СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФакти та міфи про харчування після 18.00


Думаю ви часто чули, що не можна їсти після 18 год, тому, що всі лишні калорії перетворюються в жир. Як думаєте це правда чи міф? Після 6 год, в нашому організм сповільнюється обмін речовин, і організм витрачає менше калорій, готується до сну і використовує мало калорій. Тому потрібно знати, що можна їсти, а що гне рекомендується взагалі, щоб не зашкодити вашій фігурі.

факти та міфи про харчування після 18.00

Ваш вечірній раціон повинен залежати від характеру вашої роботи, і взагалі від діяльності протягом усього минулого дня. Якщо ви зайняті фізичною працею, то можна дозволити собі трохи калорійної їжі, звичайно ж в мінімальній кількості. Але, якщо ж у вас малорухливий спосіб життя і відповідно робота, то звичайно ж вам не рекомендується калорійна їжа особливо перед сном.

Люди, які люблять поїсти ввечері перед телевізором, повинні пам'ятати, що не варто захоплюватися жирною і борошняною їжею, а краще віддати перевагу фруктам, овочам, сиру, кашам. Ми пропонуємо вам слідувати нашим порадам:


- Не купуйте таку їжу як поп-корн, чіпси, піца, морозиво, печиво та інші шкідливі смаколики. Якщо вони будуть у вас під рукою, то ви неодмінно їх їстимете, хоча і будете знати про їх шкідливий вплив.

- Візьміть за правило мати поруч із собою овочеву і фруктову нарізку, щоб у разі коли ви хочете швидко перекусити, у ваш шлунок потрапила здорова і корисна їжа.

- Їжте протягом дня часто, але невеликими порціями, тоді ввечері ви будете не так голодні.

- Візьміть за правило харчуватися тільки на кухні або їдальні, а в інших кімнатах не дозволяйте собі приймати їжу.


Дотримуйтесь наших порад, і у вас получиться не переїдати зайвого на ніч!

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації