СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКардіовправи – кращий спосіб для приведення організму в тонус


Кардіовправи або кардіотренування називають аеробні навантаження, тривалістю понад 90 секунд. У ході таких дій, завдяки насиченню киснем, відбувається розщеплення жирів і вуглеводів, а також збільшується частота серцевих скорочень в порівнянні з станом спокою. Цей важливий показник говорить про рівень інтенсивності занять і про те, яка кількість калорій буде втрачено людиною після закінчення тренування.


Різновиди кардіотренувань


Існує кілька видів кардіовправ, що розрізняються за своєю інтенсивностю.

1. Звичайні. Низько інтенсивні тривалі тренування, зрідка чергуються з середньою тривалістю і інтенсивністю. Тривалість – 30-60 хвилин, інколи більше. В комплекс занять входять:


• ходьба;

• плавання;

• катання на велосипеді;

• біг та інші подібні вправи.


кардіовправи, кращий спосіб для приведення організму в тонус

У процесі таких тренувань можна спілкуватися з колегами, вибрати індивідуальний рівень тривалості і напруженості. Все залежить від фізичної підготовки. Ефект від таких навантажень не великий, можна сказати що вони не ефективні, так як спалюють багато калорій, а тому вироблення енергії відбувається за рахунок підшкірного жиру.

2. Високо інтенсивні. Дані кардіовправи змушують організм високо ефективно функціонувати протягом практично всього тренувального процесу, і це притому, що заняття триває не більше 30 хвилин. Комплекс може включати стандартні вправи, які виконуються з високою інтенсивністю. Це може бути веслування, біг або похід – всі ті види, які виключають можливість розмови з сусідом. Під час тренувань зростає навантаження на організм, що призводить до спалювання великої кількості калорій. Для вироблення енергії в ході цих вправ використовується не жир, а інші джерела.

3. Інтервальний тренінг. На заняттях висока інтенсивність виконання вправ чергується з активним відпочинком. Тобто, перша фаза передбачає викладання людини на 100%, а друга – «лише» на 50. Тривалість етапів визначається рівнем фізпідготовки. Наприклад, новачкам треба побігати підтюпцем 15 секунд, а потім стільки ж швидко йти. Професіонали роблять такі фази більш тривалими, замінюючи «відпочинок» однією з фітнес-вправ. На інтенсивній стадії спортсмен викладає по максимуму, а тому можливості говорити, просто, не має. Кінець тренування завершується «падінням без сил».

Інтервальний тренінг спалює масу калорій, черпаючи енергію в різних людських органах. По закінченні заняття рівень метаболізму зашкалює ще 24 години, що призводить до спалювання калорій після відвідування спортивного залу.


З якою метою застосовуються кардіотренування?


Кардіологічні вправи підходять практично всім, оскільки благотворно впливають на ріст м'язової маси, позбавляють від зайвого жиру, приводять організм в тонус і допомагають позбавитися від низки хронічних захворювань, завдяки:


• зміцнення серцево-судинної системи;

• нормалізації серцевого ритму;

• тренуванні дихальної системи;

• підвищення витривалості організму.


Слід пам'ятати, що на перших етапах кардіовправи слід виконувати під керівництвом досвідченого тренера, обладнаному залі і під наглядом медичного персоналу.

Інтервальний тренінг спалює масу калорій, черпаючи енергію в різних людських органах. По закінченні заняття рівень метаболізму зашкалює ще 24 години, що призводить до спалювання калорій після відвідування спортивного залу.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації