СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕHygetropin


Хайгетропін (Hygetropin) – це препарат рекомбінантного гормону росту, який є повним аналогом природного соматропіна людини. Виробляється він фармакологічною компанією Zhongshan Hygene Biopharm Co (Китай) і може ефективно використовуватися не тільки в якості лікарського засобу в медицині, але і в спортивних цілях. Важливо, що це справжній Хайгетропін, тобто оригінал.

У цьому можна легко переконатися, ввівши перевірочний код на сайті випускаючої компанії (за цією адресою – www.hygetropin.cn/Verify-Your-Box.html). Відшукавши захисний код на упаковці, і виконавши необхідні дії, Ви отримаєте підтвердження того, що куплений справжній продукт.


Гормон росту Хайгетропін


Хайгетропін

Діюча речовина цього засобу є ідентична натуральному гормону росту (ГР), який надає відповідний вплив. ГР людини – це поліпептид, що виробляється передньою часткою гіпофіза (секретується піками і може знижуватись з віком і під впливом різних факторів). В нашому організмі вона виконує численні функції, в тому числі бере участь у процесах росту і розвитку, починаючи ще з утроби. Хайгетропін, створений фактично на його основі, являє собою потужний гормональний препарат. Він здатний надавати виражену антикатаболічну та анаболічну дію, гальмуючи розпад білка і підсилюючи його синтез, сприяє зниженню жирового прошарку, посилення жироспалювальних процесів і поліпшення співвідношення маси м'язів до жиру.

Також серед ефектів слід виділити гіперплазію м'язів, поліпшення поглинання кальцію кістковою тканиною, участь в регуляції вуглеводного обміну і деякий імуностимулюючий ефект. Хайгетропін як допінговий засіб в бодібілдингу та інших видах спорту може мати ефективне застосування для набору сухої м'язової маси, жироспалювання і формування рельєфу мускулатури, а також з метою зміцнення окремих структур організму і лікування травматичних, і не тільки, пошкоджень. Це лише деякі потенційні причини для початку його використання в спортивній практиці. У молодих людей, підлітків і дітей, у яких ще не закрилися зони росту в кістках, препарат може стимулювати лінійний ріст (у довжину). Можливо це головним чином за рахунок розвитку довгих трубчастих кісток в кінцівках. Однак, в деяких випадках Хайгетропін здатний надати і побічні дії на застосовуючого, особливо при схильності або порушенні рекомендацій. Серед ймовірних побічних дій у зв'язку з його використанням значаться: тунельний синдром, підвищення кров'яного тиску і накопичення рідини.

Також можливий ризик розвитку гіперглікемії та пригнічення функції щитовидної залози. Зловживання препаратом призведе до зміщення його ефекту в бік побічних явищ. Як зберігати нерозведений гормон росту Hygetropin? Рекомендовані умови – це температура від 2 до 8 градусів за Цельсієм, і темне сухе місце зберігання. Для обережності гормон необхідно берегти від дітей і тварин.


Спосіб застосування Хайгетропіна


У спорті препарати гормону росту можуть використовуватися як жінками з метою схуднення та інших поліпшень, так і чоловіками для самих різних завдань. Дієвість ГР не підлягає сумніву і вже давно доведена, не тільки відгуками чи дослідженнями, але і тривалою практикою застосування. Для атлетів застосування Хайгетропіна рекомендується тривале.

Приблизна тривалість курсу – близько 3 місяців. Можливо, трохи менше або більше, залежно від потреб атлета. Тут багато індивідуально. Занадто довга тривалість прийому гормону не несе практичної користі, оскільки організм має властивість звикати до його впливу. Навіть навпаки, це може призвести до прояву небажаних наслідків. Відпочинок, після того, як курс Хайгетропіна був завершений, рекомендується здійснювати відповідний. Інакше кажучи, якщо курс тривав близько 3 місяців, то перерва повинна йти не менше 2-3 місяців, щоб відновилася чутливість до ГР.

Дозування препарату у спортивних цілях рекомендуються близько 10-15 ОД на добу. Використовувані дози можуть змінюватись в меншу чи більшу сторону в залежності від досвідченості або цілей атлета. Курс в будь-якому разі слід починати з мінімальної дози, а потім поступово збільшувати кількість застосовуваного препарату до необхідного.

Курс Hygetropin має деякі протипоказання, коли його проводити заборонено. Це, по-перше, спостерігаються онкологічні захворювання, а по-друге, тяжкі інфекційні захворювання, шокові стани і використання при закритому епіфізі. Жінкам ГР не рекомендується при вагітності та в період годування груддю. З обережністю препарат слід використовувати при гіпотиреозі, внутрішньочерепній гіпертензії та цукровому діабеті.


Відгуки про препарат Хайгетропін


Що про цей засіб кажуть у спортивній сфері? Думка атлетів на нашому ресурсі може послужити підтвердженням працездатності гормону. Прочитавши відгуки про Hygetropin, Ви зможете переконатися, що це оригінальний продукт. Тобто це справжній препарат, вироблений саме в Китаї. Після покупки також можна отримати офіційне підтвердження, як було описано спочатку. Згідно висловлювань, препарат робочий і дає необхідний ефект і для лікування або зміцнення організму, і для розвитку спортивної форми в залежності від цілей прийому.


Купити гормон росту Хайгетропін

Інтернет-магазин наших рекламодавців пропонує купити найкращі препарати спортивної фармакології за вигідними цінами. На сайтах представлена продукція багатьох виробників, які отримали відмінну репутацію у спортивній сфері. На вибір є не тільки гормони чи стероїди, але й інші засоби, які є затребуваними серед атлетів.

Якщо хочете замовити Хайгетропін, то після надходження замовлення обробляється в мінімальні терміни. Товари відправляються швидко і надійним чином упаковуються для доставки. Магазини працюють по Україні та Росії і доставка в цих країнах можлива у різні населені пункти, а не тільки в найбільші міста.

Важливо, що купити Хайгетропін Ви можете ще й безпечно. Для цього передбачена система захисту.

Працюють вони надійно, і купити Hygetropin Ви можете, не сумніваючись у його оригінальному походженні. Магазини співпрацюють тільки з постійними постачальниками і підроблених препаратів в них не буває.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації