Kigtropin 10IU у них можна безпечно, вигідно і надійно, не сумніваючись у його якості або ефективності. За довгі роки праці на ринку спортивної фармакології їм вдалося налагодити контакт безпосередньо з виробниками стероїдів, пептидів, гормону росту й інших препаратів. Купити Кігтропін 10IU у них – все одно, що отримати препарат "з перших рук".

Адже всі товари на їх полицях – це товари оригінального виробництва, відповідні стандартам якості і пунктів ефективності, заявлених виробниками. Доставка здійснюється по території України і Росії, поштою.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації