СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКакао для схуднення


Какао є досить поширеним напоєм, який з успіхом замінює чай і каву. Але виявляється, він не тільки смачний, але і дуже корисний. Особливо важливо підкреслити те, що склянка напою містить велику кількість калорій і є дуже поживною.

Досить часто останнім часом зустрічаються відгуки про какао для схуднення. Тому кожному бажаючому знизити свою вагу зайвим буде з'ясувати, як же правильно використовувати цей напій.


Чи можна пити какао при схудненні


Какао для схуднення

Позитивні властивості какао для схуднення пояснюються входячого до його складу фенілетіламіну. Саме він сприяє виробленню ендорфінів, відповідальних за гарний настрій. Відповідно, ви зможете більш оптимістично налаштуватися на процес зниження ваги і не будете впадати в депресію від думок про дієту.

Важливо підкреслити і те, що напій діє дуже м'яко, чого не можна сказати про каву. Істотною перевагою є і те, що какао містить жири, які не позначаються на рівні «поганого» холестерину. Навпаки, при регулярному вживанні спостерігається очищення судин і стимуляція вироблення речовин, що входять до мембрани всіх клітин.

Незважаючи на те, що рецепт какао для схуднення досить калорійний, він не викликає підвищення маси тіла. Пояснюється це тим, що після чашки напою знижується апетит і ви зможете з'їсти значно менше. Крім того, в зернах міститься велика кількість тираміну і кофеїну. Вони сприяють розщепленню жирових клітин і покращують обмінні процеси. Ці компоненти нерідко включаються до складу жироспалювачів, наприклад Asia Black-25, Methyldrene Elite 25, Red Wasp 25.


Напої і препарати з какао для схуднення містять наступні елементи:

  • білки, жири, крохмали;
  • вітаміни PP, B5, E, B6;
  • калій, кальцій, магній, фосфор.

Якщо ви вирішили пити какао для схуднення, то в напій слід додавати невелику кількість цукру і молока. У день достатньо двох чашок.


Як підвищити ефективність схуднення


Для того щоб почати худнути, вживаючи какао, важливо паралельно вести здоровий спосіб життя і обов'язково використовувати фізичні навантаження. За рахунок активних компонентів ви зможете придушити почуття голоду і завдяки цьому знизити обсяги споживаної їжі.

Важливо і те, що какао підвищує настрій, а значить, ви зможете з запасом бадьорості відвідувати тренажерний зал або виходити на ранкову пробіжку. Але якщо сил все-таки немає, можна спробувати схуднути.

З'ясувавши, чи можна пити какао при схудненні, спробуйте доповнити напій ефективними добавками. В першу чергу, це рослинні препарати, такі як Black Spider 25 Ephedra, Diablos ECA Fire Caps, Hellfire, Methyldrene-25. В результаті їх застосування вдається стимулювати метаболізм і обмінні процеси. Ви можете більш інтенсивно займатися за рахунок викиду енергії, що виникає в результаті розщеплення жирових клітин.

Препарати стовідсотково безпечні і не викликають ніяких побічних ефектів. Вони містять тільки натуральні компоненти, що забезпечує м'яку дію і відсутність протипоказань.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації