СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДіанаболос


Dianabolos (Діанаболос) - оральний гормональний препарат, який чинить сильну дію на білковий обмін атлета. Збільшується вироблення протеїну організмом за рахунок посилення синтезу протеїнів. Все це призводить до позитивного азотистого балансу. Вироблення кортизолу зменшується на 50 - 70 %, із-за цього знижується розпад білка в м'язах. Поліпшується настрій атлета, підвищується апетит, самооцінка, за рахунок досягнення результатів у збільшенні м'язової маси та сили, а відповідно, як правило і поліпшенню зовнішнього вигляду спортсмена. Хімічна формула Dianabolosа (Діанаболоса) схожа на Метилтестостерон.

Dianabolos має сильну анаболічну і помірну андрогенну дію в порівнянні з тестостероном. З допомогою цього препарату у спортсмена (особливо початківця) швидко збільшується м'язова маса і сила. Спортсмен додає по 1-2 кг на тиждень протягом восьми тижнів, зрозуміло при хорошому харчуванні, режимі тренувань і відпочинку. Набрана маса досить сильно коливається в залежності від кількості набраного жиру і води. Тому що в залежності від харчування, а також від схильності атлета до затримки води в організмі або використання антиестрогенів можна набирати, як абсолютно суху м'язову масу, так і м'язову масу в стилі "бегемота".

Діанаболос звичайно досить сильно ароматизується, і тому багато хто вважає його поганим препаратом для зменшення кількості жиру, підготовки до змаганнями і т. д., але це все залежить від досвідченості спортсмена. Досвідчений спортсмен розуміє, що для того, щоб бути "сухим" для рівня просто пляжу і цей препарат чудово підійде, особливо в комбінації з Провіроном. Ще раз нагадаю, дуже багато залежить також від харчування, а не від Dianabolosа. Цей стероїд допоможе вам збільшити масу в стилі зовнішнього вигляду "порося", так і навпаки зменшити кількість жиру, при збереженні м'язової маси і виглядати дуже рельєфно, все залежить від дієти і накопичення рідини, яка вільно контролюється антиестрогенами.


Як приймати Діанаболос


Дозування стероїда досить сильно коливаються в залежності від виду спорту, цілей, досвідченості та адекватності спортсменів. Найвищі дозування у таких видів спорту, як бодібілдинг, важка атлетика та пауерліфтинг. Коливання дозувань становить від 20 мг. в день до 200 мг. в день. Остання цифра дозування (200мг) це вже з числа відсутність мозку у спортсмена. Між збільшенням дозування Метандростенолона і збільшенням м'язової маси і сили немає прямопропорційної залежності.

Найпопулярніше поєднання Діанаболоса є з Декою. Атлети аматорського рівня приймають 30-50 мг. Діанаболоса в день і 200-400 мг. Нандролон Деканоата в тиждень і додають велику кількість м'язової маси. Досвідченим спортсменам, а також тим, хто і так важить більше 90 кг. можна збільшити дозування і до 60-80 мг. в день, але слід пам'ятати, що не факт, що 80 мг. будуть діяти в два рази ефективніше ніж 40 мг. А вже 120 мг. взагалі навряд чи будуть працювати краще ніж 80, якщо тільки в бік побічних явищ. Зрозуміло краще не збільшувати дозування до захмарних доз, а просто додати ще один стероїд. Поєднувати Dianabolos з Оксиметолоном не рекомендується, тому що препарати схожі по дії на атлета і це буде практично теж саме, що збільшити дозування самого препарату, до того ж 2-ий оральний препарат дасть додаткове навантаження на печінку.

Для тих видів спорту, де у пріоритеті стоять силові показники, а м'язову масу краще не збільшувати або збільшувати в невеликих кількостях, препарат найкраще поєднувати з Станозололом або Оксандролоном. Для збільшення м'язової маси, а разом з нею і силових показників зрозуміло, також його комбінують з Сустаноном 250-500 мг. на тиждень або Декою по 200-400 мг. на тиждень. Використання Діанаболоса для підготовки до змагань не так поширене, як застосування препарату на набір маси, так, як багато атлетів накопичують, приймаючи його, багато рідини, а також із-за його високого перетворення в естрогени, жир спортсмену стає складніше прибрати. Але зрозуміло досвідчені спортсмени вільно усувають ці проблеми за допомогою Тамоксифену, Провірона та аналогічних препаратів. Під час підготовки до виступів, його комбінують з такими стероїдами, як Тренболон, Мастерон, Станозолол, Оксандролон, Болденон.

З приводу використання стероїда дівчатами атлетками, якщо такі взагалі будуть читати цей опис. Так от для дівчат Метандростенолон зрозуміло не рекомендується, а ті хто його використовують напевно не гірше за мене знають про це все. Але на всяк випадок напишу, що Dianabolos може перетворити дівчину не у жінку, як це може зробити чоловік, а в мужика. Звичайно ж, якщо використовувати його не правильно, тобто у високих дозах і дуже довгий період.

Дуже багато атлеток бодібілдингу та пауерліфтингу, так і інших силових видів спорту звичайно ж використовують цей препарат. Для жінок, які не використовували раніше анаболічні стероїди і які хочуть і далі подобатися чоловікам, не слід перевищувати дозування 10-20 мг. в день, протягом 4-6 тижнів, і регулярно контролювати своє здоров'я. Зрозуміло, якщо збільшити дозування і тривалість прийому препарату, то ефект буде серйозніший, але збільшення кількості андрогенів уникнути точно не вийде і велика ймовірність, що у ваших батьків замість дочки з'явиться син.

До мінуса цього препарату, як і інших потужних гормональних препаратів в тому, що після завершення використання стероїду спортсмен досить сильно втрачає набрану силу і м'язову масу, особливо це проявляється, якщо він набрав на курсі багато води і вона зрозуміло швидко піде, а з нею і кг. на вагах і кількість млинців на грифі.


Побічні ефекти


Відгуки про Діанаболос показують, що даний препарат має і свої недоліки. Надмірне використання препарату в дуже великих дозах може призвести до погіршення роботи печінки, втрати волосся, гінекомастії, затримка виведення рідини з організму, атрофія яєчок. При дотриманні рекомендованих доз та рекомендацій кваліфікованих фахівців прояв всіх побічних ефектів від Dianabolos можна уникнути. Приймати препарат не рекомендуеся жінкам, так як він може призвести до маскулінізації.


Відгуки про Dianabolos


Препарат досить популярний, тому в мережі можна знайти багато відгуків про Dianabolos 10 mg від Pharamacom Labs на тематичних форумах. Більшість спортсменів позитивно відгукуються про якість продукту, його потужності та ефективності, але нарікають на можливі побічні ефекти. Але, як показує практика, побічні явища з'являються лише через недотримання рекомендованих доз і тривалості вживання, тому якщо робити все по інструкції, то шкода здоров'ю буде мінімальна.

Багато атлетів, які приймали цей препарат, діляться своїми досягненнями. Вивчаючи відгуки про Діаноболос, іноді можна зустріти приголомшливі результати – надбавка до 9 кг м'язової маси за 7 тижнів прийому. Також часто можна зустріти схвальні відгуки про Dianabolos від легкоатлетів і пауерліфтерів, так як препарат, крім збільшення м'язової маси, підвищує силові можливості та витривалість.


Де можна купити Dianabolos

Купити Dianabolos в аптеці можна за рецептом, зрозуміло, мається на увазі не саме Діанаболос, а Метандростенолон. Тому що цей стероїд виробляється в Китаї і ліцензуватися для продажу в українських аптеках вони не збираються. І то, якщо якимось чином отримаєте рецепт, Метандростенолон купити в аптеці все одно буде проблемно, оскільки його можна відшукати в дуже невеликій кількості аптек і, як правило, тільки Російського виробника. Але звісно це не проблема, так як ви можете купити Dianabolos у інтернет магазині фармакології.
Аналоги цього стероїда :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації