СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфективні стероїди


Фармакологічна підтримка для спортсмена важлива у період інтенсивних тренувань і рентабельна при підготовці до змагань. У кожному з випадків використовуються цілеспрямовані препарати на набір м'язової маси, сушку або для підвищення функціональних якостей атлета.

Очевидно, що крім найпотужніших анаболічних стероїдів, таких, як тестостерон пропіонату, сустанону і омнадрену існують речі, які роблять курс більш ефективним і актуальним навіть серед професіоналів. Сьогодні розглянемо 3 анаболічних стероїди – тренболон, прімоболан і станозолол.


Ефективний стероїд тренболон


Тренболон – анаболічний стероїд, спочатку застосовується у тваринництві для підвищення ваги і апетиту у худоби. Далі тренболон став незамінним препаратом в спорті. В ін'єкційній формі представлений у вигляді ефірів ацетату і енантат. Для спортсменів цінні ефекти підвищення м'язової маси, збільшення силових показників, а також жироспалювання і стимуляція вироблення гормону росту. Тренболон є наймогутнішим представником арсеналу ААС. По ефективності його порівнюють з тестостероном, який він обходить по стабілізації андрогенних рецепторів у м'язах у 3 рази, і з нандролоном.

Трен є одним з небагатьох препаратів, який можна результативно використовувати на курсі поодинці – соло. Тренболон не ароматизується, тобто спостерігається приріст якісного м'яса. Ризик гінекомастії вкрай невеликий. Хоч речовина не перетворюється в жіночі статеві гормони, тренболон здатний проявляти естрогенну і прогестагенну активність сам по собі. Втім, такі побочки, пов'язані з ароматизацією, – рідкість. Ефективний стероїд тренболон в бодібілдінгу використовується для набору м'язової маси частіше в комбінаціях з іншими анаболічними стероїдами. У масонабірних циклах з треном відзначається приріст більш якісних м'язів.

Трен потужно стимулює процеси жироспалювання, тому його включають і на сушку. Синергічний ефект присутній при з'єднанні тренболону, вінстролу і кленбутеролу. Також застосовуються жироспалювачі, типу ефедрину або метилдрену. Тренболон в інших видах спорту. Препарат істотно підвищує силу. Тому його часто використовують в курсах при підготовці пауерліфтери і штангісти. Часті поєднання для збільшення фізичних показників: тренболон, оральний станозолол і оксандролон.


Дозування тренболону


Тренболон ацетат вимагає досить частих ін'єкцій. Ефективне дозування знаходиться в межах 50 мг щодня. В принципі, багато хто вдається до більш зручного способу – 100 мг через день. Якщо спортсмен працює з більш довгим ефіром тренболоном енантатом, то частота ін'єкцій – раз на 4-5 днів по 250 мг.


З чим поєднати тренболон?


Тренболон практично невід'ємний учасник як в циклах на набір, так і на сушку. Тренболон на набір маси поєднується разом з тестостероном енантатом, метандростенолоном, туринаболом, нандролон фенілпропіонат. Тренболон на сушку поєднується разом з станозололом, мастероном, оксандролоном, примоболом.


Ефективний стероїд примобол


Примобол можна віднести до умовно безпечних анаболічних стероїдів, які здобули популярність завдяки практично відсутності побічних ефектів. Разом з тим, метенолон (діюча речовина) має досить сильний позитивний вплив на спортивний прогрес. У медицині метенолон застосовується для лікування жінок і, в деяких випадках, дітей. Препарат використав у своїй підготовці Арнольд Шварценеггер, що позначається на авторитеті примоболу.

Примобол не ароматизується, тобто відсутнє перетворення тестостерону в естроген. Іншими словами, препарат не спричиняє зайву затримку рідини, ризик гінекомастії і відкладення жирів за жіночим типом. Але ефекту стрімкого набору м'язової маси очікувати не варто. Швидше це буде підвищення фізичних параметрів і приріст якісних м'язів. Ефективний стероїд примобол в бодібілдінгу використовується частіше на передзмагальній стадії, коли важливі останні штрихи перед виходом на сцену. Практично не пригнічує вироблення ендогенного тестостерону, що робить препарат доречним між циклами і на виході з курсу. Більш того, примобол проявляє властивості інгібітора ароматази. Примобол часто порівнюють з дека дураболіном, як м'яка версія деки. Мінімальний феномен відкату, жироспалюючий ефект, використовується практично завжди в циклах на сушку.


Дозування примоболу


Ефір метенолон енантат (примобол) ставлять по 400 мг у тиждень. Без побоювань за здоров'я можна піднімати дозування до 1 грама на тиждень. Частота ін'єкцій знаходиться в діапазоні 1-го разу на 4-7 днів.

 

З чим поєднувати примобол?

 

Доля прими брати участь у циклах на збереження м'язової маси і рельєф. У таких ситуаціях відмінно йде в компанії з такими стероїдами: становер, оксавер, мастевер, кленбутерол-вер. Якщо вже зібралися використовувати примовер на набір, то можна комбінувати з напосимом, туріновером, оксиметолоном, зрідка – тестостерон пропіонат.


Ефективний стероїд станозолол


Станозолол – анаболічний стероїд, широко застосовуваний в спорті для підвищення фізичних характеристик, сухого м'яса і спалювання підшкірного жиру. Також володіє переважним ефектом прогестагенної активності, що покращує якість набраної маси. Крім спорту препарат застосовувався для підвищення силових якостей коней. Існує дві форми речовини – оральна і ін'єкційна, частіше звана вінстролом. Принадність полягає в тому, що обидві форми зберігають в собі одну і ту ж речовину.

Навіть таблетки доносять практично всі сприятливі ефекти. Враховуючи всі позитивні якості орального стромбофорту, все ж ін'єкційний вінстрол завжди трохи перевершує за ступенем засвоєння. Станозолол не перетворюється на естроген. В наслідок не спостерігається затримки води, великі обсяги в найкоротші терміни, але є приріст якісного м'яса. Часто вінстрол ставлять у плечі, що істотно грає роль в наданні форми цільового м'яза. Ефективний стероїд станозолол володіє істотним жироспалючим ефектом. Пов'язано це з практично унікальним явищем приєднання жирової тканини до мікросомальних рецепторів. Посилити ліполіз може комбінація станозолол з тренболоном і кленбутеролом.


Дозування станозололу


Для бодібілдингу нормальним дозуванням вважається 50-100 мг препарату щоденно (1-2 ампули). Що стосується таблетованої форми, то ефективна доза для силовиків стартує з 30 мг щодня.


З чим пов'язати станозолол?

Станозолол на масу застосовують найчастіше для придушення прогестагенної активності та поліпшення якості набраного: станозолол, oxymetholone, нандролон. У передзмагальний період сушіння становер йде разом з тренавером, болденоном, мастевером.


Ефективні стероїди тренболон, примобол, станозолол

Очевидно, що герої цієї статті об'єднані загальною ознакою відсутності ароматизації. Це зменшує побічні ефекти препаратів, одночасно позитивно впливає на якісне збільшення м'язової маси. Тренболон, примобол і станозолол володіють істотним ефектом підвищення силових показників, тому застосовують їх практично у всіх спортивних дисциплінах.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації