СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧим харчуватися бодібілдеру?


Раціон харчування бодібілдера припускає вживання великої кількості якісної білкової їжі для повноцінного росту м'язової маси, але які саме продукти корисні культуристам?

Яєчні білки- це основне харчування бодібілдера, тому що яйця - саме краще джерело протеїну, але в жовтках є поганий холестерин, тому споживайте тільки білки.


Протеїнові коктейлі


До складу протеїнових коктейлів входить білковий порошок, молоко, свіжі або заморожені фрукти. Білкові коктейлі чудово підходять для раціону культуриста, тому що містить велику кількість білку і майже не містять жиру.


Боби (квасоля)


Впродовж дня бодібілдеру потрібна енергія для повноцінного життя діяльності організму, тому відмінним джерелом енергії можуть служити бобові продукти. А ще боби насичені білками і вуглеводами, які такі потрібні для атлетів.


Вівсянка


Одне з найосновніших блюд культуристів - це вівсянка, тому що вона насичена великою кількістю вуглеводів, які забезпечують вас енергією під час ваших занять спортом.
Брюссельська капуста

Брюссельська капуста містить багато вітаміну С і клітковину, але при цьому її калорійність мінімальна. Якщо смак брюссельської капусти вам не подобається, то вживайте звичайну.


Льняне насіння


Льняне насіння містить в собі велику кількість омега-3 жирних кислот і клітковину, які надзвичайно корисні і потрібні для бодібілдерів. Льняне насіння можна вживати в чистому вигляді, а можна додавати в такі блюда як випічка або салати.


Вода


У раціоні культуристів займає важливе значення вода, яка сприяє тому, щоб вимити токсини з організму спортсмена, які з'являються в організмі після тренувань.

Для культуристів важливим аспектом в їх спортивній діяльності є не лише регулярні тренування, але і правильне харчування. Але сильно зациклюватися на своєму раціоні теж не варто, в усьому знайте міру.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації