СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДе купити рашгард?


З статті, які ви вже прочитали на нашому сайті, ви вже зрозуміли, що така річ, як рашгард буде потрібна і дуже корисна при ваших тренуваннях, знаєте як вибрати рашгард і як за ним доглядати. Тепер залишилося тільки дізнатися, де його можна придбати, про це ми і розповімо вам в цій статті.

Ще років 5 назад придбати спеціалізовану екіпіровку для єдиноборств в Україні було дуже складно. Тому єдиним місцем, де можна було купити рашгад, були американські сайти з аукціонами. Вибір там був досить великий і ціни прийнятні. Але і мінусів у цього способу покупки теж було предостатньо. Так як за якістю товару і його справжністю ніхто не стежив, то можна було придбати підроблену екіпіровку. А потім пред'явити претензію продавцю буде не можливо, так як він завжди буде стверджувати, що куплена річ 100% оригінальна, а довести зворотне ви не зможете. У підсумку ви можете втратити свої гроші і залишитися без якісної екіпіровки.

де купити рашгард

Зараз же в епоху інтернету та розвитку інтернет-магазинів по всьому світу, самим очевидним місцем, де можна купити рашгард, здавалося б, є сайти виробників екіпіровки. Ціни там дійсно дуже низькі в порівнянні з українськими магазинами і вибір великий. Але, на жаль, не всі виробники екіпіровки доставляють товар у нашу країну. Та й зазвичай у них існує мінімальне замовлення, тому доставляти вам одну одиницю товару ніхто не буде. А якщо і буде, то доставка вам теж обійдеться в кругленьку суму. Іноді навіть дешевше купити товар в Україні, ніж замовляти його на сайті виробника, який може знаходитися в Бразилії, чи в Канаді.

Ще один мінус покупки рашгарда на англомовних інтернет-магазинах - це те, що продавець перебуває від вас дуже далеко, тому якщо вам раптом не підійшов розмір, повернути й обміняти куплену річ вже не вийде. Так як витрати на відправку на товар котрий вам не підійшов по розміру і повторну відправку потрібного розміру, доведеться оплачувати. Та й вам доведеться чекати дуже довго, щоб отримати бажану річ. Так що такий спосіб покупки підходить тільки в тих випадках, коли в своїй країні у вас немає можливості знайти ту модель, яку ви хочете купити. Або якщо фактор ціни для вас важливіше, ніж ваш час, і ви готові чекати кілька тижнів заради економії свого бюджету.

У нашій країні рашгарди добре представлені у багатьох спортивних магазинах, таких як «Спортмастер» і «Декатлону». Ці магазини розташовані в усіх великих містах нашої країни в крокової доступності. Головним достоїнством всіх цих магазинів є те, що вподобану річ можна і поміряти і помацати , а якщо не сподобатися повернути й обміняти товар протягом 14 днів, як і належить за законодавством.

Так само рашгарди продають різні магазини екстремального водного спорту, правда рашгардів бійцівських фірм ви там не знайдете. У таких магазинах представлений асортимент рашгардів для занять серфінгом і плаванням, для бігових та ігрових видів спорту, важкої і легкої атлетики. Але, на жаль, рашгардів для шанувальників єдиноборств немає взагалі, або асортимент зовсім невеликий. А як ви вже знаєте звичайний рашгард, не призначений для занять єдиноборствами, може не витримати силових навантажень і порватися.

Найбільш прийнятним місцем купівлі бойового рашгарда залишаються спеціалізовані магазини одягу та екіпіровки для єдиноборств. Але знову ж таки, на жаль, не всі українські міста можуть похвалитися наявністю у себе спеціалізованих магазинів MMA екіпіровки. Понятно, що в Києві, Львові таких магазинів кілька десятків. А ось для жителів інших регіонів, єдиним способом купівлі рашгарда є спеціалізовані інтернет-магазини.

Доставка у всіх інтернет-магазинах здійснюється поштою по всій Україні. У цих магазинах представлений найширший асортимент бойових рашгардів, продавці як правило самі займаються єдиноборствами і зможуть проконсультувати вас правильно, грунтуючись на особистому досвіді, і допоможуть підібрати розмір.

Якщо інтернет магазин знаходиться у вашому місті, то ви можете попросити привезти вам відразу кілька розмірів або моделей рашгардів. Кур'єрська служба вам все привезе додому, ви зможете все поміряти, і якщо щось раптом не підійшло, то просто повертаєте річ кур'єру.

Ми рекомендуємо вам купувати відразу кілька моделей рашгардів, якщо ви тренуєтеся більше 2-х разів на тиждень, щоб встигати прати свою екіпіровку.

Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації