СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧим харчуватися після тренування?


Всім відомо, що після спортивного тренування, через пару годин дуже хочеться їсти. Мало хто знає, що існують продукти, вживання яких краще обмежити після фізичних навантажень. Це кава, чай, какао, все шоколадне, а також солодощі. Щоб підтримувати високий рівень енергії протягом дня після тренування необхідно правильно харчуватися. Це означає, що ви повинні вживати продукти, що містять вуглеводи і білки, а також глікоген, що буде сприяти швидкому відновленню м'язів.

Їжа після тренування повинна бути легкозасвоюваною, для того щоб кров була зосереджена в районі м'язів, а не шлунка.

Ми пропонуємо вам перелік продуктів, найбільш придатних для вживання після тренувань:


- сир, фрукти


Візьміть кілька шматочків філе індички, трохи сиру з фруктами з високим вмістом вуглеводів, такі як яблука, виноград, груша або банан. Також йогурт або сир може бути прекрасним доповненням до фруктів.


- арахіс, соки


Швидше за все, після тренування вам не хочеться їсти і ви уникаєте їжі, але це не зовсім правильно. Після фізичних навантажень вам бажано підкріпитися арахісом (50 грам) з яблучним, виноградним або журавлинним свіжо вичавленим соком без цукру.


- бутерброд


На закуску ви можете з'їсти бутерброд з цільно зернового хліба, філе індички або салат з тунцем, бутерброд з арахісовим маслом або банан.


- мюслі


Піде на користь вам також стакан кефіру з геркулесовою кашею, куди можна додати арахіс і сушені фрукти, також можна запити апельсиновим соком без цукру.


- шматочок піци


Напевно, ви здивуєтеся, але шматочок піци після тренування є ідеальним джерелом енергії, а в поєднанні з молоком або зі свіжими фруктами, яка компенсує всі витрачені під час тренування вуглеводи.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації