СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕIgtropin і його поєднання


Головною проблемою оригінального ІЧР-1 являється його малий період дії. У Long версії препарату, якою і є Igtropin, цей показник вдалося підвищити. Але цього виявилося недостатньо. Щоб виправити ситуацію багато атлетів почали використовувати препарат у поєднанні з інсуліном, так тривалість дії інсуліноподібного чинника росту збільшується, в той же час зростає і ефективність. Але і це, як з'ясувалося, не далеко найвигідніше рішення, адже гормон Igtropin навіть в такій комбінації не може порівнятися за тривалістю дії із стероїдами. Здавалося б, повинні допомогти часті ін'єкції препарату, але і тут безвихідь. Доведено, що застосування 4 ін'єкцій по 25 мкг, не дає більшого результату, чим прийом двох вколовши по 50 мкг, а навпаки, скорочує період активності речовини.

IGF - 1 Long R3

Рішення все-таки знайшлося. Виходом з ситуації, що склалася, став гормон росту. Саме за допомогою ГР вдалося добитися значної надбавки в тривалості дії і ефективності препарату. Але будьте обережні дозування Igtropin і гормону росту мають бути чітко вивіреними. Оптимальною вважається комбінація з ін'єкції в 50мкг LongR3 IGF - 1 і приблизно 5 ME ГР. У разі порушення дози, випадкового або умисного, Ви ризикуєте зіткнутися з не найприємнішими побічними ефектами обох речовин. Атлетам, прагнучим ще більшого посилення комбінації цих гормонів, ми можемо порадити робити по 4 ін'єкції Igtropin в день, остання ж ін'єкція в обов'язковому порядку повинна комбінуватися із застосуванням ГР.

Скептики скажуть, що препарат Igtropin в даному випадку не грає взагалі ніякої ролі, мовляв, за набір м'язової маси відповідає лише гормон росту. Це не так, самостійно ГР в таких малих дозуваннях не здатний допомогти атлетові набрати м'язову масу. Плюс, соматотропін дуже довго береться за справу, для отримання видимого ефекту Вам знадобиться, як мінімум, 2 місяці очікування, а можливо навіть 3. А на поєднаному курсі, де здійснюється прийом Ігтропіна і ГР, ефект проявляється вже через декілька тижнів.


Як приймати IGF - 1 Long R3?


Згідно з численними статтями, викладеними в профільних журналах і науковій літературі, ГР в дозуванні 17-25 ME порівнянний з 100 мкг ІЧР-1. З цих даних звичайно можна вивести особисте добове дозування препарату, але на ділі застосування IGF - 1 LR3 - складніше і комплексне питання, безпосередньо залежне від фактора.
Мінімальним дозуванням препарату здатного зробити позитивний ефект рахують дозу в 20 мкг на добу. У більшості випадків така доза не приведе до відчутного м'язового росту, але інші ефекти повинні проявитися. Середньою дозою вважається 40-60 мкг препарату. Тут вже дія, яка робить IGF, - 1 Long R3 на м'язи, буде помітною. До того ж, така доза в обов'язковому порядку підвищить ваш силовий ліміт, ліміт вашої витривалості і вже точно не викличе побічні явища. Жироспалювальний ефект препарату також проявиться. Максимальною з допустимих дозувань є доза в 120 мкг в добу.

Як показує досвід, ефективний курс IGF - 1 LR3 тривати в районі 30-40 днів. Після курсу атлет повинен зробити паузу, що триває близько місяця. Пам'ятайте, що занадто тривале вживання препарату або його прийом в заборонених дозуваннях може викликати побічні ефекти і привести до безповоротних наслідків.

Головною проблемою і основною неприємністю, до якої призводить прийом IGF, - 1 Long R3, являється збільшення швидкості зростання і розвитку клітин, у тому числі і ракових клітин. Іншими словами, якщо вживати цей препарат занадто довго, він буде здатний збільшити не лише ваші м'язи, але і новоутворення. Звичайно, важко собі уявити, що людина хвора раком почне приймати ІЧР-1. Проте така можливість не виключена, а попереджений, означає озброєний.
Також відомо, що гормон IGF - 1 LR3 сприяє розвитку діабету, але лише у людей, генетично схильних до цього захворювання (також у людей з діабету в зачатковій стадії). На практиці ж випадків, коли у людей, що приймали препарат, з'являвся діабет або його симптоми, не виявлено.

Дрібні побічні ефекти IGF - 1 Long R3 нечисленні і у більшості своїй не представляють загрози. В цілому, прийом препарату може викликати нудоту, велику слабкість і сонливість. Нічого такого, з чим би не можна було впоратися.

До речі, важливим чинником вживання препарату є його правильне розведення. В якості рідини для розчину можна використовувати декілька речовин. Перше, в чому може бути розчинений препарат IGF - 1 LR3, - це бактерицидна вода. Це, мабуть, найвигідніший варіант. Оскільки бактерицидна вода містить бензоловий спирт і вбиває бактерії. До того ж, вона відчутно збільшує терміни зберігання препарату в розпечатаному виді (препарат залишається активним, як мінімум, упродовж 2-3 діб). Запасними варіантами "розчинників" вважаються вода для ін'єкцій і 0.9 натрій-хлорид (фіз. розчин). Усі ці речовини не складе труднощів купити, деякі доступні в аптеках, інші можна знайти в інтернеті.

До речі, купити сам IGF - 1 Long R3 в роздробі не вийде. Якщо Ви шукаєте, де придбати цей препарат, то знайте, що замовити його можна тільки в інтернеті.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації