СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДіанабол


Діанабол (Dianabol) - торгова марка стероїда метандростенолона. Метандростенолон - похідна тестостерона, сильний анаболічний стероїд, з помірними андрогенними властивостями. Уперше з'явився на ринку в 1960 році, і став активно використовуватися легкоатлетами. У 1980 році був заборонений в США, але це ніяк не вплинуло на його популярність, він так і залишився наймасовішим і самим використовуваним стероїдом у світі.

Використовується, як стимулятор росту м'язової маси. Найчастіше продається у формі таблеток та капсул, однак існують і сучасні модифікації у вигляді розчинів для ін'єкцій.

діанабол

Продається під багатьма торговими марками, зокрема, синонімами є: Діанабол, Данабол, Неробол, Напосім, Метандієнон і цілий ряд інших препаратів. Існує китайський варіант ін'єкційної форми, що продається під торговою маркою Dianoget.

За останні роки діанабол зазнав активної критики, особливо загострилася після заборони американської адміністрації з питань безпеки харчових продуктів і лікарських засобів. Однак автори досліджень, критикують метандростенолон, занадто занижують анаболічний ефект і перебільшують токсичність речовини. Однак на практиці стероїд дозволяє за курс тривалістю близько 6 тижнів наростити м'язову масу на 8-10 кг, яка після завершення курсу зменшиться на 2-5 кг, а при правильному складанні курсу скоротити феномен відкату (зменшення маси після курсу) і мінімізувати ризики.


Як приймати Діанабол


У разі сольного застосування діанабола курс рекомендують чоловікам старше 21 року, без протипоказань з боку серцево-судинної, травної та сечо-статевої системи. Приймати не більше 30 мг на добу, розділивши на декілька прийомів, приймати після їжі. Необхідно починати прийом з підготовчої дози 10 мг, після чого поступово нарощувати до 20-30 мг на добу для оцінки переносимості.

Через тиждень слід додати інгібітори ароматази, наприклад – Анастрозол 0.5 мг раз в три дні. При підвищенні артеріального тиску – знизити дозування або додати гіпотензивні засоби. Протягом курсу рекомендується вживати спортивне харчування для набору м'язової маси.

Тривалість курсу – 6 тижнів. Через 2-3 дні після курсу слід провести після курсову терапію тамоксифеном 20 мг терміном 2-4 тижні, можна додати тестостероновий бустер.

Крім того, метандростенолон приймають в якості комплексних курсів для набору м'язової маси. У цьому випадку дозування залежить від композиції курсу, але в будь-якому випадку не може перевищувати 30 мг на добу.


Позитивні ефекти прийому Діанабола


1. Є дуже дієвим препаратом для збільшення маси і сили. Збільшення об’єму м'язів відбувається завдяки двом найважливішим процесам – затримці води в організмі і швидкому зростанню м'язових волокон. При цьому виникає ефект накачаних м'язів, це явище на професійній мові називається «стероїдний памп». Діанабол підвищує кількість еритроцитів в організмі, що сприяє прискоренню синтезу білка в м'язових волокнах і посиленому їх зростанні. М'язи набувають об’єм, який добре видно візуально.

2. Посилений кровотік, збільшує постачання клітини необхідними мінералами та поживними речовинами – кальцієм, магнієм, калієм, особливо клітини кісткової тканини. При цьому спортсмен відчуває прилив сили, цей ефект активно використовується у видах спорту де оцінюється силовий показник.

3. Діанабол позитивно впливає на центральну нервову систему людини, що допомагає спортсмену відновлюватися за короткий проміжок часу після важких фізичних навантажень на тренуваннях.

4. Діанабол під час прийому діє, як відмінний анти катаболічний засіб. (Катаболізм – це руйнування білка в клітині. Препарат блокує дію кортизолу, сильного руйнівного гормону, і клітина перестає втрачати протеїн).


Побічні ефекти


Подібно до ефірів тестостерона і оксиметалону, метандростенолон дуже потужний стероїд, що має значні побічні ефекти. Спершу - метандростенолон дуже естрогенний активний. Гінекомастія при високих дозуваннях практично неминуча. Також дуже велику проблему складає затримка води і жирове накопичення. Чутливим до цих побічних ефектів людям, слід тримати їх під контролем антиестрогеном, такими, як нольвадекс, кломід або провірон. Найкращим вибором був би аримідекс, але не усім він доступний, із-за його високої ціни.

Крім того, можуть проявитися андрогенні побічні ефекти, такі як підвищена сальність шкіри, акне, ріст волосся на тілі. Також можливе підвищення агресивності. Є ризик облисіння за чоловічим типом. Чутливим людям краще вибрати нандролон деканоат замість метандростенолона. У організмі метандростенолон піддається дії 5альфа редуктази, внаслідок чого, невелика його частина конвертується в дигідрометандростенолон.

Діанабол широко використовується чоловіками атлетами, але ось жінкам треба дотримувати острожності при його застосуванні, оскільки можлива вірилізація зважаючи на його андрогенність. Для жінок ефективне дозування 5мг в день. Його здатність забезпечувати хороший приріст маси і сили дозволяє йому порівнятися з оксиметалоном і ефірами тестостерона. Дозування в 20-25 міліграм в день майже будь-кому дає відмінні результати, хоча можна і збільшити дозу, але при цьому підвищується ризик побічних ефектів. Найдобріше його можна використовувати в зв'язках з нандролон деканоатом або ефірами тестостерона, типу енантата, хоча дуже велика можливість побічних ефектів.

Цей стероїд з-17 альфа алкілірований, який захищає його від руйнування печінкою, але і одночасно робить його токсичним для самої печінки. Тривале вживання з-17 альфа алкілованих стероїдів може викликати за собою рак печінки, тому його вживання краще скоротити до періоду 8 тижнів. Його гепатоксичність полягає в звуженні жовчних проток, через що розвивається жовтяниця. Пожовтіння шкіри і пожовтіння білку ока свідчать про те, що прийом препарату потрібно припинити і звернутися до лікаря.

Діанабол структурно ідентичний болденону, за виключення з-17 метильного радикала. Але це ніяк не говорить, що вони схожі по своєму ефекту.

Естрогенні побічні ефекти набагато більше можливі з Dianabol, ніж з болденоном. У організмі Діанабол ароматизується в 17альфа-метилестрадіол, активнішу форму естрогену, чим сам естрадіол. Але метандростенолон (Dianabol ) більш сильніший, ніж болденон в справі побудови маси.

Тому діанабол використовується в міжсезонні, а болденон в період підготовки перед змаганням.

Період напіврозпаду метандростенолона - 3-5 годин, тому його рівень в крові на протязі дня дуже сильно змінюється. Зазвичай рекомендується розділити денну дозу на декілька прийомів, але це вестиме за собою нижчий піковий рівень його вмісту в крові. Біл Робертс, відомий дослідник стероїдів, вважає, що для меншого пригнічення гіпофізарно-гіпоталумусної дуги, краще приймати усю дозу за один прийом, оскільки при цьому стрес для організму буде одноразовим на протязі дня.
Аналоги цього стероїда :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації