СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДихальна гімнастика для схуднення


Спершу варто навчитися особливій техніці дихання, так званого дихання животом. Це дихання часто використовується в східних практиках. Дихальна гімнастика для схуднення животом складається з чотирьох основних етапів.

1. Робимо невеликий видих, звільняючись від залишків кисню в легенях. Просто зробіть легкий видих і усе. Не потрібно нічого напружувати, намагатися щось контролювати- просто видих.

2. Тепер робимо швидкий вдих через ніс, неначе ви учули запах свіжоприготованої здоби з корицею. Рот при цьому не відкриваєте- ви насолоджуєтеся тільки запахом, самої здоби. Вдих має бути глибоким, і як радить автор методики, навіть "агресивним".

3. Як тільки ви зробили цей глибокий вдих, затримаєйте на секундочку дихання, а потім видихайте усе повітря через рот. Але робимо це повільно, причому із звуком, який буває, якщо ви довго затримували дихання. Повітря тоді з ваших легенів виривається з характерним звуком "пах".

Тому, для більшого розуміння цей етап дихальної гімнастики для схуднення можна вивчати у ванні, методом занурення- затримуєте дихання, опускаєте голову у воду, залишаєтеся скільки можете, потім виринаєте і видихаєте. Думаю, у вас вийде саме те, що потрібно. Але нам потрібно це робити без затримки дихання і повільніше, видихаючи увесь кисень, який є в легенях.

4. Після того, як, ви видихнули усе повітря, затримуємо дихання, нахиляємося небагато вперед і втягуємо живіт в себе. Якщо ви виконали усі етапи дихання правильно, то втягнути живіт буде нескладно. Живіт при цьому втягується всередину і ви стаєте схожі на модель, що сидить на дієті.

Вважаєте до восьми і видихаєте. При цьому ви повинні відчути, як вакуум усередині вас буквально наповнюється повітрям, можливо, самі ви при цьому видаєте звуки пилососа, який, нарешті, відірвали від запорошеного килима з густим ворсом. Саме у той період, коли ви вважаєте, і виконуються усі вправи. Запам'ятали? Тепер практикуємо дихання, наслідуючи цю програму дихальної гімнастики для схуднення, поки не перестанете користуватися цією шпаргалкою, і зможете виконувати це дихання легко і природно.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації