СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКардіорозминка в бодібілдингу


Кожен новачок який приходить в тренажерний зал, з величезним ентузіазмом хапається за залізо і починає посилено тягати і тягати; намагається сходу узяти на озброєння програми знаменитих культуристів, особливо начитавшись в літературі всіляких порад професійних спортсменів і зірок бодібілдингу. А ще ж набирається горе-знань на численних горе-форумах, які наповнюються інформацією і рецептами від таких же зелених новачків. І добре, якщо такий горе-атлет на початку свого заняття розминку-то робить, - про кардіорозминку я взагалі мовчу.

Отже, приходить той, що начитався "хороших порад" такий новоспечений жовторотик в зал, і починає, як усі навкруги рекомендують, робити базу. Навантажує непосильну вагу на штангу, і давай присідати. Потім тисне лежачи. Потім його чекає румунська тяга. Ну, і у результаті завершує свій тренінг гіпертензією, гіпертонією, аритмією і іншими "життєвими радощами". Ой! Що це я говорю? Останні - це ж на зразок не вправи, а назви хворіб? Усе правильно, друзі, це - назви хворіб, і Ви їх обов'язково заробите, якщо так і будите качатися за вище описаною схемою, не дочитаєте до кінця цю статтю і не почнете тренуватися правильно, з розумом!

Запам'ятайте головне правило, яке чомусь усі засвоюють лише на власних помилках : якщо Ваш тренінг складається тільки з силових вправ, та ще з максимальними і над граничними вагами, і Ви зовсім не приділяєте ніякого часу своєму серцю, дихальній і кровоносній системі, то Ви неминуче заробите яку-небудь з вище перелічених хворіб. Особливо це стосується любителів пауерліфтинга, де за визначенням використовуються дуже великі ваги. Кардіорозминка перед силовим тренуванням у бодібілдингу і пауерліфтингу.

Кардіотренінг повинен складати - мінімум 30% від сумарної тривалості будь-якого Вашого тренування, і особливе місце у Вашому тренувальному плані повинна займати кардіорозминка.

Не важливо:


тренуєтеся Ви в дома;
ходите в спортивний клуб;
чи віддаєте перевагу роботі в умовах вулиці (Воркаут).


Будь-яке Ваше тренування в обов'язковому порядку починайте з кардіо вправ. Це допоможе плавно підготувати серце, серцево-судинну і дихальну системи Вашого організму до майбутніх потрясінь - силових навантажень зі значними вагами. Що для цього треба робити?

Невелика пробіжка, що починається з повільної ходьби.
Наростаюча по інтенсивності і рівню навантаження робота на кардіо тренажерах: Кардіорозминка перед силовим тренуванням у бодібілдінгу і пауерліфтингу.


доріжка,
велоергометр,
веслування,
степпер,
елепсоїд,
і інші.


Стрибки на скакалці.
Робота кулаками по боксерській груші.
Танцювальна аеробіка, шейпінг.
і інші вправи, які примушують нас активно рухатися і частіше дихати.


При цьому виділяйте час на свою кардіо підготовку - не менше 10-15 хвилин. Численні експерименти і дослідження науковців спортивної медицини встановили, що саме така тривалість аеробної дії якнайкраще впливає на організм того, що тренується.

Отже, тепер Ви знаєте, що таке кардіорозминка, і розумієте, чому її необхідно робити, а також, чим багате ігнорування цієї украй важливої частини будь-якого тренувального процесу. Тренуйтеся правильно, і будьте здорові!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації