СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДжинтропін


Джинтропін (Jintropin), синтетичний гормон росту (Соматотропін) або просто "Джин" - назви щонайпотужнішого анаболічного засобу або пептидного гормону передньої долі гіпофіза.Він випускається в Китаї.

Джинтропін - популярний в спорті фармакологічний засіб. Найчастіше його використовують культуристи у флаконах по 10 од. Призначається для сухого нарощування м'язової маси. Дуже добре перепалює зайві жирові відкладення, виводить рідину з м'язів. Зміцнює і збільшує кісткову тканину. Робить зв'язки і сухожилля більш сильними і витривалими до великих навантажень.

Першими, використовувати Jintropin, як анаболічний засіб для росту м'язів, стали культуристи і штангісти, сьогодні ж він здобув популярність і в інших видах спорту (легкій атлетиці, гімнастиці і в ігрових видах спорту). І не мудро, адже Джинтропін, будучи гормоном росту, відмінно сприяє регенерації і загоєнню травм, а так само підвищенню працездатності, росту тіла в довжину у юних спортсменів.

джинтропін

І не лише в довжину, але і завширшки, коли окостеніння вже закінчилося і джинтропін починає працювати вже, як анаболік. Посилює процес синтезу білку в усіх тканинах і органах, і збільшує затримку азоту. Під його дією м'язові волокна ростуть не лише в товщину, але і відбувається розщеплювання (гіперплазія) і збільшення кількості м'язових волокон.

Джинтропін найкраще вводити кожен день по 10 одиниць за 1 раз. Це оптимальне дозування для середнього атлета. Але в крайньому випадку через день по 1 флакону. Тривалість прийому джинтропіна гормону росту для середнього курсу це 6 - 12 тижнів поспіль. Менше 6 тижнів приймати джинтропин не доцільно.

Гормон росту не повинен прийматися соло. Обов'язково спільно з гормоном росту спортсмени повинні використовувати одночасно один оральний стероїд. Наприклад Danabol або Turinabol. І два ін'єкційних. З сильною анаболічною активністю це Deca Durabolin або Boldenon. І з сильно андрогенною активністю це один з тестостероном тривалої дії Sustanon 250 або Enantat.

У такому випадку курс на гормоні росту вийде дуже сильним і дасть величезний результат в наборі великої м'язової маси і сили. Джинтропин спільно зі стероїдами нарощує тільки суху і щільну мускулатуру. Не буде в м'язах спостерігатися зайвого жиру і рідини. М'язи будуть дуже виражені з красивим і жорстким рельєфом.


Курс джинтропіна зі стероїдами


1. Курс джинтропін + болденон + сустанон + данабол

2. Курс джинтропін + дека дураболін + сустанон + турінабол

3. Курс джинтропін + тестостерон енантат + болдевер + напосім


Гормон росту джинтропин соло ставити не дуже добре. Найкраще його поєднувати зі стероїдами оральної та ін'єкційної групи. Обов'язково на курсі гормону росту повинен бути один з видів тестостерону та ін'єкційний стероїд з високою анаболічною активністю це дека дураболін або болденон.

З оральних препаратів краще всього взяти на основі метандієнона - це данабол або напосім або для більш якісного курсу стероїдів може підійти турінабол. Такий курс повинен тривати не менше 2 - 3 місяців. За цей час ви зможете наростити велику м'язову масу, сильно додати в силі і зміцнити свою кісткову тканину зв'язки і сухожилля.

Джинтропін на курсі стероїдів краще всього ставити кожен день по 10 од. це 1 флакон. В крайньому випадку, можна колоти через день по 1 флакону це 10 од. для більшої економії грошей. Гормон потрібно тримати в темному місці в спеціальному контейнері для його правильного зберігання.

Курс гормону росту дає можливість атлету одночасно нарощувати дуже великий об’єм м'язів і одночасно з цим перепалювати всі зайві відкладення. Вода в м'язах не буде затримуватися під час прийому гормону росту.

Ароматизація та гінекомастія під час прийому Jintropin не буде проявлятися. Кістка у спортсмена стане трохи ширше за рахунок великої затримки кальцію в кістковій тканині. Сухожилля і зв'язки стануть набагато сильнішими і витривалішими на курсі гормону росту. Мікро травми під час важких тренувань будуть швидко заживлятися під впливом джинтропіну.


Як правильно приймати Джинтропин


Як правильно приймати джинтропин часто задаються спортсмени цим питанням. Все дуже просто ви повинні розрахувати час прийому даного препарату. В середньому він не повинно бути менше двох місяців поспіль.

Після цього виберіть для себе дозування прийому джинтропін. Сама мінімально це 1 флакон 10 одиниць ставити через день. Рідше робити ін'єкцію гормону росту наприклад, один раз в 3 або 4 дні не має сенсу ефекту від такого прийому ви не відчуєте.

Коли ви підібрали дозування припустимо через день порахуйте скільки вам потрібно заказати флаконів джинропін. Мінімум для курсу потрібно 20-30 флаконів, якщо знову буде менше ви не відчуєте і не помітите результат.

До ждинтропину потрібні обов'язково оральні стероїди та ін'єкційні в яких висока анаболічна та андрогенна активність.

З оральних найкращі це: данабол, турінабол, напосім.

З ін'єкційних сустанон, дека дураболін, енантат, болденон.

Гормон росту ви повинні зберігати в холодильнику в темному місці. Джинтропин потрібно розводити водою для ін'єкцій її повільно за допомогою шприца ви виливаєте у флакон і повільно круговими рухами розмішуєте цей білий порошок в гормоні з водою протягом декількох хвилин.

Після цього тільки джинтропін гормон росту готовий до вживання. Найчастіше його колять в ділянці живота під шкіру. Як це правильно робити краще подивіться відео інструкцію в інтернеті їх там багато.

Можна ставити весь флакон за один раз, а можна розділити на два однакових прийоми вранці і ввечері. Але найголовніше не забувайте, що розведений флакон рідиною не повинен зберігатися більше 12 годин поспіль. За цей час ви повинні витратити вміст флакона.

Jintropin дасть вам сильний поштовх до зростання величезної м'язової маси і при цьому одночасно буде спалювати весь зайвий підшкірний жир. Ваша мускулатура під впливом гормону росту буде бездоганною з точки зору її сили, об'єму та рельєфу.


Побічні ефекти від прийому Джинтропіна


Але не варто забувати, що застосування джинтропіна може призводити до збільшення сердечного м'яза і частково селезінки, рідше за печінку і нирки.

Впливає застосування і на вуглеводний обмін, оскільки посилює синтез білку і в підшлунковій залозі, а це веде до посилення синтезу інсуліну. Проте, мегадози джинтропина можуть привести до протилежного впливу і навіть спровокувати цукровий діабет


Заслуговує на увагу ліпотропний ефект від застосування джинтропіна. Поступово зменшується підшкірно-жирова клітковина, а рівень вільних жирних кислот збільшується.

Ще одна унікальна його особливість - антикатаболічна дія, яка, іноді перевищує анаболічну. Тому, при застосуванні джинтропина, можливий такий феномен, як зниження апетиту на тлі інтенсивного росту м'язової маси.

Мало хто знає, що гормон росту, синтетичним аналогом якого є джинтропін, допомагає організму боротися із стресами, а так само збільшує кількість і якість крові.


Отже, підсумуємо властивості джинтропіна для цілей бодібілдингу.


Анаболічна дія: гіпертрофія і гіперплазія м'язів.
Антикатаболічний ефект
Збільшення працездатності
Зменшення жирової тканини
Підвищення рівня глюкози
Загоєння ран
Зміцнення імунітету
Загальне омолоджування організму


Дозування джинтропина 5-10 МЕ в добу.


Форма випуску : флакони по 4 або 10 МЕ


Протипоказаний при злоякісних пухлинах і спадковій схильності до них.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації

ginekomastiya_na_kursi_i_yak_z_neyu_borotysya