СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕХарчування перед тренуванням


Правильне харчування дуже важливе для тих хто займається бодібілдінгом. На етапі набору необхідної м'язової маси харчування атлета до тренування повинне містити підвищену кількість білків і вуглеводів, проте кількість жирів при цьому має бути строго обмежена (не більше 3-5 грам).

Безпосередньо перед тренуванням їсти не варото. Прийом їди пред тренування слід планувати так, щоб їда поступала в жилудок за 2 години до початку тренувального процесу, адже відомо, що активність м'язів уповільнює травний процес. Крім того, на повний шлунок займатися, м'яко кажучи, незручно - витривалість організму знижується і може з'явитися тошнота і ...

Вуглеводи украй потрібні спортсменам саме до початку тренування. Збагачене вуглеводами харчування завантажує наші глікогенове депо. Саме глікоген відповідає за втому тіла після тренування. Фізично навантажений організм починає посилено витрачати глікоген, а втома настає тоді, коли його кількість сильно зменшується. Білки організм переробляє на амінокислоти, які і є "будівельним матеріалом" для наших м'язів. Відсутність жирів в харчуванні спортсмена перед тренуванням дозволяє корисним речовинам їжі легше засвоюватися, адже усім відомо, що жирна їжа перетравлюється дуже довго і викликає неприємні відчуття в шлунку.


Продукти які можна їсти перед тренуванням


З вмістом жирів, білків і вуглеводів в їжі бодібілдера усе більш або менш зрозуміло. Проте не на кожному продукті вказаний вміст в нім цих речовин. З чого ж складати свій раціон? Лікарі-дієтологи рекомендують для харчування спортсменів до тренування наступні продукти:


Відварене м'ясо птиці з хлібом або макаронами
Картопля і нежирне м'ясо або риба
Каші з яйцем
Сир


Також перед тренуванням важливо не переїдати. Кількість з'їдженого повинна відповідати середньому сніданку. При нормальному харчуванні ви не повинні до початку тренування відчувати важкість у шлунку. До звичайного меню слід додати 40-60 грам повільних вуглеводів і 20 грам протеїну. Для організації збалансованого харчування до тренування на допомогу можуть прийти протеїнового коктейля і гейнера.

Професійні протеїнові коктейлі засвоюються набагато швидше за звичайні продукти харчування. Додатковий протеїн - ключовий компонент при набиранні ваги без зайвого навантаження у вигляді надмірних жирів і вуглеводів.
Як живитися перед тренуванням при схудненні

Живлення при схудненні дещо відрізняється від живлення при набиранні ваги. Час вживання їжі залишається тим самим : приймати їжу слід не пізніше, ніж за 2 години до початку тренування. Живлення при схудненні не повинне містити більше 15 г протеїну і більше 20 г вуглеводів. Краще всього, якщо вуглеводи будуть тільки складними. Такі вуглеводи містяться в кашах, хлібі, овочах і макаронних вироби з твердих сортів пшениці. Морити себе голодом до тренування ні в якому разі не стоїть: без належного живлення організм не зможе інтенсивно працювати під час тренінгу. Зниження інтенсивності тренувань, зрозуміло, негативно позначиться на їх ефективності.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації