СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Інфрачервона сауна для схуднення


Повірте, в слові "інфрачервона сауна" немає ні чого страшного. У будь-якому нагрівальному елементі є інфрачервоне випромінювання, будь то сауна або лазня. Правда в таких місцях, ІЧ має небагато інший спектр. Навіть наше тіло здатне випромінювати ІЧ.

Баня чи сауна, так само і інфрачервона сауна здатна мати лікувальні властивості, профілактичні і очищаючі властивості, а також косметичні властивості. Сауна з ІЧ спектром допоможе прискорити обмінний процес, поддавить поширення хвороботворних бактерій, і звичайно прогріти усе тіло до самих кісточок. А найголовніше, цілющий ефект посилюється завдяки тому, що сауна зроблена з порід дерева, що має лікувальні властивості.

Інфрачервона сауна здатна прогрітися набагато глибше, ніж проста сауна, хоча в ІЧ сауні зберігається температура всього п'ятдесят градусів, що дуже добре для похудання. Такий градус тепла можуть переносити абсолютно усі люди. У інфрачервоній сауні немає ніякої необхідності температуру збільшувати, ІЧ сауні легко дихати. Для схуднення в інфрачервоній сауні дуже великим плюсом буде виконання фізичних вправ на тренажерах перед нею.

Комфорт в такій сауні досягається шляхом постійної вентиляції. ІЧ хвилі в такій сауні мають здатність проникати в тіло людини на глибину приблизно чотири сантиметри. Також склад поту має двадцять відсотків твердих речовин це жири, шлаки, холестерин. У звичайній же сауні, тепло проникає углиб тіла всього на три сантиметри, а рівень поту містить всього п'ять відсотків твердих речовин.

Самий стандартний сеанс в ІЧ сауні може скласти тільки тридцять хвилин. Але за бажанням клієнта, час можна збільшувати, але при цьому дотримувати певний тепловий режим. Якщо таку сауну відвідувати постійно, то кількість поту збільшиться. Шлаки і токсини почнуть виходити в масштабніших дозах, косметичний ефект посилиться. Також почнеться самостійне лікування ожиріння і целюліту.




Інші статті по темі :









Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації