СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можуть жінки використовувати протеїнові добавки?


Протеїни часто рекламуються самими виробниками, як продукти, які служать будівельними блоками (амінокислоти), необхідні для розвитку м'язів.

Тому багато жінок які тренуються в тренажерному залі, побоюються приймати білкові добавки боячись надмірного зростання м'язової тканини. Але ці побоювання є дещо перебільшені?


Що насправді собою являє протеїн?


чи можуть жінки використовувати протеїнові добавки

Хоча протеїни часто рекламуються, як унікальне поєднання матеріалів, використовуваних для швидкого розвитку м'язової маси, вони насправді є просто джерелом білка. Їх дія близька до дії звичайних харчових продуктів, які є джерелом білка, такі як м'ясо і молочні продукти. Кожен білок, незалежно від походження джерела амінокислот використовується в організмі людини, насамперед, в області синтезу або може бути використаний в якості будівельних блоків. Чи означає це, що споживання білкових добавок призведе до різкого збільшення м'язів? Звичайно, ні! Точно так само як до швидкого зростання біцепса не призведе прийом на обід або вечерю курячої грудки або сиру.

Ми знаємо, що, хоча ці продукти є основним інгредієнтом дієти культуристів, які хочуть збільшити вагу, вони також включені в меню для схуднення, не викликаючи розвитку м'язів!

Прямим прикладом цього є сама популярна дієта для втрати ваги дієта Дюкана - головною складовою якої є білкові речовини, тобто - білки!


В яких цілях можуть бути використані білкові добавки?


Ми вже знаємо, що білкові добавки не призведуть до різкого збільшення м'язової маси. Таким чином, фізично активні жінки, які займаються для того, щоб отримати тонкий силует, можуть не турбуватися, що вживаючи протеїновий коктейль після тренування перетворяться у Шварценеггера. Питання в тому, який сенс в цьому роді поживних речовин? Виходить, що причин може бути, принаймні кілька:


- Зручність - Білкові добавки швидкий і зручний спосіб забезпечити тіло білком. Ви можете пити його на роботі, в школі, подорожуючи і, звичайно, після тренування;

- Краща регенерація - прийом легкозасвоюваного білка після тренування-це відмінний спосіб прискорити регенеративні процеси. Це насамперед для жінок, які не в змозі з'їсти протягом години після тренування збалансоване харчування;
- Зниження апетиту - протеїновий коктейль може стати відмінним способом для зниження почуття голоду і бажання чогось солодкого. З його участю можна приготувати смачний десерт у вигляді коктейлю;

- Швидкий метаболізм - білок є найбільш термогенною живильною речовиною, його споживання прискорює обмін речовин, в результаті чого організм витрачає більше енергії;


Як вживати протеїнові добавки?


Дозування білкових добавок є індивідуальним, але краще всього приймати його після тренування в кількості близько 20 - 30 грам та в надзвичайних ситуаціях, коли ви не можете прийняти їжу, або коли ви відчуваєте потяг до чогось солодкого. Харчовий білок також може бути доданий до каш або фруктових коктейлів. Будь ласка, зверніть увагу, що купити за визначенням дієтичне доповнення не є заміною для повноцінної їжі, і не повинен стати основою вашого раціону.


Як вибрати протеїнові добавки?

На ринку є багато білкових препаратів, які відрізняються не тільки компанією, розміром пакету, але і смаком, ціною і походженням сировини. Краще купити протеїн на основі сироваткових білків, як варіант, тому що його біологічна цінність висока, і, крім того, має приємний смак та хорошу розчинність. Краще вибирати продукти з авторитетних компаній, і робити покупки в перевірених магазинах спортивного харчування.


Висновок


Посилаючись на питання, поставлене в заголовку даної статті ви повинні твердо сказати, що фізично активні жінки можуть використовувати білкові добавки. Більш того, включивши їх в свій раціон ви можете отримати безліч переваг, таких як втрата ваги.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації