СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕEquipoise


Equipoise (Boldenona - E) є синтетичним стероїдними препаратом (похідним чоловічого гормону тестостерона). Equipoise 200, як і більшість подібних препаратів має найпотужніший анаболічний ефект у поєднанні з легенькими естрогенними і андрогенними властивостями. Equipoise, а точніше його активна речовина болденон ундесиленат володіє здатність стабілізації рівня азотистого балансу (посилення білкового синтезу і нормалізація апетиту). Болденон рідкісний препарат, повністю позбавлений від проблем пов'язаних з ароматизацією.

Equipoise

Equipoise з упевненістю можна назвати одним з популярних препаратів серед важкоатлетів, бодібілдерів, та і взагалі серед усіх людей тих, що віддають перевагу силовим видам спорту. Причиною тому служить ще одна особливість болденона - речовина здатна стимулювати утворення еритропоетину (гормон, що відповідає за виробництво еритроцитів). Еритроцити носії кисню, червоні кров'яні тільця доставляють кисень в усі органи і тканини нашого організму, кисень у свою чергу безпосередньо впливає на ефективність і тривалість роботи м'язів. Equipoise є популярним препаратом для роботи на суху масу.

Ще одна особливість Equipoise (Boldenona - E) знаходиться в хімічній формулі його активної речовини. Болденон, а точніше його андрогенний компонент, не відноситься до 5-альфа скороченій формі, як у більшості стероїдів. Болденон має свою власну унікальну формулу 5AP (це означає, що анаболічний ефект препарату, заснований на самостійному зв'язку гормонів з андрогенними рецепторами).


Застосування і дозування Equipoise 200


Що ж стосовно дозування Equipoise (Boldenona - E), то тут усе дуже просто. До застосування рекомендується доза в 200-500 міліграм в тиждень. У перші декілька тижнів (в середньому 2 тижні) до прийому радяться великі дозування близько 500 міліграм. Причиною для такого різкого початку служить мала активність препарату, болденон довго включається в роботу, проте його повільність ми компенсуємо великою концентрацією препарату. Після двох тижнів великих дозувань необхідно зменшити темпи, доза не повинна перевищувати 400 міліграм, 200-400 міліграм кожного тижня, упродовж 6-8 тижнів. Таке дозування 200-400 міліграм, підходить краще всього для такого затяжного курсу (не токсично для печінки).

Ще однією позитивною рисою Equipoise 200, являється його термін дії, препарат активний досить довгий час ( впродовж більше 4 тижнів). В середньому досить однієї ін'єкції в тиждень. Так само слід зазначити, що на курсі одного лише болденона можна набрати понад 8 кг м'язової маси. Ще один плюс, це те, що по закінченню курсу Equipoise можна обійтися і без закріплюючих препаратів, оскільки болденон сам по собі досить-таки повноцінний препарат. Проте при використанні деяких комбінацій можна збільшити отримуваний у результаті результат.


Комбінації на курсі Equipoise


Найбільш популярними є комбінації із станозололом, тестостероном пропіонатом і тренболоном. Найпопулярнішою ж є комбінація саме із станозололом - ні для кого не секрет, що станозолол потрібний для збільшення жорсткості м'язів і набору сили, у свою чергу Болденон підвищує венозність без якого-небудь збитку для печінки або серця.

Комбінація з тренболоном добре послужить атлетові, бажаючому швидко поліпшити якість своєї м'язової маси. Людям же працюючим так би мовити на об'єм, ми порадимо комбінацію болденона з енантатом або сустаноном.

Науково доведено, що Equipoise ефективніший препарат, ніж нандролон деканоат, і при цьому болденон чинить мінімальний вплив на функції залоз внутрішньої секреції. По суті Equipoise 200, є відмінною альтернативою нандролона і можливо в майбутньому повністю витіснить його з ринку.


Побічні ефекти Equipoise 200


Якщо говорити про побічні ефекти, то вони практично відсутні. При невеликих дозуваннях в 200-500 міліграм, Equipoise і зовсім не здатний викликати які-небудь побічні явища. Про дефекти можна говорити лише при застосуванні підвищених доз, або доз тих, що перевищують допустимі рамки. До побічних ефектів від вживання високих дозувань препарату можна віднести, висипання на тілі у вигляді прищів і вугрів, збільшення швидкості зростання волосся, свербіж і розпухання в місці ін'єкції. Препарат відноситься до групи вільного застосування, тобто протипоказання до застосування у чоловіків відсутні зовсім, а жінкам перед застосуванням краще порадитися з фахівцем, оскільки призначення препарату безпосередньо залежить від їх андрогенної чутливості.
Аналоги цього стероїду :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації