СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕGenotonorm


Генотонорм (Genotonorm) виробництва " Сандоз – композитний продукт гормону росту і інсуліноподібний фактор росту людини, що одержав широке поширення, як в традиційній, так і спортивній медицині. В якості спортивного допінгу його застосовують чоловіки і жінки переважно для мети сушіння: набору сухої м'язової маси без зайвої затримки рідини і накопичення жиру.


Докладно про властивості Генотонорму


Генотонорм

Препарат випускається у вигляді розчину для ін'єкцій, а в основі містить відразу дві діючі речовини: 1-ша – це соматотропін (ідентичний природному гормону росту людини), 2-га – соматомедин C (ІФР-1 – Р3, – формуа інсуліноподібного фактору росту людини продовженої дії, активний до 16-24 годин).

Genotonorm, завдяки вивіреному композитному складу гормонів, має виражену анаболічну і антикатаболічну дії: він, відповідно, сприяє росту м'язів, за рахунок, як гіпертрофії, так і гіперплазії, і перешкоджає їх руйнування. Але ефект ін'єкцій цим не обмежується, адже також ростуть силові показники, витривалість, знижується втома, спалюється жир, поліпшуються щільність і рельєфність м'язів, посилюється імунний захист. Окремо необхідно виділити лікувальний і зміцнюючий ефекти препарату на кісткову систему, зв'язки і суглоби, які тільки підвищують його актуальність в якості спортивного допінгу.

Відгуки покупців описують Genotonorm переважно хвалебно, оскільки при дотриманні рекомендацій продукт характеризує переважно користь ніж шкоду. Але важливо розуміти, що він не є цілком нешкідливим для застосовуючих, тому не допускає безконтрольного виконання ін'єкцій.

Можливі побічні ефекти Genotonorm у відношенні серцево-судинної, центральної нервової, ендокринної і кісткової систем організму людини, включаючи пригнічення функції щитовидної і підшлункової залоз, тривожність, безсоння, тремтіння кінцівок, задишку, пітливість, почастішання серцебиття і гіпертрофію хрящів.


Як застосовувати Генотонорм?


Середні рекомендовані атлетам дозування препарату – варірується від 1 до 5 мл в день (відповідно в межах 4-20 МО гормону росту + 50-250 мкг ІФР-1-Р3 в день), які в більшості випадків досить для розвитку максимальних результатів без критичних наслідків. Періодичність ін'єкцій на курс необхідна щоденна, так як ні соматотропін, ні модифікований соматомедин C не володіють тривалою активністю (обидва діють до 16-24 годин після застосування).

Курс Genotonorm в спортивних цілях ефективно триває до 3-4 (і більше) місяців, залежно від потреби та переносимості організмом. Ефективна тривалість виконання ін'єкцій, як і дози, підбирається атлетом індивідуально, інакше здатна виявитися недостатньою або, навпаки, надмірною.

Генотонорм, як композитний препарат, являє собою фактично готовий гормональний курс, але для досягнення оптимального прогресу також доповнюється застосуванням гормонів щитовидної залози (T3 і/або Т4), інсуліну, навіть анаболічних і андрогенних стероїдів (включаючи тестостерон). Інсулін особливо затребуваний при важких курсах, так як знижує навантаження гормону росту на підшлункову залозу.

На закінчення опису важливо відзначити, що завдяки широкому спектру дії – від підвищення працездатності до зміцнення кісток, препарат представляється актуальним для будь-яких фізичних видів спорту: його результативно застосовують на силових, масонаборних і курсах сушіння, – від легкої атлетики до бойових мистецтв.

А щоб курс застосування ін'єкцій Genotonorm пройшов без ускладнень, заздалегідь рекомендують обстежитися та проконсультуватися з фахівцем. При дотриманні рекомендацій то продукт нешкідливий, але ніхто не виключає індивідуальних реакцій, що виникають із-за відповідності протипоказань.


Де купити Генотоном


Більшість сайтів по продажу стероїдів і супутньої спортивної фармакології дає можливість придбати, купити генотоном і доступ до широкого асортименту оригінальних продуктів, а головне гарантують однаково надійні і доступні умови для їх придбання.

Ви можете купити Genotonorm, і його аналоги по діючим речовинам або інші гормональні препарати реально вигідно. Вартість товарів в інтернет-магазин, не є сильно високою, но і не дуже низька, якщо ви бачити в магазині не реально низькі ціни. Вам потрібно сильно задуматись, а чи не фейк це? Мало того, що такий препарат буде не робочий, так він ще може нанести шкоду для вашого організму! Так, що не раджу економити на своєму здоров’ї.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації