СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДієта Філатова


Дієта Філатова розроблена Олексієм Філатовим, який також є автором однієї з популярних книг з фітнесу "Теорія практика жиро спалювання". Олексій Філатов сам деякий час безуспішно боровся із зайвою вагою, перепробував багато різних способів схуднення. Потім він розробив власний метод схуднення, який не лише допомагає позбавитися від зайвих кілограм, але і дає можливість набути красивого і мускулистого тіла.

Дієта Філатова має на увазі не лише спеціальне меню для схуднення, але і активні заняття спортом. Рекомендує займатися силовими навантаженнями (заняття на тренажерах з додатковою вагою) по 3-6 годин і аеробними вправами (біг на доріжці, орбітрек, степпер) не менше 3,5 годин що тижня. Цей метод схуднення не лише позбавить вас від жирових відкладень, але і допоможе набути стрункої фігури з плоским животом, пружними стегнами і сідницями.

Раціон Дієти Філатова грунтується на циклічному вуглеводному чергуванні. Ви харчуєтеся за наступною схемою: перші два дні дієти Філатова мінімум жирів і вуглеводів, білкова їжа в розрахунку 3-4 грами на кілограм вашої ваги. Третій день дієти має на увазі вживання великої кількості вуглеводів (краще складних), приблизно 3-4 грами на кілограм ваги тіла і білок в розрахунку 0,5 грам на кілограм маси тіла.

Четвертий день дієти рекомендує помірне вживання вуглеводів (2-3 грами на кілограм ваги) і білку (0,5-1 грам на кілограм ваги).

Вам необхідно мінімізувати вживання жирів до 10-20 грам в добу.
Ця методика схуднення передбачає підрахунок калорійності добового раціону харчування, який не повинен перевищувати 1200 кілокалорій. Але для деяких людей, це занадто мало, враховуючи фізичні навантаження, тому добова кількість вживаних калорій повинна укладатися в цифри основного обміну речовин.

Для прискорення метаболізму Філатов пропонує харчуватися 5-6 раз на добу. І забудьте про те, що не можна їсти після 18.00.

Отже, суть дієти Філатова в чергуванні декількох циклів, кожен з яких складається з чотирьох днів пропонованої схеми харчування. Ви за бажанням вибираєте кількість циклів у вашій дієті, але пам'ятайте, що їх повинно бути не менше чотири.
Тиждень такої дієти допомагає позбавитися від 3 до 6 кілограм зайвої ваги.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації