СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДовгий курс на масу


В даній статті представлено найкращий курс, під час складання якого враховувалися думки професійних атлетів, бодібілдерів та інших представників спорту. За допомогою цього ефективного курсу їм вдалося добитися великих результатів. Курс допомагає не тільки збільшувати кількість андрогенів в крові, але і впливає на приріст м'язової маси.


Особливості та переваги довгого курсу


Цей курс створився з допомогою комбінування високоякісних андрогенних препаратів з анаболічними стероїдами. Анаболічними стероїдами вважаються надролон, болденон і оксандроолон. Чого можна досягти з допомогою цих стероїдів? По-перше, це допомагає знизити негативні андрогенні ефекти, побічні ефекти, а також позитивно впливає на збільшення результативності синергетичного ефекту. Відзначимо, що дані препарати дозволяють посилити відповідну дію один одного, що і допомагає досягти максимальної результативності анаболічного курсу. Основними перевагами курсу є:


  • значний приріст м'язової маси;
  • збільшення м'язового тонусу;
  • збільшення бадьорості та сили;
  • збільшення необхідної агресивності, яка дозволяє ввести ще більш активне тренування.

Призначення довгого курсу


Даний курс чудово підходить для тих чоловіків, які мають ектоморфний тип статури. Спортсмену повинно бути не менше, ніж 25 років, бо саме на цьому етапі гормональний фон не має ніяких змін і стрибків. Якщо спортсмен відповідає цим вимогам, то він зможе купити курс стероїдів. Зазначимо, що курс досить довго був застосований професіоналами, однак, він популярний серед новачків.


Тривалість довгого курсу


Тривалість курсу становить дванадцять тижнів, а ось на 14 або на 15 тижні треба почати прийом Тамоксифену. Тільки в такому випадку можна уникнути негативних впливів.


Довгий курс на масу

Слід зауважити, що тривалий курс не рекомендується, так як після сьомого тижня може виникнути атрофія яєчок. А лікування атрофії яєчок досить складне, а іноді навіть неможливе. Для того щоб стимулювати нормальне вироблення гормону тестостерону, потрібно на курсі застосовувати гонадотропін.


Після курсовая терапія


Для того щоб інгібурувати ароматазу, починаючи з третього тижня курсу потрібно застосовувати Анастрозол. Його можна замінити іншими препаратами, які впливають таким же способом, а ось застосування гонадотропіну просто обов'язково. З допомогою цього препарату можна швидко відновити сили після анаболічного стероїдного курсу.

Дослідження показали, що Тамоксифен після застосування курсу допомагає істотно знизити ризик неприємних ефектів. Тому будь-який подібний курс потрібно поєднувати із застосуванням безпечних інгібіторів. Тільки в такому випадку можна уникати ризику розвитку гінекомастії.


Для того щоб від цього курсу отримати максимальний результат, потрібно:

  • дотримуватися дієти для набору маси;
  • стежити за калорійністю харчування;
  • проводити зважування;
  • дотримуватися спеціального, професійного тренінгу.

Для того щоб цей якісний курс стероїдів допоміг досягти бажаних результатів, потрібно ознайомитися з усіма особливостями застосування. В результаті ви зможете швидко і ефективно набрати м'язову масу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації