СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКомпанія Асікс


Asics - японська компанія, створена в 1949р. як засіб допомоги і наснаги післявоєнної молоді Японії, вже протягом більш ніж півстоліття сприяє успіху своїх клієнтів і партнерів. Прогресивні технології Asics часто опиняються на крок попереду виникаючих побажань спортсменів, що є результатом поєднання виробничого і технологічного процесів.

асікс

Об'єднуючи три головних компонента сучасного спорту: науку (вчених), досвід (тренерів) і практику (спортсменів) – дослідний інститут Asics щорічно розширює межі нашого уявлення про резерви людського тіла, при використання правильної і розумної екіпіровки.

Висока якість, технологічна перевага і строгий контроль – те, що відрізняє Asics від інших.

Asics ставить своєю метою не тільки покращення умов для занять професійним спортом, але і залучення любителів до здорового способу життя, пропонуючи високотехнологічну і в тож час зручне спортивне взуття та екіпіровку.

Ознайомитись з технологіями Asics можна на нашому сайті, ми докладаємо подібний опис в статтях до кожної з представлених моделей цієї компанії.

Купуючи Asics, ви можете бути впевнені, що купуєте не просто хороший продукт, але і передовий досвід, отриманий організацією від провідних спортсменів та їх тренерів.

Поступово компанія збільшує сферу свого впливу, орієнтуючись вже не тільки на біг, волейбол і теніс, але і ходьбу, гандбол, боротьбу, футбол та фітнес, що є позитивною стороною, так як японська фірма обов'язково внесе нові модні і практичні тенденції у ці області.


Хто вибирає ASICS?


Той, хто хоче досягти не тільки високих результатів, але і отримати максимум задоволення від спорту. На сьогоднішній день Asics зарекомендував себе як один з найкращих брендів спортивних товарів:


- Починаючи з 1964 року не пропустила жодної Олімпіади як спонсор спортсмена, який піднявся на п'єдестал.

- Виступає спонсором найбільших марафонів в світі

- Є офіційним постачальником екіпіровки ряду країн:

Федерації Легкої Атлетики: Ірландії, Нідерландів, Італії, Словенії, Болгарії, Японії, Нової Зеландії, Південної Кореї;

Федерації тріатлону: Швейцарії, Німеччини, Японії

Федерації Спортивної Боротьби Росії.


«Anima Sana In Corpore Sano» – у здоровому тілі здоровий дух. Це не просто місія компанії, але і ядро Asics. Такої лінії компанія дотримується більше 60 років, підтримуючи професіоналів і з кожним роком залучаючи все більше і більше любителів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації