СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфективний курс стероїдів на масу


Курс стероїдів на масу туринабол + болденон + сустанон на сьогоднішній день визнаний одним з найбільш ефективних і широко затребуваних у світі бодібілдингу та спорту. У нього входить використання двох анаболічних стероїдів, туринаболу і болденону, а також ефіру тестостерону з високим андрогенним індексом – сустанону. Ці анаболіки демонструють ідеальне поєднання один з одним, підвищують позитивні ефекти і мінімізують, нейтралізують побічні дії. Курс хороший ще й тим, що Сустанон протягом усього прийому підтримує необхідний рівень чоловічого статевого гормону тестостерону, тому у спортсмена з'являється можливість наростити якісну м'язову масу.

Ефективний курс стероїдів на масу: туринабол + болденон + сустанон

Для кого підходить даний курс?


Цей курс підходить для спортсменів, які роблять ставку на приріст якісної сухої м'язової маси, позбавленої рідини. Курс ідеальний для сушіння тіла, створення розкішного венозного малюнка, красивого рельєфу. Також курс підійде атлетам, які відчувають труднощі у засвоєнні поживних речовин і апетитом, так як Болденон має властивість посилювати його, регулювати травлення. Останнім часом цей комбінований курс з використанням трьох препаратів користується попитом у жінок, що займаються професійним бодібілдінгом.


Переваги курсу.


Курс стероїдів на масу туринабол + болденон + сустанон володіє рядом переваг:

Виводить рідину з організму. Завдяки дії Туринаболу з м'язів атлета виводиться вся зайва вода, залишаючи сухий красивий рельєф. Іншими словами, спортсмен отримує тільки якісний приріст м'язів, а також захищений від феномена відкату.

Покращує засвоєння необхідних речовин. Щоб мускулатура будувалася і відбувався синтез білка, що надходять з їжею речовини повинні засвоюватися. Цьому сприяє Болденон, чия дія спрямована на нарощування мускулатури за рахунок активного синтезу і поліпшення апетиту.

Збільшення сили. Так як Сустанон підтримує рівень тестостерону, м'язи активно ростуть, а фізичні показники збільшуються.

Просушений рельєф. Дія всіх трьох препаратів сильно і ефективно – з їх допомогою спортсмен набуває рельєф відмінної якості.

Мінімальний феномен відкату. Після курсу атлет має можливість зберегти набрану мускулатуру, так як Туринабол сушить рельєф і виганяє рідину з м’язів.


Побічні ефекти після курсу


Курс хороший тим, що після нього спостерігається мінімум побічних ефектів. Це пов'язано з відносною безпекою анаболічних препаратів. Небезпека у зв'язку з дією андрогенів являє собою, мабуть, тільки Сустанон 250, але негативні ефекти можна усунути, якщо подбати про ПКТ після курсу стероїдів на масу туринабол + болденон + сустанон. Використання Кломіду допоможе відновити вироблення природного тестостерону і нормалізувати гормональний фон, захистивши організм від ряду побічних ефектів. Під час прийому – із-за індивідуальних особливостей організму – можливе, акне, підвищене лібідо, нервове збудження і безсоння.


Тривалість та дозування.


Курс розрахований на 2 місяці, протягом якого приймаються препарати. 8 тижнів курсу Туринабол використовується по 3-4 таблетки орально. Добова доза Болденону 600мг на добу (необхідно розділити цю дозу на два рази). Сустанон 250 має ін'єкційну форму, колеться у сідницю в кількості 1 ампули в 7 днів. На 9 тижні курсу вводиться Кломід по 2 таблетки на добу. На 10 тижні можна скоротити прийом Кломіду – 1 таблетка орально. На 9 та 10 тижні відбувається відновлення, тому основні препарати не використовуються.


Для курсу знадобиться.


Для комбінованого анаболічного курсу знадобиться наступне:Особливості курсу, поради, розпивання, рекомендації

Курс стероїдів на масу туринабол + болденон + сустанон здійснюється за таким планом:


перший тиждень включає в себе 3 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампула на 7 днів Сустанону;

другий тиждень включає в себе 4 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

третій тиждень включає в себе 4 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

четвертий тиждень включає 4 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

п'ятий тиждень включає 4 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

шостий тиждень включає 4 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

сьомий тиждень включає 3 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампулу на 7 днів Сустанону;

восьмий тиждень включає 3 таблетки туринаболу, 300 мг два рази в 7 днів Болденону і 1 ампула на 7 днів Сустанону;

дев'ятий тиждень включає 2 таблетки Кломіду на добу;

десятий тиждень включає 1 таблетку Кломіду на добу.


В кінці курсу рекомендується проходити загальний аналіз крові на гормони з метою дослідження гормонального фону і запобігання його пригнічення, а також захист від побічних ефектів, пов'язаних з індивідуальною чутливістю організму, яка може проявитися на курсі стероїдів на масу туринабол + болденон + сустанон.


Ми нагадуємо, що ефективність курсу багато в чому залежить від індивідуальних показників організму спортсменів, хронічних захворювань та інших особливостей. Так як почастішали випадки шахрайства, радимо купувати анаболіки тільки у перевірених фахівців, які також зможуть скласти ефективний комбінований курс, проконтролювати самопочуття спортсмена під час вживання анаболічних засобів, а також запропонувати великий вибір спортивних добавок, пептидів, амінокислот та вітамінів для підвищення дієвості курсу на масу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації