СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКавунова дієта


Кавунова дієта вже тривалий час вважається найсмачнішою і при цьому зовсім необтяжливою. До того ж з усіх існуючих на даний момент методик схуднення кавунова дієта найпростіша, оскільки при її дотриманні абсолютно не треба рахувати калорії, які ви вживаєте.

Меню кавунової дієти для схуднення легенька, основні вимоги полягають у вживанні великого об'єму кавуна на 10 кілограмів маси тіла доводиться один кілограм м'якушки ягоди. За винятком кавуна, в процесі дієти їсти зовсім нічого не можна, можна тільки пити у воду (обов'язково просту, не мінеральну) або ж зелений чай. Приємно і те, що ця дієта не має тимчасових обмежень, а тому їсти можна навіть перед сном.

Суть цієї дієти полягає в тому, що кавун є сильним сечогінним засобом, з’ївши яке, людина крізь нирки виводить з організму усі токсини, що скупчилися, шлаки і згубні відкладення, а в комплексі з ними йде і увесь зайвий жир. Але дотримання цієї методики повністю протипоказане людям, які страждають цукровим діабетом, порушеннями функцій нирок або сечостатевої системи в цілому. Це відбувається з тієї причини, що кавунова дієта дає великі навантаження на нирки, і у випадку якщо нирки хворіють, то вони можуть просто не впоратися.


Види кавунової дієти

Перший варіант кавунової дієти має на увазі вживання лише кавуна і води, триває дієта п'ять днів. За добу треба з'їдати стільки кілограм кавуна скільки буде якщо вашу вагу поділити на 10. Приміром, якщо Ваша вага складає 50 кілограм, то вам треба з'їдати 5 кілограмів кавуна. Їсти кавун треба кожних 3 години, приблизно 5-6 разів впродовж доби.

У другому варіанті до кожної їди можна додати декілька невеликих шматків житнього хліба. Цей метод триваліший, і займає він приблизно 8-10 днів. Більше цього терміну, дієти дотримуватися не слід, проте для закріплення отриманого ефекту по її закінченню настійно радять впродовж 10 днів вживати мало жирне вуглеводно-білкове харчування, приміром, крупи, курку, рибу, овочі, яйця, зелень, сир.


Вихід з кавунової дієти


На сніданок треба з'їдати несолодку вівсянку і маленьку скибочку сиру (двадцять п'ять грам). На обід 150-200 грам вареного курячого м'яса або ж риби, маленька порція овочевого салату без заправки і без застосування солі.

В якості вечері слід з'їсти приблизно 500-800 грам кавуна.
Будьте завжди стрункі і красиві!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації