СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕHutrope


Гормон росту Hutrope (Хутроп) йде відразу в рідкому вигляді.
В упаковці 2 флакони по 5 мл кожен. У кожному флаконі 50 ОД гормону росту.


Основна речовина: соматотропін.


Буфер: натрію фосфат, гліцин, фенол.
Також у кожній коробочці йде інструкція до препарату.

Перед застосуванням будь-якого гормону росту, ми настійно рекомендуємо звернутися перед цим до лікаря і здати необхідні аналізи.


Вам точно не можна застосовувати гормон росту якщо у вас:


гормон росту Hutrope
  • цукровий діабет;
  • синдром Прадера-Віллі;
  • проблеми з серцем (або якщо була операція на серці);
  • активні ракові пухлини (пухлина повинна бути видалена із організму, перш ніж починати курс гормону росту).

Купити гормон росту Hutrope


Я правило продаються 2 версії хутропа. Ліофільна версія більш стійка до пересилання на великі відстані. Наприклад, якщо хтось захоче купити гормон росту хутроп з далекого зарубіжжя, то краще купляти ліофільную версію, щоб людина отримали якісний продукт в робочому стані. Що стосується рідкої версії, то тут великим плюсом є зручність використання (не потрібно розводити і робити зайвих рухів як у випадку c ліофілом), потрібно просто взяти флакон, трохи покрутити його в руках і набрати потрібне дозування. Для того, щоб купити гормон росту хутроп в інтернет магазині, досить подзвонити по телефону або оформити замовлення на сайті.


СТГ або фармакокінетика якщо говорити по-науковому


Для більш точного аналізу, бажано поставити 10 ОД препарату в/м і здати кров через 4 години після ін'єкції. Наприклад ставимо будильник на 5-6 ранку, прокидаємося ставимо 10 ОД., і можна ще полежати (або поспати) годину або дві, залежно як далеко від вас знаходиться клініка приймаюча аналізи крові.

Ми даємо таку рекомендацію, щоб не мучити себе голодом настільки тривалий час (адже після ін'єкції, для більш об'єктивного результату аналізу, не можна приймати їжу до того моменту, поки ви не здали кров). Навіть якщо ви виконали все по інструкції, не факт, що ви потрапите в пік викиду СТГ так як навіть в інструкції Генотропіну написано що пік може бути досягнутий в проміжку від 3 до 6 годин після ін'єкції.


Умови зберігання Hutrope


Термін придатності препарату 2 роки, в холодильнику. Після розкриття флакон можна використовувати протягом місяця, але також обов'язково його зберігати в холодильнику. Перед кожним застосуванням необхідно плавно пообертати флакон протягом 10-15 секунд. НЕ ЗАМОРОЖУВАТИ!


Відгуки про Хутроп

Багато відчувають роботу гормону росту хутроп вже в перші дні використання. За відгуками клієнтів 5 ОД цього гормону замінюють 10-15 ОД хайгета! Або хайгет напівпорожній, або ще чого, але якщо взяти в середньому 100 уо за пачку хайгета, то вигідніше взяти курс якісного і робочого хутропа. Цей гормон дійсно працює так, як і повинен працювати справжній ГР. Також було зазначено, особливо слабкою статтю, яскраво виражений омолоджуючий ефект, так як люди молодіють і худнуть на очах.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації