СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕХарчування для мезоморфа


Сьогодні говоримо про тренінг і харчування для мезоморфа. Такі люди обдаровані від природи, бо цей тип статури вважається самим відповідним для бодібілдингу. Широкі плечі, широка грудна клітка, потужні м'язи ніг, литок, мускулисті руки, їм легко дається набір м'язової маси і спалювання зайвого жиру, причому жиру в цьому типі статури - мінімальна. Тому сміливо можна заявити такі люди з легкістю набирають суху м'язову масу. Силові показники і ріст м'язів у мезоморфів ростуть дуже швидко, і особливо швидко при правильно підібраній системі тренувань і харчуванні.


Основна рекомендація по харчуванню і різноманітність!


Т. ї. цим я хочу сказати, що мезоморфам потрібно постійно щось міняти, в режимі тренувань : кількість підходів або повторень, тривалість відпочинку між підходами, кількість тренувальних днів, ті ж робочі ваги, кути нахилу, використовувати періодизацію тренінгу (1 тиждень важкий, інший легкий або по-іншому, наприклад 3-4 тижні інтенсивного важкого тренінгу, потім 1-2 тижні легких тренувань) різноманітність і ще раз різноманітність.


Харчування мезоморфа


Частота прийому їди кожних 2 години, впродовж дня, як мінімум від 5 прийомів їди може доходити аж до 10, тобто від 5 + по самопочуттю.

Денний калораж продуктів підраховуємо за допомогою формули: Вага (у кг) х 30 = … Ккал (цифра, яка вийде покаже скільки калорій необхідно для підтримки вашої ваги тіла - незмінною), щоб набирати м'язову масу треба додати ще 500 калорій (можна і більше, якщо це необхідно).

Наприклад, хлопець 60 кг, 60 х 30 = 1800 калорій (це незмінна) + 500 = 2300, (це буде вже набір маси).

А ось тут невеликий секрет: мезоморфові потрібно постійна різноманітність. Час від часу треба давати м'язам трохи більше калорій. Т. ї. ви дуже легко набираєте м'язову масу і легко скидаєте жир, скористайтеся цим.

Наприклад, вчора з'їли 2300 калорій, а сьогодні з'їжте 2500 або 2600. Робіть різноманітність, це піде вам тільки на користь.

Харчування мезоморфа таке ж, як і інших типів статури, усе по пропорції б+ж+у:


Вуглеводи - 50-60%
білки - 20-30 %
жири - 10-20%


Така пропорція оптимальна, як для здоров'я, так і для набору м'язової маси і сили.


Трохи детальніше:


Білка близько 2,5 грамів на кожен кілограм ваги тіла. Білок (протеїн) у виді: яєць, риби, м'яса, індички, курки, сиру, молока.

Вуглеводів повинно бути досить багато, близько 60% від загальної денної кількості. Складні вуглеводи вони ж повільні (рис, гречка, вівсянка, макарони).

Фрукти, овочі і воду у будь-який час у будь-якій кількості.

Жирів повинно бути в межі 15% від загальної денної кількості.

Ну, ось власне і усе. Стислість - сестра таланту. Я сподіваюся, звичайно ж, на це! Безумовно, як я вже говорив мезоморф - ідеал для бодібілдингу. Але дуже часто такі люди мають схильності до ліні. Їх не цікавить бодібілдинг або якісь інші види спорту, або вони тренуються і харчуються без всякої системи (абияк). А є і випадки з мезоморфами "занадто розумними" тобто вони знають, що у них потенціал до росту м'язової маси, сили і ним це легко дається, ось вони і видають надпозамежні результати за короткі проміжки часу. Інтенсивні тренування - це, звичайно ж, добре, але це треба робити з розумом. Інакше травми або перетренованість, не за горами.

Приведіть в порядок свій раціон харчування, свої тренування - збудуйте стратегію, вам легко дається набір м'язової маси, сили, спалювання зайвого жиру. Ви щасливчики, користуйтеся цим, але не забувайте думати головою.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації