СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГлюкозамін


Глюкозамін - це найважливіший елемент в життєдіяльності суглобів і зв'язок. Глюкозамін синтезується в суглобах людини хрящовою тканиною, необхідний для вироблення хондроїтину. Так само глюкозамін входить до складу багатьох інших речовин в організмі людини.


Що таке глюкозамін?


глюкозамін

За своєю молекулярною структурою глюкозамін є складною речовиною, моносахаридом. Він виступає стимулятором синтезу глікозаміногліканів, які являють собою основу будь-яких хрящів і суглобів. У природному життєвому циклі глюкозамін синтезується в організмі. Однак у випадку пошкодження сполучної тканини та суглобів природної секреції може бути недостатньо.


Дія глюкозаміну


Згідно останніх досліджень, глюкозамін покращує проникність хрящової тканини, сприяючи потрапляння в суглоб корисних речовин. Так само він відновлює внутрішньо суглобний обмін речовин, покращує засвоєння кальцію, знижує запальні процеси, виконує роль знеболювального. У підсумку глюкозамін сприяє відновленню хрящової тканини, її еластичності рухливості. Особливу ефективність глюкозамін показав у поєднанні з прийомом колагену і колаген вмісних препаратів.
Ще одна маловідома властивість глюкозаміну - це його позитивний вплив на травну систему. Він благотворно впливає на стінки кишечника, відновлюючи стінки кишкового тракту.


Застосування глюкозаміну


Глюкозамін застосовують для:


Зниження больових відчуттів у суглобах, хрящах
При набряках суглобів
При зниженні еластичності й рухливості суглобів і зв'язок
Для поліпшення кровообігу і живлення суглобів
Основне призначення глюкозаміну - це лікування пошкоджень і запалень суглобів і зв'язок. Так само є дані про лікування глюкозаміном артриту.


Прийом глюкозаміну ведеться спеціальними курсами 2-3 місяці до зникнення неприємних симптомів. Типовими прикладами препаратів з глюкозаміном можуть бути Glucosamine plus CSA Super Strength від Optimum Nutrition і Glucosamine + Chondroitin + MSM від Ultimate Nutrition. Глюкозамін - це препарат розрахований на тривале застосування, перший ефект може бути помітний тільки через два тижні після початку регулярного прийому.

Глюкозамін приймають, як правило, разом з їжею - так він краще засвоюється, і не викликає подразнення шлунка.

При прийомі таких препаратів, як хондроітінсульфат або ніацинамід спостерігається ефект синергізму, завдяки чому ефективність глюкозаміну різко зростає.


Побічні дії глюкозаміну

В ході клінічних випробувань препаратів побічні дії глюкозаміну не виявлено. Природно існує якась ймовірність суб'єктивної реакції або специфічної алергії, але в цілому можна говорити що препарат абсолютно нешкідливий і протипоказань не має.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації