СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфедрин для схуднення


Для зниження ваги використовується велика кількість препаратів і рослинних екстрактів. Особливо часто рекомендується ефедрин для схуднення. Він являє собою речовину, що отримується з ефедри хвощової. Спочатку вона застосовувалася при алергічних захворюваннях, застудах, зниження тиску і так далі. Пізніше він знайшов застосування в спортивній медицині з метою зменшення маси тіла.


Ефективність ефедрину


Ефедрин здатний впливати на нервову систему. В результаті цього активується робота всіх органів без винятку. Ефект від прийому препаратів, до складу яких входить ця речовина, проявляється в наступному:

Ефедрин для схуднення
  • підвищення витривалості;
  • прилив сил;
  • стійкість до стресів;
  • поліпшення настрою.

Але особливо важливо те, що при регулярному застосуванні добавок з ефедрином, наприклад Red Wasp 25 або China White 25 Ephedra, спостерігається зміцнення імунних сил організму і зниження кількості жирової маси.


Ефедрин для схуднення дозволяє стимулювати всі процеси, що протікають в організмі, підняти артеріальний тиск, підвищити рівень цукру в крові і тонус м'язів. Всі перераховані процеси вимагають певної кількості калорій. Саме тому регулярний прийом добавок допомагає прискорити спалювання наявних запасів, які відкладаються у вигляді жирової тканини.


Купити ефедрин для схуднення


Для того щоб правильно вибрати препарат, можна почитати відгуки про ефедрин для схуднення. Як правило, застосовуються готові комплекси, в які крім цієї речовини входять інші складові, що підвищують ефективність тренувань і прискорюють спалювання жирів.

Найбільш ефективним є ЕКА комплекс. Він включає в себе ефедрин, кофеїн і аспірин. Грамотно підібрані дозування дозволяють отримати тільки позитивний ефект від перших двох компонентів, зменшивши ризик розвитку ускладнень за рахунок останнього складника. За рахунок цього при застосуванні подібних препаратів вдається позбутися від 2-4 кілограм за місяць.

У даному комплексі кожен компонент виконує свою важливу роль. Ефедрин і кофеїн стимулюють нерівну систему, підвищують витривалість і допомагають організму справлятися з підвищеними навантаженнями. При цьому аспірин регулює артеріальний тиск, виключаючи його підвищення.

Серед ЕКА комплексів, до складу яких входить ефедрин, особливою популярністю користуються Black Spider 25 Ephedra, Asia Black-25 і Diablos ECA Fire Caps 100 caps. Крім перерахованих компонентів добавки включені екстракти гуарани, виноградних кісточок, зеленого чаю, насіння какао, йохімбін і так далі. Все це дозволяє не тільки прискорити процес спалювання жирів, але і знизити апетит. При цьому ви не відчуваєте слабкість і здатні тренуватися з великими навантаженнями, збільшуючи тим самим ефективність занять.

Купити ефедрин для схуднення потрібно тим, хто регулярно відвідує спортивний зал і тим, хто далекий від нього. У той же час, без фізичного навантаження результату з допомогою добавок досягти буде складніше. Навіть кардіотренування істотно збільшить ефективність.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації