СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГенний допінг GW1516


На фармакологічному ринку нашої країни GW1516 є препаратом відносно новим. Від аналогічних препаратів він відрізняється тим, що впливає на організм людини виключно на генному рівні. При використанні препарату в організмі людини виробляється активація тих механізмів, які активує фізичне навантаження. Тобто активуються PPARb і протеїнкіназа. Розробником і виробником препарату GW1516 є відома фармакологічна китайська компанія St Biotechnology Co, яка відома більшості спортсменів завдяки пептидів.

генний допінг GW1516

Опис препарату GW1516


Препарат GW1516 є генним допінгом, і на фармакологічному ринку він з'явився відносно недавно. На відміну від звичних для спортсменів препаратів (андрогенних і анаболічних стероїдів, стимуляторів тощо), препарат виробляється на генному рівні. Що стимулює поліпшення, до яких так прагне атлет:


- підвищуються сила, швидкість і витривалість;

- істотно знижується стомлюваність;

- ефективніше проводиться спалювання підшкірного жиру;

- поліпшується обмін речовин;

- стабілізується робота серцево-судинної системи та інше.


Спортсмени, які вже використовували препарат, підтверджують, що м'язи практично не втомлюються. Істотно підвищується витривалість на тлі попередження стомлюваності. В результаті тренування відбуваються з максимальною ефективністю. І не тільки у «залізних» видах спорту, але і плаванні, легкій атлетиці, велоспорті. Особливо явно проявляється ефективність препарату GW1516, коли тренувальні навантаження у спортсмена регулярні, а не час від часу. Чим ближче спортсмен зумів підібратися до межі можливостей його тіла, тим помітніше ефект від прийому препарату.

Вчені в процесі експериментів з'ясували, що механізм дії препарату пов'язаний безпосередньо з виробленням енергії. При використанні GW1516 підвищується утворення жирів з їх подальшим окисленням. А при тренуванні дуже важливо мати таке джерело додаткової енергії. Крім того речовина впливає на метаболізм вуглеводів в організмі спортсмена і збільшує швидкість кровотоку. Що більш стабільно транспортує ліпіди до місця їх розщеплення.

Генний допінг GW1516 виступає в якості регулятора спалювання жиру, використовуючи для цього декілька відомих механізмів:


- підсилює експресію генів, які беруть участь у використанні ліпідів;

- збільшується поглинання м'язами скелета глюкози.


При збільшенні генної експресії метаболізм організму переключається на більш активне використання жиру при виробництві енергії, а не вуглеводів і білка. Саме з цієї причини при використанні GW1516 кількість цукру в крові не знижується і повністю відсутній ризик прояву катаболізму. У препарату досить багато й інших цікавих ефектів, які дуже важливі не тільки спортсменам. Адже завдяки використанню GW1516 не тільки поліпшуються силові і швидкісні показники, але і нормалізується кров'яний тиск та підтримується робота серцево - судинної системи.

Слід сказати, що дія препарату GW1516 на організм людини дещо специфічна, і тому є ряд протипоказань до його застосування. Наприклад, не рекомендується приймати препарат людям, що мають проблеми з нервовою системою. Так, як однією з особливостей GW1516 є її роздратування. А з іншого боку, на відміну від інших препаратів, так розповсюджених у спорті (анаболічних стероїдів, гормонів та ін), у GW1516 практично відсутні побічні ефекти, і після закінчення курсу прийому генного допінгу немає необхідності в проведенні після курсовій терапії.

Дуже важливо! Кожен спортсмен, який прийме рішення приймати генний допінг GW1516, повинен знати, що Всесвітнє Антидопінгове Агентство внесло препарат в список заборонених до використання медикаментів. Тому, якщо атлет планує брати участь у змаганнях, слід заздалегідь припинити прийом препарату.


Зберігати GW1516 слід в сухому і темному місці при температурі 2-6 градусів. Препарат повинен бути недоступний для дітей і домашніх тварин.


Відгуки спортсменів про генний допінг GW1516


Оскільки препарат надійшов у вільний продаж недавно відгуків про нього можна знайти небагато. Адже кількість спортсменів, які випробували речовину на собі, невелика. Однак при бажанні відгуки знайти можна. Наприклад, на спортивних форумах вони точно є. Давайте почитаємо, і розберемося, що ж спортсмени говорять про GW1516. Всі атлети, які використовують генний допінг, відзначають, що використання препарату і активних тренувань творить чудеса з тілом атлета! Адже препарат відрізняється винятковою ефективністю.

Всі спортсмени відзначають, що істотно збільшуються показники сили і витривалості. Підвищуються енергетичні запаси, а стомлюваність, навпаки, зменшується. Крім того, препарат стимулює активне спалювання підшкірного жиру, що стає помітно буквально на другий день прийому GW1516. Адже він використовує в якості джерела енергії саме жири, а не вуглеводи або білки. Тобто повністю відсутній ризик виникнення катаболізму. Адже білок просто не використовується.

Слід сказати, що, незважаючи на те, що препарат GW1516 з'явився нещодавно, відгуків про нього стає все більше і більше. Отже, все більша кількість спортсменів активно використовують GW1516 у своїх тренувальних програмах. І це не дивує! Адже поряд з величезною кількістю позитивних ефектів від прийому препарату, практично відсутні побічні ефекти. Без яких не обходиться жоден анаболічний стероїд.


Де і як придбати GW1516


Як відомо, генний допінг GW1516 внесений Всесвітнім антидопінговим агентством в список заборонених до використання препаратів. Тому в звичайній аптеці або магазині спортивного харчування його придбати неможливо. Але насправді дістати GW1516 - не проблема. Наприклад, його можна замовити в інтернет магазині. Це робиться дуже просто.

Наступний дуже важливий момент - це доставка придбаного товару. Інтернет магазин відсилає оплачений препарат поштою у будь-яке місто нашої країни, де є відділення нової пошти чи ще якийсь інший вид доставки в Україні. Товар упакований так, що не пошкодиться навіть при самому необережному поводженні з посилкою.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації